mk Македонија

Земја

МакедонијаМакедонија

Јазици

Macedonian
 • Macedonian
Support Ukraine against Russian invasion
Внимание!

Во ова казино не се прифаќаат играчи од Македонија. Сепак, во 3 казина подолу сте добредојдени, со одлична понуда за бонус без депозити!

Погледнете други казина
1xslots Casino
1xslots Casino Monthly Reload Bonus: 50%
Земи Бонус
888Starz Casino
888Starz Casino 4th Deposit Bonus: 25%
Земи Бонус
Europa Casino
Europa Casino Слободни Вртења: 60 FS
Земи Бонус
Погледнете други казина

Hallmark Casino Преглед

Hallmark Casino Преглед
Hallmark Casino
Editors' rating: 5.35/10
Users rating: 2 /10 Based on 2 reviews
5 Bonuses available in October 2022
Hallmark Casino Преглед
Hallmark Casino Најново Ажурирање: 09/14/2022 2 Прегледи

Казино Рејтинг:

5.35/10
МакедонијаПрифатено Играчи од Македонија
$30

Мин Деп

$2,000 per week, $8,000 per month

Максимално повлекување

Карактеристики

 • Голем Избор на Слотови
 • 24/7 Разговор во Живо
 • Казино со Лесна Употреба
 • Разновидни Методи на Влог вклучувајќи и БитКоин
 • Одлично мобилно казино (Android, iPhone/iPad)

Екран-снимки од Hallmark Casino

Онлајн Казино Hallmark Casino Земи Бонус Hallmark Casino Најави се во Hallmark казиното

Hallmark Casino Партнерски Веб-страници

Сопственик

Sapphire Private Services Ltd

Утврден Датум

2017

Лиценца

Casino operates without an official license!

Преглед

Hallmark Casino е вооружано со импресивна играчка библиотека од девелопери како Betsoft, Rival, Saucify, Dragoon. Одбери го твојот начи на игра на било која мобилна платформа или на твојот PC.

Крос-платформа

Запознај ја новата комарска ера - Сите омилени игри на твојот мобилен или таблет

Проверено

Темелно тестиран квалитет од casinobonusesfinder.com

Методи на Уплата
 • MasterCard
 • Visa
 • Bank Wire Transfer
 • Bitcoin
 • American Express
 • JCB
Методи на Повлекување
 • MasterCard
 • Visa
 • Bank Wire Transfer
 • Bitcoin
Времиња за исплата

1 - 3 days

Јазици
Валути
Мин Исп

$50

Казино Софтвер
 • Betsoft
 • Rival
 • Saucify
 • Dragoon
Контакти

Веб-страница

https://www.hallmarkcasino.com/

Е-пошта

[email protected]

Телефон

+1-888-480-7999

Осврти на играчи од Hallmark Casino

(2 Прегледи)
Philippines Rench
1/5
Прегледано: 2022-08-16

И ми кажуваат. Повлекувањето не е дозволено на Филипините .па што ќе се случи во парите во мојата сметка? Мислам дека ова брѓи или фиеста не се вистина.

And they tell me. Withdraw is not allowed in Philippines .so wat will happen in the money in my acc ? I think this brgy or fiesta are not true .

Automatically translated with Google Translate in Philippines. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Прочитај Цел Осврт
Philippines Rench
1/5
Прегледано: 2022-08-16

Јас сум нов играч доби бонус од 100 долари. И јас освоив 952 долари и сè уште играм кога мојот acc одеднаш се одјавив и не можам да го отворам, се обидувам да го сменам pass.same .sa

Im a new player received $100 dollar bonus. And i Win $952 & still playing wen my acc suddenly log out and i cant open it i try changing pass.same .sa

Automatically translated with Google Translate in Philippines. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Прочитај Цел Осврт

Пишете преглед

Name Please enter your name
Email Please enter correct email
Total: Please enter your rating
150 characters left Maximum number of characters: 1000 Message 150 characters left Maximum number of characters: 1000

Your comment was sent successfully!

Licensing authorities

No license available

Hallmark Casino Игри

Казино Типови

 • Казина за Инстант Игра
 • Мобилни Казина
 • Преземи Казина
 • Покер Казина
 • Сајтови за Билтени
 • Казино во Живо
 • Сајтови за Бинго
 • No Account Casinos
 • Крипто казина
 • Казина за брзо повлекување
 • Казина со минимум депозит
 • Нови казина

Подршани Платформи

 • Мобилен телефон
 • Таблет
 • Desktop

Без Бонус за Влог во Hallmark Casino

Македонија
Cashable
Hallmark Casino
Editors' rating: 5.35/10
User reviews
268K играчи

Лиценца: No license available
Без Бонус за Влог: $100 до $100
Мин Деп: No
Облогот: 20x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Голем Избор на Слотови
 • Оптимизиран за Мобилен
 • Казино со Лесна Употреба

Бонус за Добредојде во Hallmark Casino

Македонија
Cashable
Hallmark Casino
Editors' rating: 5.35/10
User reviews
268K играчи

Лиценца: No license available
Бонус за Добредојде: 250% до 250%
Мин Деп: $35
Облогот: 20x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Голем Избор на Слотови
 • Фантастичен пакет за добредојде
 • Оптимизиран за Мобилен

Депозитни Бонуси во Hallmark Casino

Македонија
Cashable
Hallmark Casino
Editors' rating: 5.35/10
User reviews
268K играчи

Лиценца: No license available
Бонус за Втор Влог: 300% до $35
Видови на Бонуси: Бонус за Втор Влог
Мин Деп: $35
Облогот: 20x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Голем Избор на Слотови
 • Масивен избор на игри
 • Казино со Лесна Употреба
Македонија
Hallmark Casino
Editors' rating: 5.35/10
User reviews
268K играчи

Лиценца: No license available
Бонус за Трет Влог: 250% до 350%
Видови на Бонуси: Бонус за Трет Влог
Мин Деп: $35
Облогот: 20X
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Голем Избор на Слотови
 • Фантастичен пакет за добредојде
 • 24/7 Разговор во Живо
Македонија
Cashable
Hallmark Casino
Editors' rating: 5.35/10
User reviews
268K играчи

Лиценца: No license available
4th Deposit Bonus: 400%
Мин Деп: $35
Облогот: 20x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Голем Избор на Слотови
 • Казино со Лесна Употреба
 • Веб-страница оптимизирана за мобилен
Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.