Heavy Chips Казино Преглед

review
Heavy Chips Casino
Играј сега
Веб-страница:
http://www.heavychips.com
Е-пошта:
support mail: [email protected]
телефон:
Mobile: yes
затворено: yes
Blacklisted:
Казино Софтвер: Playtech GamesOS/CTXM
Казино Типови: Instant Play Мобилни Казина
Валути: Euros British pounds sterling US dollars
Лиценца: Curacao
Јазици: English Russian
Методи на Уплата: MasterCard Neteller Visa Electron Visa Skrill WebMoney Direct Bank Transfer ClickandBuy
Методи на Повлекување: Neteller Visa Electron Visa Skrill Bank Wire Transfer ClickandBuy
Времиња за исплата: ewallets: 24-48 hours, credit / debit cards: 4-7 days, bank transfers: 3-5 days, pending time: 0-96 hours
Максимално повлекување: Not Stated
Утврден Датум:
Сопственик: CN Payment Services Ltd
Карактеристики:
 • 24/7 Поддршка за Играч
 • Обезбеден со Ssl енкрипција
 • Многу NetEnt Џекпотови (и локални и здружени)
 • Кул Онлајн Казино
 • Казино за Инстант Игра - не е потребно превземање, играј во твојот пребарувач
 • Избор на Игри на Маса во Казино во Живо
 • Систем за Лојалност и Награди
 • Веб-страница оптимизирана за мобилен

Запознај ја новата комарска ера - Сите омилени игри на твојот мобилен или таблет

Heavy Chips Casino е основан во

Достапно за играчи од United States

Темелно тестиран квалитет од casinobonusesfinder.com

Heavy Chips Casino е вооружано со импресивна играчка библиотека од девелопери како Playtech, GamesOS/CTXM. Одбери го твојот начи на игра на било која мобилна платформа или на твојот PC.

Сите Можни Heavy Chips Casino Бонуси

 • Лесно вложување директно од вашата банкарска сметка со инстант банкарство или Виза/Мастеркард
 • Достапен разговор во Живо 24/7
 • Компатибилен Дизајн за Мобилен
 • Работи на популарниот Microgaming казино софтвер
Heavy Chips Casino
Heavy Chips CasinoКазино
60x(d+b)Облогот
JETS1000Бонус Код
$20Максимален Влог
 • Казино без симннување, веднаш играј на Android и iOS уреди
 • 24/7 корисничка грижа
 • Рашно Преместување
 • Огромна библиотека на слотови
Heavy Chips Casino
Heavy Chips CasinoКазино
60x(d+b)Облогот
ASTRO200Бонус Код
$9Максимален Влог
 • Ниски побарувања за обложување
 • Компатибилен Дизајн за Мобилен
 • 24/7 Поддршка во Живо
 • Има Новоматикс
Heavy Chips Casino
Heavy Chips CasinoКазино
60x(d+b)Облогот
ASTRO100Бонус Код
$5Максимален Влог
 • Напојуван од Бројни Водечки Софтвер Добавувачи
 • 24/7 корисничка грижа
 • Модерно, мобилно и онлајн казино
 • Супер-брзи исплати (процесирани за 2 часа!)
Heavy Chips Casino
Heavy Chips CasinoКазино
99xbОблогот
ASK50HVCБонус Код
No minimumМаксимален Влог
 • Повеќејазичен Разговор во Живо, Телефон и Е- пошта Отворени 24/7
 • Компатибилен Дизајн за Мобилен
 • Кул Казино Игри
 • Максимална конверзија £1,000.
Heavy Chips Casino
Heavy Chips CasinoКазино
40x(d+b)Облогот
GREAT300Бонус Код
€9Максимален Влог
 • Опција за Мобилно Играње
 • Високи Лимити за Повлекување
 • Одлични Слотови
 • 24/7 Поддршка во Живо
Heavy Chips Casino
Heavy Chips CasinoКазино
99xbОблогот
200ASKБонус Код
Не е потребенМаксимален Влог
 • мобилни Казино
 • Достапна Поддршка за разговор во Живо
 • Достапни Допирни Слотови и Игри во Живо
 • Авантура казино со интересна приказна
Heavy Chips Casino
Heavy Chips CasinoКазино
60xОблогот
STARTERБонус Код
$15Максимален Влог
 • Целосен Инстант-игра Интерфејс
 • Услуга Разговор во Живо
 • Одлично Казино за Мобилен
 • Веб-страница за инстант игра, играј игри во твојот пребарувач без да симнуваш нешто
Heavy Chips Casino
Heavy Chips CasinoКазино
40xОблогот
POPULARБонус Код
$30Максимален Влог
 • 24/7 кориснички сервис
 • Компатибилен Дизајн за Мобилен
 • Уникатен Избор на Казино Игри
 • Обложувачка веб-страница со најбрза исплата: исплатите се процесирани за 2 часа
Heavy Chips Casino
Heavy Chips CasinoКазино
99xbОблогот
SIGNUP34Бонус Код
Не е потребенМаксимален Влог
 • Вклучено Мобилно Казино
 • Познавачка Поддршка
 • Не е Потребна Сметка за Играње во Казиното
 • Единствени и легендарни теми кои ќе ги задоволат глобалните музички фанови
Heavy Chips Casino
Heavy Chips CasinoКазино
70x(d+b)Облогот
STARTUPБонус Код
$5Максимален Влог
 • Support a huge number of currencies, payment options
 • Компатибилен Дизајн за Мобилен
 • Џекпот Игри
 • 0-24 Временска Рамка за Повлекување
Heavy Chips Casino
Heavy Chips CasinoКазино
99xОблогот
77FREEБонус Код
Не е потребенМаксимален Влог
 • Понудени Игри во Живо
 • Обложувај се со €5 по рунда
 • Познавачка Поддршка
 • Веб-страница оптимизирана за мобилен
Heavy Chips Casino
Heavy Chips CasinoКазино
99xОблогот
HVC25NDBJANБонус Код
Не е потребенМаксимален Влог
 • Разновидни Методи на Влог
 • Над 10 $n Казино Игри
 • 24/7 Поддршка во Живо
 • Модерна веб-страница за играчи на десктоп и мобилен
Heavy Chips Casino
Heavy Chips CasinoКазино
99xbОблогот
MAY50ASKБонус Код
Не е потребенМаксимален Влог
 • Разновидни Методи на Влог
 • Оптимизиран за Мобилен
 • Пазговор за Поддршка во Живо
 • Работи на популарниот Microgaming казино софтвер
Heavy Chips Casino
Heavy Chips CasinoКазино
99xОблогот
FREE7CHIPSБонус Код
Не е потребенМаксимален Влог
 • 24/7 корисничка поддршка
 • Одличнни игри и кориснички услуги, добри на мобилен - $name е казиното со кое се споредуваат другите
 • Казино Игри во Живо
 • Брзи Исплати
Heavy Chips Casino
Heavy Chips CasinoКазино
99xОблогот
HEAVY8WEEKБонус Код
Не е потребенМаксимален Влог
 • Одличен Избор на Игри
 • Потребна е претплата
 • Мала котизација од €10 или повеќе
 • Спремно за Мобилен
Heavy Chips Casino
Heavy Chips CasinoКазино
99xОблогот
ASK88AUG12Бонус Код
Не е потребенМаксимален Влог
 • 24/7 кориснички сервис
 • Ново возбудливо играчко искуство кога играш во дуел наспроти други играчи
 • Спремно за Мобилен
 • Играј видео слотови, грепки, рулет, покер и блекџек
Heavy Chips Casino
Heavy Chips CasinoКазино
35x(d+b)Облогот
Не е потребенБонус Код
€20Максимален Влог
 • Целосен Инстант-игра Интерфејс
 • Одлично Играње на Мобилен
 • Слотови во Вегас Стил
 • Пазговор за Поддршка во Живо
Heavy Chips Casino
Heavy Chips CasinoКазино
35x(d+b)Облогот
Не е потребенБонус Код
€20Максимален Влог
 • Масивен избор на игри
 • Повеќејазичен Разговор во Живо, Телефон и Е- пошта Отворени 24/7
 • Мала котизација од €10 или повеќе
 • Компатибилен Дизајн за Мобилен
Heavy Chips Casino
Heavy Chips CasinoКазино
35x(d+b)Облогот
Не е потребенБонус Код
€20Максимален Влог
 • Support a huge number of currencies, payment options
 • Само €20 се потребни за квалификација
 • Добар Избор на Казино Игри
 • Модерна веб-страница за играчи на десктоп и мобилен
Heavy Chips Casino
Heavy Chips CasinoКазино
35x(d+b)Облогот
Не е потребенБонус Код
€20Максимален Влог
 • Казино без симннување, веднаш играј на Android и iOS уреди
 • Над 10 Различни Јазици
 • Повеќе Методи за Повлекување
 • Илјадници слотови и сите најголеми џекпот слотови
Heavy Chips Casino
Heavy Chips CasinoКазино
99xbОблогот
HVC20WEEKБонус Код
€20Максимален Влог
 • Казино со Лесна Употреба
 • Компатибилен Дизајн за Мобилен
 • Пазговор за Поддршка во Живо
 • Докажано дека е Фер преку Софтвер
Heavy Chips Casino
Heavy Chips CasinoКазино
99xbОблогот
BTVS50FS0401Бонус Код
No minimumМаксимален Влог
 • Одличен Избор на Игри
 • Достапна помош 24/7, дури и телефонска!
 • Казино со Лесна Употреба
 • Модерно, мобилно и онлајн казино
Heavy Chips Casino
Heavy Chips CasinoКазино
99xbОблогот
ASK25HCFREEБонус Код
Не е потребенМаксимален Влог

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.