mk Македонија
Login

Земја

МакедонијаМакедонија

Јазици

Macedonian
 • Macedonian
mk Македонија
Login

50 FS Слободни Вртења - Casombi

Обновено на: 02/22/2024
Македонија
Облогот:

40x

Мин Деп:

€20

144 играчи

Помогнавме во добивање на овој бонус во Февруари

Земи Бонус

Бонус Услови

1. This promotion is available to all registered users at Casombie who are eligible to receive
promotions.
2. This bonus is available every week from Monday until Thursday and can be received only
once per week.
2.1. The bonus consists of 50 free spins. The minimum deposit to receive the bonus is 20 EUR /
20 USD / 80 PLN / 200 NOK / 6,000 HUF / 1,200 RUB / 30 CAD / 20 NZD / 1,600 INR.
2.2. Once activated, free spins will become available on the corresponding game, at minimum
spin value. Free spins cannot be exchanged for another bonus or played on another game than
the named game in the promotion.

Преглед

Облогот

40 времиња за бонус сума

Карактеристики

 • Голем Избор на Слотови
 • Одличен Избор на Игри
 • Веб-страница оптимизирана за мобилен

Осврти на играчи од 50 FS Слободни Вртења

(3 Прегледи)
 • Relevance
 • By date
Poland TheLaneR
10 /10
Guest user

Неверојатно! Казино број еден!!!

Amazing! Number one Casino !!!

Прегледано: 2023-07-24

Automatically translated with Google Translate in Poland. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Poland pwrobel974
10 /10
Authorized CBF user

Многу добри игри и бонуси.Сите се добредојдени

Bardzo dobrze gry i bonusy Zapraszam wszystkich

Прегледано: 2024-02-07

Automatically translated with Google Translate in Poland. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Finland Mira Roininen
10 /10
Guest user

Навистина одлично искуство во казиното, топло го препорачувам

Aivan mahtava kasino kokemusta, suosittelen lämpimästi

Прегледано: 2024-02-21

Automatically translated with Google Translate in Finland. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Пишете преглед

Please enter your name
Please enter correct email
30 characters left Maximum number of characters: 1000 30 characters left Maximum number of characters: 1000

Оцени го овој bonus:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!

Дозволени игри и провајдери

Добиј бесплатни вртења во Cazombie и добро употреби ги на омилените слотови. Дознај што ти носи следното вртење.

Casombic Бонуси

Македонија
Casombie Casino
6K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Бонус за Добредојде: 100% до €500 + 100 Free Spins
Видови на Бонуси: Бонус за Добредојде
Мин Деп: €20
Облогот: 35x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
Curacao Curacao
Мин Деп: €20
Облогот: 35x

Карактеристики

 • Голем Избор на Слотови
 • Казино со Лесна Употреба
 • Разни Софтвер Провајдери
 • Врвни Провајдери на Игри
Македонија
Casombie Casino
6K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Готовински Бонус: 10% до €200
Видови на Бонуси: Готовински Бонус
Мин Деп: €50
Облогот: No
Преглед

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
Curacao Curacao
Мин Деп: €50
Облогот: No

Карактеристики

 • Голем Избор на Слотови
 • Фантастичен пакет за добредојде
 • Веб-Страница со Лесна Навигација
Македонија
Casombie Casino
6K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Слободни Вртења: 50 FS
Видови на Бонуси: Слободни Вртења
Мин Деп: €20
Облогот: 40x
Преглед

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
Curacao Curacao
Мин Деп: €20
Облогот: 40x

Карактеристики

 • Голем Избор на Слотови
 • Одличен Избор на Игри
 • Веб-страница оптимизирана за мобилен
Македонија
Casombie Casino
6K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Бонус за Добредојде: 130% до EUR 130
Видови на Бонуси: Бонус за Добредојде
Мин Деп: EUR 20
Облогот: 35x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
Curacao Curacao
Мин Деп: EUR 20
Облогот: 35x

Карактеристики

 • Достапно на Моибилен
 • Широк спектар на валути
 • Сигурна начини на плаќање
 • Лесна, кориснички прилагодена веб-страница
 • Good casino games
Македонија
Casombie Casino
6K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Бонус за Добредојде: 100% до EUR 500
Видови на Бонуси: Бонус за Добредојде
Мин Деп: EUR 20
Облогот: 40x
Преглед

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
Curacao Curacao
Мин Деп: EUR 20
Облогот: 40x

Карактеристики

 • Достапен е разговор во живо
 • Казина за инстант-игра
 • Одлична селекција на игри
 • User-friendly website
Македонија
Casombie Casino
6K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
2nd Deposit Bonus: 75% до EUR 300
Мин Деп: EUR 20
Облогот: 40x
Преглед

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
Curacao Curacao
Мин Деп: EUR 20
Облогот: 40x

Карактеристики

 • Дарежлив пакет за добредојде
 • Многу промотивни понуди
 • Слот и игри со инстант добивка
 • Сигурна и доверлива локација
Македонија
Casombie Casino
6K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
3rd Deposit Bonus: 50% до EUR 200 + 50 Free Spins
Мин Деп: EUR 20
Облогот: 40x
Преглед

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
Curacao Curacao
Мин Деп: EUR 20
Облогот: 40x

Карактеристики

 • 24/7 помош и корисничка поддршка
 • Одлични промоции за нови играчи
 • User-friendly interface
 • Variety of games
Македонија
Casombie Casino
6K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Бонус за Добредојде: 15% до EUR 250
Видови на Бонуси: Бонус за Добредојде
Мин Деп: EUR 5
Облогот: 1x
Преглед

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
Curacao Curacao
Мин Деп: EUR 5
Облогот: 1x

Карактеристики

 • Кориснички прилагодена веб-страница
 • Дарежливи бонуси и промоции
 • Сигурна и доверлива локација
 • Интересни факти
Македонија
Casombie Casino
6K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Бонус за Добредојде: 50% до EUR 1000
Видови на Бонуси: Бонус за Добредојде
Мин Деп: EUR 20
Облогот: 35x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
Curacao Curacao
Мин Деп: EUR 20
Облогот: 35x

Карактеристики

 • Овозможен Разговор во Живо
 • Казино-игра со дилер во живо
 • Пристојни добредојде-бонуси
 • Great bonuses and promotions
Македонија
Casombie Casino
6K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Weekend Bonus: 50% до EUR 700 + 50 Free Spins
Мин Деп: EUR 50
Облогот: 35x
Преглед

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
Curacao Curacao
Мин Деп: EUR 50
Облогот: 35x

Карактеристики

 • Врвни девелопери на игри
 • Голем избор на видео слотови
 • Голема безбедност
 • Одлична клиентска услуга

Finding the best results for you

Онлајн Казина

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.

Бонусот е достапен само за регистрирани корисници

Најавете се на вашата сметка

Please enter your name
Please enter correct email
30 characters left Maximum number of characters: 1000 30 characters left Maximum number of characters: 1000

Оцени го овој bonus:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!