mk Македонија
Login

Земја

МакедонијаМакедонија

Јазици

Macedonian
 • Macedonian
mk Македонија
Login

130 FS Слободни Вртења - Horus Casino

Обновено на: 11/26/2023
Земи Бонус

Бонус Услови

Winnings from free spins received via Slot of the Month promotion are wager free.

 • 25 free spins are accredited for deposits between 20 and 49 EUR (or other currency equivalents);
 • 65 free spins are accredited for deposits between 50 and 99 EUR (or other currency equivalents);
 • 130 free spins are accredited for deposits of 100 EUR or more (or other currency equivalents).

Преглед

Облогот

0 времиња за бонус сума

Карактеристики

 • Кул Казино Игри
 • Врвно Онлајн Казино
 • Многу промоции и бонуси
 • Веб-страница прилагодена за мобилни телефони

Осврти на играчи од 130 FS Слободни Вртења

(0 Прегледи)

Прв остави осврт

Сè уште никој не го прегледал овој bonus

Споедели ни искуство за оваа понуда и помогни им на другите корисници да одлучат!

Пишете преглед

Please enter your name
Please enter correct email
30 characters left Maximum number of characters: 1000 30 characters left Maximum number of characters: 1000

Оцени го овој bonus:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!

Дозволени игри и провајдери

Добиј бесплатни вртења во Horus Casino и добро употреби ги на омилените слотови. Дознај што ти носи следното вртење.

Horus Casino Бонуси

Македонија
Horus Casino
73K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Бонус за Добредојде: 100% до € 200 + 25 Free Spins on Ramses Treasure
Видови на Бонуси: Бонус за Добредојде
Мин Деп: € 20
Облогот: 1x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
Curacao Curacao
Мин Деп: € 20
Облогот: 1x

Карактеристики

 • Огромен Избор на Игри
 • 24/7 Поддршка за Играч
 • Достапна Инстант Игра
 • Казино со Лесна Употреба
 • Многу Промоции
Македонија
Horus Casino
73K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Бонус за Втор Влог: 50% до € 400 + 65 Free Spins on Ramses Treasure
Видови на Бонуси: Бонус за Втор Влог
Мин Деп: € 20
Облогот: 1x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
Curacao Curacao
Мин Деп: € 20
Облогот: 1x

Карактеристики

 • Голем Избор на Слотови
 • Оптимизиран за Мобилен
 • 24/7 Поддршка за Играч
 • Достапна Инстант Игра
 • Казино со Лесна Употреба
Македонија
Horus Casino
73K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Бонус за Трет Влог: 100% до € 400 + 35 Free Spins on Ramses Treasure
Видови на Бонуси: Бонус за Трет Влог
Мин Деп: € 20
Облогот: 1x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
Curacao Curacao
Мин Деп: € 20
Облогот: 1x

Карактеристики

 • Оптимизиран за Мобилен
 • Огромен Избор на Игри
 • 24/7 Поддршка за Играч
 • Достапна Инстант Игра
 • Казино со Лесна Употреба
Македонија
Horus Casino
73K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Бонус за Добредојде: 150% до EUR 300
Видови на Бонуси: Бонус за Добредојде
Мин Деп: EUR 20
Облогот: 0x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
Curacao Curacao
Мин Деп: EUR 20
Облогот: 0x

Карактеристики

 • 24-часовна услуга за клиенти
 • Врвни девелопери на игри
 • Разговор во живо
 • Отворено казино во живо
 • Уживајте во додадените слотови
Македонија
Horus Casino
73K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Saturday Deposit Bonus: 100% до EUR 200
Мин Деп: EUR 50
Облогот: 0x
Преглед

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
Curacao Curacao
Мин Деп: EUR 50
Облогот: 0x

Карактеристики

 • Пазговор за Поддршка во Живо
 • Понуда за добредојде
 • Favorable payouts
 • Great website design
 • User-friendly website
Македонија
Horus Casino
73K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Sunday Deposit Bonus: 50% до EUR 250
Мин Деп: EUR 50
Облогот: 0x
Преглед

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
Curacao Curacao
Мин Деп: EUR 50
Облогот: 0x

Карактеристики

 • Фантастичен пакет за добредојде
 • Масивен избор на игри
 • Целосно компатибилен со мобилен телефон
 • Лесен контакт
Македонија
Horus Casino
73K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Слободни Вртења: 130 FS до EUR 250
Видови на Бонуси: Слободни Вртења
Мин Деп: EUR 20
Облогот: 0x
Преглед

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
Curacao Curacao
Мин Деп: EUR 20
Облогот: 0x

Карактеристики

 • Кул Казино Игри
 • Врвно Онлајн Казино
 • Многу промоции и бонуси
 • Веб-страница прилагодена за мобилни телефони

Finding the best results for you

Онлајн Казина

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.

Бонусот е достапен само за регистрирани корисници

Најавете се на вашата сметка

Please enter your name
Please enter correct email
30 characters left Maximum number of characters: 1000 30 characters left Maximum number of characters: 1000

Оцени го овој bonus:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!