€150 Бонус за Добредојде во SunMaker Казино

Максимален Влог:€10
Бонус Код:START150
Ексклузивен:No
Облогот:40x(d+b)
Максимален Бонус:150%
Во кеш:Yes
Недозволени земји:
Карактеристики:
  • Повеќејазичен Разговор во Живо, Телефон и Е- пошта Отворени 24/7
  • Компатибилен Дизајн за Мобилен
  • Почнува од €10
  • Игри во Живо Пренесувани од Портомасо Казино во Малта

Како да учествуваш
• Пријави се во SunMaker Casino
• Употреби го избраниот метод на плаќање за да го уплатиш првиот депозит (€10 or more),
• Побарајте го вашиот бонус за добредојде €150 сѐ до 150%.

Во October, им помогнавме на 286 играчи да го добијат овој бонус

Сите Бонуси и Промотивни Материјали за 2019

 • 24/7 Разговор во Живо
 • Брзи исплати за неколку минути
 • Модерна веб-страница за играчи на десктоп и мобилен
 • Достапни Игри во Живо и Допирни слотови
Максимален Влог€150
Облогот40x(d+b)
Бонус КодGOLD500
Бонус за Добредојде€500
 • Повеќејазичен Разговор во Живо, Телефон и Е- пошта Отворени 24/7
 • Компатибилен Дизајн за Мобилен
 • Почнува од €10
 • Игри во Живо Пренесувани од Портомасо Казино во Малта
Максимален Влог€10
Облогот40x(d+b)
Бонус КодSTART150
Бонус за Добредојде€150
 • Само €20 се потребни за квалификација
 • 24/7 корисничка поддршка
 • Достапно Мобилно Казино
 • Работи на популарниот Microgaming казино софтвер
Максимален Влог€1 000
Облогот40x(d+b)
Бонус КодPRO1000
Бонус за Високи Влогови€1 000
 • Опција за Мобилно Играње
 • Слотови во Вегас Стил
 • Пазговор за Поддршка во Живо
 • Лесна Навигација
Максимален Влог€10
Облогот40x(d+b)
Бонус КодНе е потребен
Повторен Бонус€150
 • 24/7 корисничка поддршка
 • SunMaker Casino казино на мобилен кое нуди NetEnt Touch
 • Почнува од €10
 • Огромна библиотека на слотови
Максимален Влог€10
Облогот40x(d+b)
Бонус КодНе е потребен
Бонус за Добредојде€200

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.