mk Macedonia

Земја

MacedoniaMacedonia

Јазици

Macedonian
 • Macedonian

Он-лајн Venezia Слот

Click here to play

Venezia
Играј Вистински

Оценка на играта:

9/10
Venezia Venezia

Бесплатно играјте Venezia слотови од Portomaso Gaming овде во macedonia-bonusesfinder.com. Бесплатно пробај ги Venezia он-лајн слотовите преку играње на демо само за забава за да научите како се игра. Пронајдете го врвните Portomaso Gaming казина соо најповолни почетни бонуси и играјте 3 линии/начини за добивка на ова слот казино со реални пари.

Слободни Вртења

За да заработиш бесплатни вртења треба да бидеш доволно среќен да ги освоиш три распрснувачки симболи на некоја од ролните

Бонус-рунда

Пробај си ја среќата на Venezia Слот! Врти и освој бонус рунда!

Каде Можеш Он-лине да Играш Venezia за вистински пари? - Venezia Листа на Казина:

Venezia Бездепозитни бонуси

€5 Без Бонус за Влог at GalaxyPig Casino
GalaxyPig Casino Cashable Без Бонус за Влог: €5
Максимален Влог: £/$/€ 0 Облогот: 20xb Истекува на: Без рок на истекување Бонус Код: Не е потребен
Земи Бонус Преглед

Карактеристики

 • Разновидни Методи на Влог вклучувајќи и БитКоин
 • Компатибилно за Мобилен
 • 24/7 Поддршка во Живо
 • Докажани Фер Игри
€5 Без Бонус за Влог at Portomaso Casino
Portomaso Casino Без Бонус за Влог: €5
Максимален Влог: Не е потребен Облогот: 35x Истекува на: Без рок на истекување Бонус Код: Не е потребен
Земи Бонус Преглед

Карактеристики

 • Portomaso Casino ги отстрани во целост обложувачките барања, без лимит на добивка!
 • Голем светски бренд со многу обложувачки места
 • Одличнни игри и кориснички услуги, добри на мобилен - Portomaso Casino е казиното со кое се споредуваат другите
 • Ефикасна веб-страница лесна за употреба

Venezia Слободни Вртења

200 FS Слободни Вртења at Aurum Palace Casino
Aurum Palace Casino Cashable Слободни Вртења: 200 FS
Максимален Влог: € 20 Облогот: 30x Истекува на: Без рок на истекување Бонус Код: 
Земи Бонус Преглед

Карактеристики

 • Оптимизиран за Мобилен
 • Огромен Избор на Игри
 • 24/7 Поддршка за Играч
 • Казино со Лесна Употреба
 • Целосно Инстант-игра Казино

Дозволени Игри

Crystal Queen Quickspin
25 FS Слободни Вртења at Aurum Palace Casino
Aurum Palace Casino Cashable Слободни Вртења: 25 FS
Максимален Влог: EUR 10 Облогот: 30x Истекува на: Без рок на истекување Бонус Код: 
Земи Бонус Преглед

Карактеристики

 • Support a huge number of currencies, payment options
 • Одличен Избор на Игри
 • 24/7 Разговор во Живо
 • Одлично Казино
 • Целосен Инстант-игра Интерфејс

Дозволени Игри

Crazy Mix True Lab
50 FS Слободни Вртења at Aurum Palace Casino
Aurum Palace Casino Cashable Слободни Вртења: 50 FS
Максимален Влог: EUR 20 Облогот: 30x Истекува на: Без рок на истекување Бонус Код: 
Земи Бонус Преглед

Карактеристики

 • Support a huge number of currencies, payment options
 • Мобилно Казино
 • Одличен Бонус за Добредојде
 • Познавачка Поддршка
 • Инстант Повлекување

Дозволени Игри

Crazy Mix True Lab

Останати Слотови од Portomaso Gaming

Основач

Portomaso Gaming

Информации за играта

RTP -
Линии 3
Вртења 5
Тип На Игра Слотови

Бонус Kарактеристики

Слободни Вртења
Бонус-рунда
двоен круг

Подршани Платформи

Мобилен телефон
Таблет
Desktop
Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.