Slots Plus Казино Преглед

review
Slots Plus Casino
Играј сега
Веб-страница:
http://www.slotsplus.eu
Е-пошта:
support: [email protected]
customer service: [email protected]
телефон: toll free canada: (888) 387-6717
toll free general information: (877) 691-5124
us tool free: 1-877-691-5124
Mobile: no
затворено: no
Blacklisted:
Казино Софтвер: Real Time Gaming
Казино Типови: Instant Play Преземи Казина
Валути: US dollars
Лиценца: Panama
Јазици: English
Методи на Уплата: MasterCard Neteller Visa Electron Visa Skrill ClickandBuy instaDebit Money Order MST Gift Card
Методи на Повлекување: Neteller Skrill Cheque Money Order ACH
Времиња за исплата: ewallets: 2-5 days, bank transfers: 7-12 days, cheques: 21-28 days, pending time: 3-7 days
Максимално повлекување: Not Stated
Утврден Датум: 2002
Сопственик: Main Street Vegas Group Casinos
Карактеристики:
 • Support a huge number of currencies, payment options
 • Разумен број на NetEnt игри
 • Лиценцирано од 2 респектирани играчки авторитети
 • Лукративна ВИП програма
 • Достапно Мобилно Казино
 • Одлични Покер Турнири
 • Огромна колекција на слотови - прогресивен џекпот и традиционални слотови
 • 0-24 Временска Рамка за Повлекување

Slots Plus Casino е основан во 2002

Достапно за играчи од United States

Темелно тестиран квалитет од casinobonusesfinder.com

Slots Plus Casino е вооружано со импресивна играчка библиотека од девелопери како Real Time Gaming. Одбери го твојот начи на игра на било која мобилна платформа или на твојот PC.

Сите Можни Slots Plus Casino Бонуси

 • Целосен Инстант-игра Интерфејс
 • Одлично Казино за Мобилен
 • Пазговор за Поддршка во Живо
 • Докажано дека е Фер преку Софтвер
Slots Plus Casino
Slots Plus CasinoКазино
40x(d+b)Облогот
IDBSLOTSБонус Код
$20Максимален Влог
 • Разговор во Живо и Интернационална Поддршка на Телефон Достапна во Повеќето Часови
 • Чист мобилно-реагирачка веб-страница за iGaming на смарт телефони и таблети
 • 0-24 Временска Рамка за Повлекување
 • Одличен Слот Избор
Slots Plus Casino
Slots Plus CasinoКазино
70xОблогот
20FREESPINSБонус Код
Не е потребенМаксимален Влог
 • Над 420 игри, сѐ од слот машини до блекџек, рулет
 • Целосен Инстант-игра Интерфејс
 • Познавачка Поддршка
 • Одлично мобилно казино (Android, iPhone/iPad)
Slots Plus Casino
Slots Plus CasinoКазино
40x(d+b)Облогот
SLOTS200Бонус Код
$20Максимален Влог
 • Повеќејазичен Разговор во Живо, Телефон и Е- пошта Отворени 24/7
 • Веб-Страница со Лесна Навигација
 • Модерно, мобилно и онлајн казино
 • Одлични Слотови
Slots Plus Casino
Slots Plus CasinoКазино
50x(d+b)Облогот
400BONUSБонус Код
$20Максимален Влог

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.