mk Македонија
Login

Земја

МакедонијаМакедонија

Јазици

Macedonian
 • Macedonian
mk Македонија
Login
Најдобрите Kajot Games Бесплатни Вртења
40

Kajot Games Слободни Вртења

Најдобрите Kajot Games Бесплатни Вртења

Македонија
Pelican Casino
62K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
Curacao Curacao
Мин Деп: EUR 100
Облогот: 20x

Карактеристики

 • Игри прилагодени за мобилни телефони
 • Одговорен тим за клиентска поддршка
 • Голем избор на видео слотови
 • Голем Опсег на Промоции
 • Празничен и забавен дизајн на веб-страница

Дозволени Игри

Kajot Games Слободни Вртења

Најдобар Слободни Вртења за играње на слот-машини од Kajot Games. Земи го својот бонус и за вистински пари играј онлајн во Kajot Games казината.

Сортирање Best Бонуси
 • Best Бонуси
 • New Бонуси
 • Ниско Обложувачки Бонус
Филтер
 • Hot Bonuses
 • Баталгаажсан
 • New bonuses
 • User Choice
Кориснички резултат

Филтри:

Филтрите сè уште не се избрани
  Филтрирај според:
  Валути
  • BINGO TICKETS
  • BTC
  • BTH
  • CZK
  • DKK
  • GBP
  • mBTC
  • MYR
  • NOK
  • RUB
  • SEK
  • THB
  • TRL
  • USD
  • YEN
  • ZAR
  • EUR
  • PERCENT
  • FS
  • MXN
  • CHF
  • BRL
  • CAD
  • TFS Token
  • WEFT Tokens
  • KRW
  Вредност на бонус
  Македонија
  GDFplay Casino
  5K играчи

  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Преглед
  Бонус Код

  Кориснички повратни информации

  • Казиното не ми работеше
  • Бонусот не ми работеше
  • Бонусот не постои повеќе
  • Бонус-кодот беше неважечки
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Мин Деп: USD 45
  Облогот: 1x

  Карактеристики

  • Добрар избор на игри за слотови и за играчи на казино во живо
  • Платформа која е едноставна за употреба
  • Сигурна начини на плаќање
  • Добар опсег на техники за плаќање
  Македонија
  Lucky Dreams Casino
  45K играчи

  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Слободни Вртења: 100FS
  Мин Деп: EUR 20
  Облогот: 40x
  Преглед
  Бонус Код

  Кориснички повратни информации

  • Казиното не ми работеше
  • Бонусот не ми работеше
  • Бонусот не постои повеќе
  • Бонус-кодот беше неважечки
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Мин Деп: EUR 20
  Облогот: 40x

  Карактеристики

  • Одличен Избор на Игри
  • Целосен Инстант-игра Интерфејс
  • Пазговор за Поддршка во Живо
  • Дарежлив пакет за добредојде

  Дозволени Игри

  Македонија
  GDFplay Casino
  5K играчи

  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Преглед
  Бонус Код

  Кориснички повратни информации

  • Казиното не ми работеше
  • Бонусот не ми работеше
  • Бонусот не постои повеќе
  • Бонус-кодот беше неважечки
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Мин Деп: USD 35
  Облогот: 1x

  Карактеристики

  • Многу тековни понуди
  • Има низок минимален депозит
  • Дневни промоции
  Македонија
  Pelican Casino
  62K играчи

  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Преглед
  Бонус Код

  Кориснички повратни информации

  • Казиното не ми работеше
  • Бонусот не ми работеше
  • Бонусот не постои повеќе
  • Бонус-кодот беше неважечки
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Мин Деп: EUR 15
  Облогот: 20x

  Карактеристики

  • Доверлив и сигурен софтвер
  • Обезбедува добредојде-бонус
  • Огромен опсег за играње на слот игри
  • Одлична мобилна апликација

  Дозволени Игри

  Македонија
  GDFplay Casino
  5K играчи

  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Преглед
  Бонус Код

  Кориснички повратни информации

  • Казиното не ми работеше
  • Бонусот не ми работеше
  • Бонусот не постои повеќе
  • Бонус-кодот беше неважечки
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Мин Деп: USD 24
  Облогот: 1x

  Карактеристики

  • Свеж, модерен изглед и атмосфера
  • Cashout available
  • Competitive lines
  • User-friendly interface
  Македонија
  GDFplay Casino
  5K играчи

  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Преглед
  Бонус Код

  Кориснички повратни информации

  • Казиното не ми работеше
  • Бонусот не ми работеше
  • Бонусот не постои повеќе
  • Бонус-кодот беше неважечки
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Мин Деп: USD 14
  Облогот: 1x

  Карактеристики

  • Дарежливи џекпот награди
  • Bank transfers available
  • Different payment method
  Македонија
  GDFplay Casino
  5K играчи

  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Слободни Вртења: 20 FS до 20 FS
  Мин Деп: USD 10
  Облогот: No wsger
  Преглед
  Бонус Код

  Кориснички повратни информации

  • Казиното не ми работеше
  • Бонусот не ми работеше
  • Бонусот не постои повеќе
  • Бонус-кодот беше неважечки
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Мин Деп: USD 10
  Облогот: No wsger

  Карактеристики

  • Награден Систем
  • Достапно на веб и на мобилен телефон
  • High quality odds
  Македонија
  Pelican Casino
  62K играчи

  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Преглед
  Бонус Код

  Кориснички повратни информации

  • Казиното не ми работеше
  • Бонусот не ми работеше
  • Бонусот не постои повеќе
  • Бонус-кодот беше неважечки
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Мин Деп: EUR 10
  Облогот: 25x

  Карактеристики

  • Дарежлив добредојде-бонус
  • Достапни се премногу слот-игри
  • Голема безбедност
  • Добар опсег на депозигтни опции
  • Целосно компатибилен со мобилен телефон

  Дозволени Игри

  Македонија
  GDFplay Casino
  5K играчи

  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Слободни Вртења: 10 FS
  Мин Деп: USD 5
  Облогот: 1x
  Преглед
  Бонус Код

  Кориснички повратни информации

  • Казиното не ми работеше
  • Бонусот не ми работеше
  • Бонусот не постои повеќе
  • Бонус-кодот беше неважечки
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Мин Деп: USD 5
  Облогот: 1x

  Карактеристики

  • Постојан проток на понуди
  • Веб-страница прилагодена за САД
  • Fast withdrawals
  Македонија
  Magic Win Casino
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Бонус за Добредојде: 400% до EUR 2000 + 100 Free Spins on Starburst
  Преглед
  Бонус Код

  Кориснички повратни информации

  • Казиното не ми работеше
  • Бонусот не ми работеше
  • Бонусот не постои повеќе
  • Бонус-кодот беше неважечки
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Мин Деп: EUR 20
  Облогот: 50x

  Карактеристики

  • Огромен Избор на Игри
  • Врвни девелопери на игри
  • Добри опции за плаќање
  • Лесна, кориснички прилагодена веб-страница
  • Атрактивен добредојде-бонус
  Македонија
  Magic Win Casino
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Бонус за Добредојде: 400% до EUR 2000 + 100 Free Spins on Starburst
  Преглед
  Бонус Код

  Кориснички повратни информации

  • Казиното не ми работеше
  • Бонусот не ми работеше
  • Бонусот не постои повеќе
  • Бонус-кодот беше неважечки
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Мин Деп: EUR 20
  Облогот: 50x

  Карактеристики

  • Огромен Избор на Игри
  • Врвни девелопери на игри
  • Добри опции за плаќање
  • Лесна, кориснички прилагодена веб-страница
  • Атрактивен добредојде-бонус

  Дозволени Игри

  Македонија
  Pelican Casino
  62K играчи

  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Бонус за Добредојде: 150% до EUR 500 + 100 Free Spins on Aloha Party
  Преглед
  Бонус Код

  Кориснички повратни информации

  • Казиното не ми работеше
  • Бонусот не ми работеше
  • Бонусот не постои повеќе
  • Бонус-кодот беше неважечки
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Мин Деп: EUR 10
  Облогот: 30x

  Карактеристики

  • Сигурна трансакции
  • Сигурна и доверлива локација
  • Оптимизирано за играње на мобилен телефон
  • Понудува доволно промоции
  • Добар опсег на депозигтни опции
  Македонија
  Beep Beep Casino
  116K играчи

  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Бонус за Добредојде: 100 FS
  Преглед
  Бонус Код

  Кориснички повратни информации

  • Казиното не ми работеше
  • Бонусот не ми работеше
  • Бонусот не постои повеќе
  • Бонус-кодот беше неважечки
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Мин Деп: USD 25
  Облогот: 25x

  Карактеристики

  • Оптимизиран за Мобилен
  • Кул Онлајн Казино
  • Огромен Избор на Слотови
  • Дарежлива понуда добредојде-бонус
  Македонија
  Lucky Dreams Casino
  45K играчи

  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Бонус за Добредојде: 100% до EUR 500 + 100 Free Spins on Gates of Olympus
  Преглед

  Кориснички повратни информации

  • Казиното не ми работеше
  • Бонусот не ми работеше
  • Бонусот не постои повеќе
  • Бонус-кодот беше неважечки
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Мин Деп: EUR 20
  Облогот: 40x

  Карактеристики

  • Одличен Избор на Игри
  • Врвно Мобилно Казино
  • Целосен Инстант-игра Интерфејс
  • 24/7 Поддршка во Живо
  Македонија
  WizeBets Casino
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Бонус за Добредојде: 100% до EUR 100 + 100 Free Spins
  Преглед

  Кориснички повратни информации

  • Казиното не ми работеше
  • Бонусот не ми работеше
  • Бонусот не постои повеќе
  • Бонус-кодот беше неважечки
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Мин Деп: EUR 20
  Облогот: 40x

  Карактеристики

  • Огромна библиотека на игри
  • Сигурна начини на плаќање
  • Достапен е разговор во живо
  • Лесен пристап до контакт
  Македонија
  Bankonbet Casino
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Бонус за Добредојде: 100% до EUR 500 + 200 Free Spins
  Преглед

  Кориснички повратни информации

  • Казиното не ми работеше
  • Бонусот не ми работеше
  • Бонусот не постои повеќе
  • Бонус-кодот беше неважечки
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Мин Деп: ERU 20
  Облогот: 35x

  Карактеристики

  • Одлична корисничка услуга
  • Солидна репутација на интернет
  • Достапна Мобилна Апликација
  • Има дарежлива добредојде-понуда
  Македонија
  Pelican Casino
  62K играчи

  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Deposit Bonus: 100% + 10 Free Spins on Butterfly Staxx
  Мин Деп: EUR 10
  Облогот: 30x
  Преглед
  Бонус Код

  Кориснички повратни информации

  • Казиното не ми работеше
  • Бонусот не ми работеше
  • Бонусот не постои повеќе
  • Бонус-кодот беше неважечки
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Мин Деп: EUR 10
  Облогот: 30x

  Карактеристики

  • Слот и игри на маса
  • Достапна Мобилна Апликација
  • Неверојатни бонуси
  • Лесен процес на побарувања
  • Сеопфатна добредојде-промоција
  Македонија
  Pelican Casino
  62K играчи

  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Deposit Bonus: 100% + 30 Free Spins on Butterfly Staxx
  Мин Деп: EUR 30
  Облогот: 30x
  Преглед
  Бонус Код

  Кориснички повратни информации

  • Казиното не ми работеше
  • Бонусот не ми работеше
  • Бонусот не постои повеќе
  • Бонус-кодот беше неважечки
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Мин Деп: EUR 30
  Облогот: 30x

  Карактеристики

  • Широк спектар на одлични софтверски даватели на услуги
  • Висока граница за повлекување на средства
  • Голема безбедност
  • Лесен контакт
  • Кул мобилна апликација

  Дозволени Игри

  Македонија
  Pelican Casino
  62K играчи

  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Deposit Bonus: 100% + 50 Free Spins on Butterfly Staxx
  Мин Деп: $ 50
  Облогот: 30x
  Преглед
  Бонус Код

  Кориснички повратни информации

  • Казиното не ми работеше
  • Бонусот не ми работеше
  • Бонусот не постои повеќе
  • Бонус-кодот беше неважечки
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Мин Деп: $ 50
  Облогот: 30x

  Карактеристики

  • Фина веб-страница
  • Голем избор на видео слотови
  • Празничен и забавен дизајн на веб-страница
  • Веб-страница лесна за употреба
  • Лесен контакт

  Дозволени Игри

  Македонија
  Pelican Casino
  62K играчи

  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Бонус за Трет Влог: 200% до EUR 500 + 40 Free Spins on The Legend of Shangri La Cluster Pays
  Мин Деп: EUR 10
  Облогот: 30x
  Преглед
  Бонус Код

  Кориснички повратни информации

  • Казиното не ми работеше
  • Бонусот не ми работеше
  • Бонусот не постои повеќе
  • Бонус-кодот беше неважечки
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Мин Деп: EUR 10
  Облогот: 30x

  Карактеристики

  • 24-часовна услуга за клиенти
  • Казино-игра со дилер во живо
  • Казина за инстант-игра
  • Уживајте во додадените слотови
  • Лесен пристап до контакт

  Дозволени Игри

  Македонија
  Lucky Dreams Casino
  45K играчи

  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Бонус за Трет Влог: 50% до EUR 1000 + 50 Free Spins on Big Bass Splash
  Преглед
  Бонус Код

  Кориснички повратни информации

  • Казиното не ми работеше
  • Бонусот не ми работеше
  • Бонусот не постои повеќе
  • Бонус-кодот беше неважечки
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Мин Деп: EUR 20
  Облогот: 40x

  Карактеристики

  • Достапна Поддршка за разговор во Живо
  • Бесплатен Бонус
  • Одличен Бонус за Добредојде
  • Огромен Избор на Слотови
  • Лесна Навигација
  Македонија
  Ocean Breeze Casino
  36K играчи

  Лиценца: No license available
  Бонус за Трет Влог: 150% до €1000
  Мин Деп: €20
  Облогот: 50x
  Преглед
  Бонус Код

  Кориснички повратни информации

  • Казиното не ми работеше
  • Бонусот не ми работеше
  • Бонусот не постои повеќе
  • Бонус-кодот беше неважечки
  Лиценца: No license available
  Мин Деп: €20
  Облогот: 50x

  Карактеристики

  • 24/7 Разговор во Живо
  • Понудени Игри во Живо
  • Голем Бонус за Добредојде
  • Веб-страница оптимизирана за мобилен
  Македонија
  Lucky Dreams Casino
  45K играчи

  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Бонус за Втор Влог: 100% до EUR 500 + 50 Free Spins on Wolf Gold
  Преглед
  Бонус Код

  Кориснички повратни информации

  • Казиното не ми работеше
  • Бонусот не ми работеше
  • Бонусот не постои повеќе
  • Бонус-кодот беше неважечки
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Мин Деп: EUR 20
  Облогот: 40x

  Карактеристики

  • Достапна Поддршка за разговор во Живо
  • Огромен Избор на Игри
  • Достапна Инстант Игра
  • Многу Лесно за Навигација
  • Дарежлива Понуда за Добредојде
  Македонија
  Ocean Breeze Casino
  36K играчи

  Лиценца: No license available
  Бонус за Втор Влог: 200% до €1000
  Мин Деп: €20
  Облогот: 50x
  Преглед
  Бонус Код

  Кориснички повратни информации

  • Казиното не ми работеше
  • Бонусот не ми работеше
  • Бонусот не постои повеќе
  • Бонус-кодот беше неважечки
  Лиценца: No license available
  Мин Деп: €20
  Облогот: 50x

  Карактеристики

  • Одличен Избор на Игри
  • 24/7 Разговор во Живо
  • Одличен Бонус за Добредојде
  • Веб-страница оптимизирана за мобилен
  Македонија
  WizeBets Casino
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Monday Bonus: 100 FS
  Мин Деп: EUR 20
  Облогот: 40x
  Преглед
  Бонус Код

  Кориснички повратни информации

  • Казиното не ми работеше
  • Бонусот не ми работеше
  • Бонусот не постои повеќе
  • Бонус-кодот беше неважечки
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Мин Деп: EUR 20
  Облогот: 40x

  Карактеристики

  • Лесна навигација на веб-страницата
  • Огромна селекција на методи на плаќање
  • Лесен пристап до контакт
  • Good casino games
  Македонија
  WizeBets Casino
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  2nd Deposit Bonus: 50% до EUR 300 + 50 Free Spins
  Мин Деп: EUR 20
  Облогот: 40x
  Преглед

  Кориснички повратни информации

  • Казиното не ми работеше
  • Бонусот не ми работеше
  • Бонусот не постои повеќе
  • Бонус-кодот беше неважечки
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Мин Деп: EUR 20
  Облогот: 40x

  Карактеристики

  • Дарежлив добредојде-бонус
  • Слот и игри на маса
  • Платформа која е едноставна за употреба
  • Сигурна и доверлива локација
  • Quick payouts
  Македонија
  WizeBets Casino
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Thursday Deposit Bonus: 50% до EUR 1000
  Мин Деп: EUR 20
  Облогот: 40x
  Преглед
  Бонус Код

  Кориснички повратни информации

  • Казиното не ми работеше
  • Бонусот не ми работеше
  • Бонусот не постои повеќе
  • Бонус-кодот беше неважечки
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Мин Деп: EUR 20
  Облогот: 40x

  Карактеристики

  • Веб-страница прилагодена за САД
  • Сигурна начини на плаќање
  • Easy withdrawal methods
  • Good value odds
  • Instant play
  Македонија
  Magic Win Casino
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  2nd Deposit Bonus: 200% до EUR 1000 + 50 Free Spins on Madame Destiny
  Мин Деп: EUR 20
  Облогот: 50x
  Преглед
  Бонус Код

  Кориснички повратни информации

  • Казиното не ми работеше
  • Бонусот не ми работеше
  • Бонусот не постои повеќе
  • Бонус-кодот беше неважечки
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Мин Деп: EUR 20
  Облогот: 50x

  Карактеристики

  • Лесна Навигација
  • Дарежлив пакет за добредојде
  • Врвни девелопери на игри
  • Сигурна начини на плаќање
  Македонија
  Lucky Dreams Casino
  45K играчи

  Лиценца:
  Curacao Curacao
  4th Deposit Bonus: 25% до EUR 2000 + 100 Free Spins on Sweet Bonanza
  Мин Деп: EUR 20
  Облогот: 40x
  Преглед
  Бонус Код

  Кориснички повратни информации

  • Казиното не ми работеше
  • Бонусот не ми работеше
  • Бонусот не постои повеќе
  • Бонус-кодот беше неважечки
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Мин Деп: EUR 20
  Облогот: 40x

  Карактеристики

  • Огромна библиотека на игри
  • Широк избор на игри
  • Многу сигурни начини на плаќање
  • Отворено казино во живо
  • Има добредојде-понуда

  Finding the best results for you

  We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.

  Бонусот е достапен само за регистрирани корисници

  Најавете се на вашата сметка

  Please enter your name
  Please enter correct email
  30 characters left Maximum number of characters: 1000 30 characters left Maximum number of characters: 1000

  Оцени го овој bonus:

  10 /10
  Please enter your rating

  Your comment was sent successfully!