Barcelona.es Казино Преглед

review
Casino Barcelona.es
Играј сега
Веб-страница:
http://www.casinobarcelona.es
Е-пошта:
support mail: [email protected]
телефон: support phone: 900 866 224
Mobile: no
затворено: yes
Blacklisted:
Казино Софтвер: GTECH G2
Казино Типови: Instant Play
Валути: Euros
Лиценца: Spanish Directorate General for the Regulation of Gambling
Јазици: Spanish Catalan
Методи на Уплата: MasterCard Neteller Visa Electron Visa Skrill Paysafe Card Ukash Maestro PayPal
Методи на Повлекување: MasterCard Visa Electron Visa Skrill Maestro
Времиња за исплата: ewallets: 24-48 hours, credit / debit cards: 3-5 days, bank transfers: Not offered, cheques: Not offered, pending time: 3-5 days
Максимално повлекување: Not Stated
Утврден Датум:
Сопственик: Peralada Group Casinos
Карактеристики:
 • Играј на NetEnt слотовите, игрите на маса, казино во живо и џекпотови!
 • Релативно ниски барања за обложување
 • 24/7 Поддршка за Играч
 • Разни лиценци од најреспектираните тела
 • Вклучено Мобилно Казино
 • Casino Barcelona.es нуди најдобар Microgaming казино бонус
 • Одлични Покер Турнири
 • Докажани Фер Игри

Casino Barcelona.es е основан во

Достапно за играчи од United States

Темелно тестиран квалитет од casinobonusesfinder.com

Casino Barcelona.es е вооружано со импресивна играчка библиотека од девелопери како GTECH G2. Одбери го твојот начи на игра на било која мобилна платформа или на твојот PC.

Сите Можни Casino Barcelona.es Бонуси

 • Одличен на десктоп, подобар на мобилен
 • Повеќе Методи за Повлекување
 • Врвно Онлајн Казино
 • Одлични Казино Игри
 • Познавачка Поддршка
Casino Barcelona.es
100xbОблогот
lunesБонус Код
€20Максимален Влог
 • Достапен разговор во Живо 24/7
 • Напојуван од Неколку Водечки Софтвер Производители
 • Одличнни игри и кориснички услуги, добри на мобилен - $name е казиното со кое се споредуваат другите
 • Огромна библиотека на игри
 • Дарежлива Понуда за Добредојде
Casino Barcelona.es
100xОблогот
CASINO300Бонус Код
€20Максимален Влог
 • Достапна Поддршка за разговор во Живо
 • Наградувана веб-страница со многу "казино на годината" награди за кои ќе ни снема место ако почнеме да ги листаме
 • Брзи исплати за неколку минути
 • Компатибилен Дизајн за Мобилен
 • Слотови во Вегас Стил
Casino Barcelona.es
100xОблогот
CASINO600Бонус Код
€20Максимален Влог

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.