Pronto Live Casino Преглед

Pronto Live Casino review
Pronto Live Casino

Казино Рејтинг

Pronto Live Casino review
Pronto Live Casino Најново Ажурирање: 05/05/2021

Казино Рејтинг

-/5
0 Прегледи

Запознај ја новата комарска ера - Сите омилени игри на твојот мобилен или таблет

Одбери казино во Живо за да играш наспроти реални делачи и осети го духот на комарот во Pronto Live Casino

Pronto Live Casino е основан во 2020

Достапно за играчи од United States.

Темелно тестиран квалитет од casinobonusesfinder.com

Pronto Live Casino е вооружано со импресивна играчка библиотека од девелопери како Evolution Gaming, NetEnt. Одбери го твојот начи на игра на било која мобилна платформа или на твојот PC.

Карактеристики

  • Голем Избор на Слотови
  • Одличен Избор на Игри
  • Оптимизиран за Мобилен
  • Достапна Поддршка за разговор во Живо
  • Казино со Лесна Употреба
  • Разни Софтвер Провајдери
Онлајн Казино Pronto Live Casino Земи Бонус Pronto Live Casino Најави се во Pronto Live казиното

Осврти на играчи од Pronto Live Casino

(0 Прегледи)

Пишете преглед

Name Please enter your name
Email Please enter correct email
Total: Please enter your rating
Message Please enter your message

Your comment was sent successfully!

🌐 Веб-страница: https://www.prontolive.se/
🧑‍💻Казино Софтвер: Evolution Gaming NetEnt
🎰Казино Типови: Казина за Инстант Игра Мобилни Казина Казино во Живо No Account Casinos
💱Валути: Euros Swedish kronor
📝Лиценца: Sweden
🈹Јазици: English Swedish
💳Методи на Уплата: Nordea Trustly
🧾Методи на Повлекување: Trustly
🕹️Типови на игри: Слотови Рулет Видео Покер Блекџек Бакарат игра Крепс игра (Зарови)
⏱️Времиња за исплата: Instant
💰Максимално повлекување: Not Stated
💸Мин Деп: €10/100 SEK
💵Мин Исп: €20/200 SEK
📅Утврден Датум: 2020
🏢Сопственик: PremierGaming Ltd
📱Mobile: Yes
📧Е-пошта: [email protected]
📞Телефон:

Сите Можни Pronto Live Casino Бонуси

100% Бонус за Добредојде at Pronto Live Casino
Pronto Live Casino Cashable Бонус за Добредојде: 100%
Максимален Влог: 100 SEK Облогот: 30x Истекува на: Без рок на истекување Бонус Код: Не е потребен

Карактеристики

  • Голем Избор на Слотови
  • Казино со Лесна Употреба
  • Разни Софтвер Провајдери
Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.