Mrs Казино Преглед

 • Mobile: yes
 • затворено: yes
 • Blacklisted:
Казино Типови:
Валути:
Лиценца:
Malta Gaming Authority, Curacao
Јазици:
Методи на Повлекување:
Neteller Visa Electron Visa Skrill Bank Wire Transfer
Времиња за исплата:
ewallets: 24-48 hours, credit / debit cards: 2-5 days, bank transfers: 3-7 days, pending time: 24-72 hours
Максимално повлекување:
€500 per day
Утврден Датум:
2009
Сопственик:
Pololo Gaming Ltd. Casinos
Карактеристики:
 • Масивен избор на игри
 • Компатибилен Дизајн за Мобилен
 • 24/7 корисничка грижа
 • Лукративна ВИП програма
 • Сертификат за Доверба
 • Фер избор на NetEnt RNG игри
 • Врвни Провајдери на Игри
 • Не е Потребна Сметка за Играње во Казиното

Сите Можни MrCasinos Бонуси

 • Support a huge number of currencies, payment options
 • Пробај ги игрите бесплатно
 • Обложувачка веб-страница со најбрза исплата: исплатите се процесирани за 2 часа
 • Вклучено Мобилно Казино
MrCasinos
MrCasinosКазино
35x(d+b)Облогот
Не е потребенБонус Код
€30Максимален Влог
 • Достапна помош 24/7, дури и телефонска!
 • Широк Избор на Казино Игри
 • Компатибилен Дизајн за Мобилен
 • Обложувај се со €5 по рунда
MrCasinos
MrCasinosКазино
50x(d+b)Облогот
Не е потребенБонус Код
€50Максимален Влог
 • Само €20 се потребни за квалификација
 • Врвно Мобилно Казино
 • Разговор во Живо и Интернационална Поддршка на Телефон Достапна во Повеќето Часови
 • Докажано дека е Фер преку Софтвер
MrCasinos
MrCasinosКазино
50x(d+b)Облогот
Не е потребенБонус Код
€5Максимален Влог
 • 24/7 кориснички сервис
 • Џекпот Игри
 • 0-24 Временска Рамка за Повлекување
 • Модерна веб-страница за играчи на десктоп и мобилен
MrCasinos
MrCasinosКазино
60xbОблогот
Не е потребенБонус Код
Не е потребенМаксимален Влог
 • Услуга Разговор во Живо
 • Компатибилен Дизајн за Мобилен
 • Ниско побарување за обложување
 • Одличен Слот Избор
MrCasinos
MrCasinosКазино
Облогот
Не е потребенБонус Код
Не е потребенМаксимален Влог
 • Над 420 игри, сѐ од слот машини до блекџек, рулет
 • $name ги отстрани во целост обложувачките барања, без лимит на добивка!
 • Достапно Мобилно Казино
 • Спортско обложување и казино во едно
MrCasinos
MrCasinosКазино
35x(d+b)Облогот
Не е потребенБонус Код
€30Максимален Влог

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.