Maxi Казино Преглед

review
Casino Maxi
Играј сега
Веб-страница:
http://www.casinomaxi9.com
Е-пошта:
support mail: [email protected]
телефон:
Mobile: yes
затворено: no
Blacklisted:
Казино Софтвер: Genesis Gaming Microgaming NetEnt NextGen Gaming Play'n GO Thunderkick Yggdrasil Gaming NeoGames
Казино Типови: Instant Play Мобилни Казина
Валути: Euros Turkish Lira
Лиценца: Malta Gaming Authority
Јазици: English German Spanish Greek Dutch Turkish
Методи на Уплата: MasterCard Neteller Visa Skrill Ukash Maestro EcoPayz
Методи на Повлекување: Neteller Visa Electron Visa Skrill Bank Wire Transfer EcoPayz
Времиња за исплата: ewallets: 24 hours, credit / debit cards: 2-5 days, bank transfers: 3-7 days, cheques: Not offered, pending time: 24 hours
Максимално повлекување: 50000 EUR per day
Утврден Датум: 2002
Сопственик: Realm Entertainment Limited Casinos
Карактеристики:
 • мобилни Казино
 • Импресивен Спектар на Иновативни Слотови и Други Нетент Игри
 • 24/7 кориснички сервис
 • Кратко време на повлекување
 • Лиценца за обложување од ВБ
 • Обложувај се со €5 по рунда
 • ВИП лојалноста се наградува со посебни понуди и подароци
 • Докажани Фер Игри

Запознај ја новата комарска ера - Сите омилени игри на твојот мобилен или таблет

Casino Maxi е основан во 2002

Достапно за играчи од United States

Темелно тестиран квалитет од casinobonusesfinder.com

Casino Maxi е вооружано со импресивна играчка библиотека од девелопери како Genesis Gaming, Microgaming, NetEnt, NextGen Gaming, Play'n GO, Thunderkick, Yggdrasil Gaming, NeoGames. Одбери го твојот начи на игра на било која мобилна платформа или на твојот PC.

Сите Можни Casino Maxi Бонуси

 • Повеќејазичен Разговор во Живо Отворен 24/7
 • Оптимизиран за Мобилен
 • Без Обложување на Бесплатни Вртења
 • Кратко време на повлекување
 • Голем светски бренд со многу обложувачки места
Casino Maxi
Casino MaxiКазино
20x(d+b)Облогот
Не е потребенБонус Код
£10Максимален Влог
 • 24/7 Поддршка за Играч
 • Онлајн од $year
 • Има Пристојна Апликација
 • Високи Лимити за Повлекување
 • Одличен Избор на Слотови
Casino Maxi
Casino MaxiКазино
20x(d+b)Облогот
Не е потребенБонус Код
£10Максимален Влог
 • Компатибилен Дизајн за Мобилен
 • Потребна е претплата
 • Обложувачка веб-страница со најбрза исплата: исплатите се процесирани за 2 часа
 • Разновидни Слот Провајдери
Casino Maxi
Casino MaxiКазино
20x(d+b)Облогот
Не е потребенБонус Код
£10Максимален Влог

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.