mk Macedonia

Земја

MacedoniaMacedonia

Јазици

Macedonian
  • Macedonian

Он-лајн Jr Jungle Слот

Click here to play

Jr Jungle
Играј Вистински

Оценка на играта:

9/10
Jr Jungle Jr Jungle

Бесплатно играјте Jr Jungle слотови од Others овде во macedonia-bonusesfinder.com. Бесплатно пробај ги Jr Jungle он-лајн слотовите преку играње на демо само за забава за да научите како се игра. Пронајдете го врвните Others казина соо најповолни почетни бонуси и играјте 3 линии/начини за добивка на ова слот казино со реални пари.

Слободни Вртења

За да заработиш бесплатни вртења треба да бидеш доволно среќен да ги освоиш три распрснувачки симболи на некоја од ролните

Останати Слотови од Others

Slingo Who Wants to be a Millionaire Others
Slingo Who Wants to be a Millionaire
9/10

Основач

Others

Информации за играта

RTP -
Линии 3
Вртења 5
Тип На Игра Слотови

Бонус Kарактеристики

Слободни Вртења
Бонус-рунда
двоен круг

Подршани Платформи

Мобилен телефон
Таблет
Desktop

Карактеристики

Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.