Alibaba Casino Преглед

Alibaba Casino review
Alibaba Casino
Казиното е веќе затворено

Казино Рејтинг

Alibaba Casino review
Alibaba Casino Казиното е веќе затворено Најново Ажурирање: 03/19/2021

Казино Рејтинг

-/5
0 Прегледи

Alibaba Casino е основан во 1999

Достапно за играчи од United States.

Темелно тестиран квалитет од casinobonusesfinder.com

Alibaba Casino е вооружано со импресивна играчка библиотека од девелопери како World Match. Одбери го твојот начи на игра на било која мобилна платформа или на твојот PC.

Карактеристики

 • Има Пристојна Апликација
 • Пробај ги игрите бесплатно
 • Лиценца на ВБ
 • Достапен разговор во Живо 24/7
 • Мала котизација од €10 или повеќе
 • 100% Баланс Засилувач
 • Најди многу NetEnt џекпотови кои се тука за да целат кон големи исплати!
 • Одлични Слот Игри

Осврти на играчи од Alibaba Casino

(0 Прегледи)

Пишете преглед

Name Please enter your name
Email Please enter correct email
Total: Please enter your rating
Message Please enter your message

Your comment was sent successfully!

Alibaba Casino Игри

 • Слотови
 • Рулет
 • Видео Покер
 • Бинго
 • Блекџек
 • Бакарат игра
 • Крепс игра (Зарови)
 • Кено игра
 • Грепки
🌐 Веб-страница: http://www.alibabacasino.com
🧑‍💻Казино Софтвер: World Match
🎰Казино Типови: Казина за Инстант Игра
💱Валути: Euros
📝Лиценца: Malta Gaming Authority
🈹Јазици: English Russian
💳Методи на Уплата: MasterCard Neteller Visa Skrill Paysafe Card Ukash ClickandBuy Envoy Bank Transfer Express
🧾Методи на Повлекување: Visa Electron Visa Skrill Bank Wire Transfer
⏱️Времиња за исплата: ewallets: 24-48 hours, credit / debit cards: 2-5 days, bank transfers: 3-7 days, pending time: 3-5 days
💰Максимално повлекување: 2000 EUR per day
📅Утврден Датум: 1999
🏢Сопственик: Alibaba Gaming Ltd Casinos
📱Mobile: No
📧Е-пошта: support: [email protected]
📞Телефон: toll free fax: (268) 480-1656

Сите Можни Alibaba Casino Бонуси

Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.