mk Macedonia

Земја

MacedoniaMacedonia

Јазици

Macedonian
 • Macedonian
Внимание!

Во ова казино не се прифаќаат играчи од Македонија. Сепак, во 3 казина подолу сте добредојдени, со одлична понуда за бонус без депозити!

Погледнете други казина
Vera John UK Casino
Vera John UK Casino Бонус за Втор Влог: £200
Земи Бонус
All Star Slots Casino
All Star Slots Casino Бонус за Дуплирање Влог: $787
Земи Бонус
Sports Betting Casino
Sports Betting Casino Повторен Бонус: 25%
Земи Бонус
Погледнете други казина

VIP Casino CA Преглед

VIP Casino CA review
VIP Casino CA

Казино Рејтинг

VIP Casino CA review
VIP Casino CA Најново Ажурирање: 11/01/2021 0 Прегледи

Казино Рејтинг:

-/10
€10

Мин Деп

4000 EUR/GBP/USD per week

Максимално повлекување

Карактеристики

 • Сертифицирано казино од ВБ - доби лиценца од ВБКК
 • Огромен Избор на Игри
 • 24/7 Поддршка за Играч
 • Дневни Повторувачки Трки со кеш и бесплатни награди во вртења
 • Скоро секој NetEnt играчки агол е покриен
 • Одлични Слот Игри
 • Казино Спремно за Мобилен
 • Фантастично Казино во Живо

Екран-снимки од VIP Casino CA

Онлајн Казино VIP Casino CA Земи Бонус VIP Casino CA Најави се во VIP CA казиното
Сопственик

Cryptologic Trading Ltd

Утврден Датум

1999

Лиценца

Malta Gaming Authority

Преглед

VIP Casino CA е вооружано со импресивна играчка библиотека од девелопери како Cryptologic (WagerLogic), Amaya (Chartwell). Одбери го твојот начи на игра на било која мобилна платформа или на твојот PC.

Крос-платформа

Запознај ја новата комарска ера - Сите омилени игри на твојот мобилен или таблет

Проверено

Темелно тестиран квалитет од casinobonusesfinder.com

Методи на Повлекување
 • Neteller
 • Visa
 • Skrill
 • Bank Wire Transfer
Времиња за исплата

Е-паричници

24-48 hours

кредитни/дебитни картички

2-5 days

банкарски трансфери

3-7 days

чекови

Непонудено

Време на чекање

0-24 hours
Јазици
Валути
Мин Исп

€10

Казино Софтвер
Контакти

Веб-страница

https://www.vipcasino.ca/

Е-пошта

support: [email protected]

Телефон

general information: (866) 687-7926

Осврти на играчи од VIP Casino CA

(0 Прегледи)

Пишете преглед

Name Please enter your name
Email Please enter correct email
Total: Please enter your rating
150 characters left Maximum number of characters: 1000 Message 150 characters left Maximum number of characters: 1000

Your comment was sent successfully!

Licensing authorities

MGA MGA

Казино Типови

Подршани Платформи

 • Мобилен телефон
 • Таблет
 • Desktop

Бонус за Добредојде во VIP Casino CA

Cashable
$250 Бонус за Добредојде at VIP Casino CA
Cashable
Рејтинг: -/5
Македонија Достапно за играчи од Македонија
Бонус за Добредојде: $250 до 100% VIP Casino CA
Преглед
Не е потребен Мин Деп
20x(d+b) Облогот
Malta Gaming Authority Лиценца

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Над 10 $n Казино Игри
 • Почни со мал билет од €10
 • 24/7 корисничка грижа
 • Модерна веб-страница за играчи на десктоп и мобилен
Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.