mk Македонија
Login

Земја

МакедонијаМакедонија

Јазици

Macedonian
 • Macedonian
mk Македонија
Login
Најдобрите Ho Gaming Бесплатни Вртења
50

Ho Gaming Слободни Вртења

Најдобрите Ho Gaming Бесплатни Вртења

Македонија
Vera John Casino
42K играчи

Лиценца:
MGA MGA
Curacao Curacao
Слободни Вртења: 100 FS
Мин Деп: 10 EUR
Облогот: 40x
Преглед

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
MGA MGA
Curacao Curacao
Мин Деп: 10 EUR
Облогот: 40x

Карактеристики

 • Прогресивни Џекпотови
 • Почнува од €10
 • Низок минимален депозит
 • High quality odds

Ho Gaming Слободни Вртења

Најдобар Слободни Вртења за играње на слот-машини од Ho Gaming. Земи го својот бонус и за вистински пари играј онлајн во Ho Gaming казината.

Сортирање Best Бонуси
 • Best Бонуси
 • New Бонуси
 • Ниско Обложувачки Бонус
Филтер
 • Hot Bonuses
 • Verified
 • New bonuses
 • User Choice
User Score

Филтри:

Филтрите сè уште не се избрани
  Филтрирај според:
  Валути
  • BINGO TICKETS
  • BTC
  • BTH
  • CZK
  • DKK
  • GBP
  • mBTC
  • MYR
  • NOK
  • RUB
  • SEK
  • THB
  • TRL
  • USD
  • YEN
  • ZAR
  • EUR
  • PERCENT
  • FS
  • MXN
  • CHF
  • BRL
  • CAD
  • TFS Token
  • WEFT Tokens
  Вредност на бонус
  Македонија
  FoggyStar Casino
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Слободни Вртења: 100 FS
  Преглед

  Кориснички повратни информации

  • Казиното не ми работеше
  • Бонусот не ми работеше
  • Бонусот не постои повеќе
  • Бонус-кодот беше неважечки
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Мин Деп: EUR 20
  Облогот: 35x

  Карактеристики

  • Одличен Бонус за Добредојде
  • Веб-страница оптимизирана за мобилни телефони
  • Добри опции за плаќање
  • Забавно, тематско искуство
  • Лесен пристап до помош
  Македонија
  Jujubet Casino
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Слободни Вртења: 20 FS
  Преглед

  Кориснички повратни информации

  • Казиното не ми работеше
  • Бонусот не ми работеше
  • Бонусот не постои повеќе
  • Бонус-кодот беше неважечки
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Мин Деп: EUR 10
  Облогот: 32x

  Карактеристики

  • 24/7 Поддршка за Играч
  • Казино со Лесна Употреба
  • Брза Исплата
  • Голем број на Слот Провајдери
  • Веб-страница прилагодена за мобилни телефони
  Македонија
  Cherry Spins Casino
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Слободни Вртења: 50 FS
  Преглед

  Кориснички повратни информации

  • Казиното не ми работеше
  • Бонусот не ми работеше
  • Бонусот не постои повеќе
  • Бонус-кодот беше неважечки
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Мин Деп: CAD 10
  Облогот: 20x

  Карактеристики

  • Сигурна и безбедна веб-страница
  • Сигурна начини на плаќање
  • Редовен бонус за враќање на готовина
  • Дарежливи промоции

  Дозволени Игри

  Македонија
  SmokAce Casino
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Слободни Вртења: 10 FS
  Преглед
  Бонус Код

  Кориснички повратни информации

  • Казиното не ми работеше
  • Бонусот не ми работеше
  • Бонусот не постои повеќе
  • Бонус-кодот беше неважечки
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Облогот: 40xB

  Карактеристики

  • Брза Исплата
  • Врвни девелопери на игри
  • Одлични промоции
  • User-friendly website

  Дозволени Игри

  Македонија
  IceBet Casino
  9K играчи

  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Бонус за Добредојде: 200% до EUR 1000 + 200 Free Spins on Book of Dead
  Преглед

  Кориснички повратни информации

  • Казиното не ми работеше
  • Бонусот не ми работеше
  • Бонусот не постои повеќе
  • Бонус-кодот беше неважечки
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Мин Деп: EUR 20
  Облогот: 35x

  Карактеристики

  • Кратко време на повлекување
  • Има достапност на редовни промоции
  • Отворено казино во живо
  • Голема безбедност
  • Одлична клиентска поддршка
  Македонија
  Jujubet Casino
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Бонус за Добредојде: 150% до EUR 200 + 50 Free Spins on Queen of Ice
  Преглед

  Кориснички повратни информации

  • Казиното не ми работеше
  • Бонусот не ми работеше
  • Бонусот не постои повеќе
  • Бонус-кодот беше неважечки
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Мин Деп: EUR 30
  Облогот: 41x

  Карактеристики

  • Добар опсег на промоции
  • Одлични Опции за Клиентска Поддршка
  • Лесен контакт
  • Good casino games
  • Good navigability
  Македонија
  Casiwave Casino
  Лиценца:
  Costa Rica License Costa Rica License
  Бонус за Добредојде: 300% до EUR 5000 + 300 Free Spins on The Dog House
  Преглед

  Кориснички повратни информации

  • Казиното не ми работеше
  • Бонусот не ми работеше
  • Бонусот не постои повеќе
  • Бонус-кодот беше неважечки
  Лиценца:
  Costa Rica License Costa Rica License
  Мин Деп: EUR 300
  Облогот: 45x

  Карактеристики

  • Премногу промоции и бонуси
  • Лесен пристап до контакт
  • Good reputation
  • Variety of games
  • Few payment options
  Македонија
  OXI Casino
  8K играчи

  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Бонус за Добредојде: 100% до EUR 100 + 100 Free Spins on John Hunter and the Book of Tut
  Преглед

  Кориснички повратни информации

  • Казиното не ми работеше
  • Бонусот не ми работеше
  • Бонусот не постои повеќе
  • Бонус-кодот беше неважечки
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Мин Деп: EUR 20
  Облогот: 45x

  Карактеристики

  • Сигурна и доверлива локација
  • Играј на компјутер и мобилен телефон
  • Разговор во живо
  • Флексибилни опции за плаќање
  • Лесен пристап до контакт

  Дозволени Игри

  Македонија
  FoggyStar Casino
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Бонус за Добредојде: 100% до EUR 10000 + 50 Free Spins on Book of Wizard
  Преглед

  Кориснички повратни информации

  • Казиното не ми работеше
  • Бонусот не ми работеше
  • Бонусот не постои повеќе
  • Бонус-кодот беше неважечки
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Мин Деп: EUR 20
  Облогот: 25x

  Карактеристики

  • Лесен за користење
  • 24/7 помош и корисничка поддршка
  • Голем добредојде-бонус за прв депозит
  • Одлична селекција за бинго и слот игри
  • Одлична клиентска услуга
  Македонија
  Snatch Casino
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Бонус за Добредојде: 250% до EUR 1000 + 100 Free Spins on Gates of Olympus
  Преглед

  Кориснички повратни информации

  • Казиното не ми работеше
  • Бонусот не ми работеше
  • Бонусот не постои повеќе
  • Бонус-кодот беше неважечки
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Мин Деп: EUR 20
  Облогот: 35x

  Карактеристики

  • Достапно на Моибилен
  • Сигурна и доверлива локација
  • Одлична опција за почетници
  • Флексибилни опции за плаќање
  • User-friendly interface
  Македонија
  Sapphirebet Casino
  1K играчи

  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Бонус за Добредојде: 50% до EUR 300 + 50 Free Spins on Rise of Egypt
  Преглед

  Кориснички повратни информации

  • Казиното не ми работеше
  • Бонусот не ми работеше
  • Бонусот не постои повеќе
  • Бонус-кодот беше неважечки
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Мин Деп: EUR 5
  Облогот: 35x

  Карактеристики

  • Понудува добредојде-бонус
  • Фина веб-страница
  • Голем број на бонуси и промоции
  • Брзи и сигурни методи на плаќање
  Македонија
  Casiwave Casino
  Лиценца:
  Costa Rica License Costa Rica License
  Бонус за Добредојде: 225% до EUR 1500 + 225 Free Spins on The Dog House
  Преглед

  Кориснички повратни информации

  • Казиното не ми работеше
  • Бонусот не ми работеше
  • Бонусот не постои повеќе
  • Бонус-кодот беше неважечки
  Лиценца:
  Costa Rica License Costa Rica License
  Мин Деп: EUR 25
  Облогот: 45x

  Карактеристики

  • Одлични Слотови
  • Премногу достапни методи на плаќање
  • Веб-страница оптимизирана за мобилни телефони
  • Има дневни промотивни понуди
  • Easy registration with email
  Македонија
  SpinsBro Casino
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Бонус за Добредојде: 115% до EUR 420 + 100 Free Spins on Sugar Rush
  Преглед

  Кориснички повратни информации

  • Казиното не ми работеше
  • Бонусот не ми работеше
  • Бонусот не постои повеќе
  • Бонус-кодот беше неважечки
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Мин Деп: EUR 20
  Облогот: 40x

  Карактеристики

  • Сигурна начини на плаќање
  • Сигурна и доверлива локација
  • Одлично корисничко искуство
  • Good navigability
  Македонија
  SmokAce Casino
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Бонус за Добредојде: 100% до EUR 500 + 100 Free Spins on Gates of Olympus
  Преглед

  Кориснички повратни информации

  • Казиното не ми работеше
  • Бонусот не ми работеше
  • Бонусот не постои повеќе
  • Бонус-кодот беше неважечки
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Мин Деп: EUR 25
  Облогот: 45x

  Карактеристики

  • Сигурна начини на плаќање
  • Премногу промоции и бонуси
  • Отворено казино во живо
  • Одлична клиентска услуга
  Македонија
  Cherry Spins Casino
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Бонус за Добредојде: 100% до CAD 250 + 100 Free Spins
  Преглед

  Кориснички повратни информации

  • Казиното не ми работеше
  • Бонусот не ми работеше
  • Бонусот не постои повеќе
  • Бонус-кодот беше неважечки
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Мин Деп: CAD 10
  Облогот: 20x

  Карактеристики

  • Фантастичен пакет за добредојде
  • Мобилно Казино
  • Вредни Промоции
  • Веб-страница лесна за навигација
  • User-friendly website
  Македонија
  Windetta Casino
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Бонус за Добредојде: 75% до EUR 500 + 75 Free Spins
  Преглед

  Кориснички повратни информации

  • Казиното не ми работеше
  • Бонусот не ми работеше
  • Бонусот не постои повеќе
  • Бонус-кодот беше неважечки
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Мин Деп: EUR 25
  Облогот: 40x

  Карактеристики

  • Кориснички прилагодена веб-страница
  • Фина веб-страница
  • Разговор во живо
  • Одлични промоции
  Македонија
  Windetta Casino
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Бонус за Добредојде: 50% до EUR 500 + 100 Free Spins on Gates of Olympus
  Преглед

  Кориснички повратни информации

  • Казиното не ми работеше
  • Бонусот не ми работеше
  • Бонусот не постои повеќе
  • Бонус-кодот беше неважечки
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Мин Деп: EUR 25
  Облогот: 40x

  Карактеристики

  • Голем Избор на Слотови
  • Достапна Инстант Игра
  • Казино со Лесна Употреба
  • Вредни Промоции
  • Брзи Исплати
  Македонија
  OXI Casino
  8K играчи

  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Бонус за Високи Влогови: 100% до EUR 2000 + 200 Free Spins on John Hunter and the Book of Tut
  Преглед

  Кориснички повратни информации

  • Казиното не ми работеше
  • Бонусот не ми работеше
  • Бонусот не постои повеќе
  • Бонус-кодот беше неважечки
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Мин Деп: EUR 500
  Облогот: 45x

  Карактеристики

  • Голем светски бренд со многу обложувачки места
  • Слот и игри на маса
  • Достапна е телефонска корисничка поддршка
  • Многу сигурни начини на плаќање
  • Атрактивен добредојде-бонус

  Дозволени Игри

  Македонија
  SpinsBro Casino
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Бонус за Високи Влогови: 200% до EUR 2000 + 200 Free Spins on Sugar Rush
  Преглед

  Кориснички повратни информации

  • Казиното не ми работеше
  • Бонусот не ми работеше
  • Бонусот не постои повеќе
  • Бонус-кодот беше неважечки
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Мин Деп: EUR 500
  Облогот: 40x

  Карактеристики

  • Голем Избор на Слотови
  • Дарежлив добредојде-бонус
  • Голем Опсег на Промоции
  • Friendly customer service
  Македонија
  IceBet Casino
  9K играчи

  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Бонус за Трет Влог: 200% до EUR 1000 + 200 Free Spins on Deadwood
  Мин Деп: EUR 20
  Облогот: 35x
  Преглед

  Кориснички повратни информации

  • Казиното не ми работеше
  • Бонусот не ми работеше
  • Бонусот не постои повеќе
  • Бонус-кодот беше неважечки
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Мин Деп: EUR 20
  Облогот: 35x

  Карактеристики

  • Одлично Казино
  • Дарежливи бонуси и промоции
  • Обезбедува добредојде-бонус
  • Одлични Опции за Клиентска Поддршка

  Дозволени Игри

  Македонија
  Jujubet Casino
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Бонус за Трет Влог: 125% до EUR 200 + 60 Free Spins
  Мин Деп: EUR 30
  Облогот: 41x
  Преглед

  Кориснички повратни информации

  • Казиното не ми работеше
  • Бонусот не ми работеше
  • Бонусот не постои повеќе
  • Бонус-кодот беше неважечки
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Мин Деп: EUR 30
  Облогот: 41x

  Карактеристики

  • Обезбедува добредојде-бонус
  • Прифатени премногу методи на плаќање
  • Многу Промоции
  • Забавно, тематско искуство
  • Кул мобилна апликација
  Македонија
  Sapphirebet Casino
  1K играчи

  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Бонус за Трет Влог: 25% до €400 + 40 Free Spins on Coco Tiki
  Мин Деп: €15
  Облогот: 35x
  Преглед

  Кориснички повратни информации

  • Казиното не ми работеше
  • Бонусот не ми работеше
  • Бонусот не постои повеќе
  • Бонус-кодот беше неважечки
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Мин Деп: €15
  Облогот: 35x

  Карактеристики

  • Голем Избор на Слотови
  • Казино со Лесна Употреба
  • Над 420 игри, сѐ од слот машини до блекџек, рулет
  Македонија
  Casiwave Casino
  Лиценца:
  Costa Rica License Costa Rica License
  Бонус за Трет Влог: 125% до EUR 1500 + 125 Free Spins on Release the Kraken
  Мин Деп: EUR 25
  Облогот: 45x
  Преглед

  Кориснички повратни информации

  • Казиното не ми работеше
  • Бонусот не ми работеше
  • Бонусот не постои повеќе
  • Бонус-кодот беше неважечки
  Лиценца:
  Costa Rica License Costa Rica License
  Мин Деп: EUR 25
  Облогот: 45x

  Карактеристики

  • Дарежлив пакет за добредојде
  • Лесен за користење
  • Good navigability
  • Variety of games
  • Few payment options
  Македонија
  Jujubet Casino
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Бонус за Втор Влог: 110% до EUR 200 + 40 Free Spins on Queen of Fire
  Мин Деп: EUR 30
  Облогот: 41x
  Преглед

  Кориснички повратни информации

  • Казиното не ми работеше
  • Бонусот не ми работеше
  • Бонусот не постои повеќе
  • Бонус-кодот беше неважечки
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Мин Деп: EUR 30
  Облогот: 41x

  Карактеристики

  • Понудува доволно промоции
  • Казина за инстант-игра
  • Одлична селекција на игри
  • Лесен пристап до помош
  • Атрактивен добредојде-бонус
  Македонија
  IceBet Casino
  9K играчи

  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Бонус за Втор Влог: 100% до EUR 1000 + 100 Free Spins on The Dog House
  Мин Деп: EUR 20
  Облогот: 35x
  Преглед

  Кориснички повратни информации

  • Казиното не ми работеше
  • Бонусот не ми работеше
  • Бонусот не постои повеќе
  • Бонус-кодот беше неважечки
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Мин Деп: EUR 20
  Облогот: 35x

  Карактеристики

  • Големи добредојде-бонуси
  • Дава многу начини за плаќање
  • Игри достапни во движење
  • Лесна за користење на мобилни уреди
  • Голем избор на бонуси секој ден во неделата
  Македонија
  Sapphirebet Casino
  1K играчи

  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Бонус за Втор Влог: 50% до €350 + 35 Free Spins on Juicy Fruits
  Мин Деп: €15
  Облогот: 35x
  Преглед

  Кориснички повратни информации

  • Казиното не ми работеше
  • Бонусот не ми работеше
  • Бонусот не постои повеќе
  • Бонус-кодот беше неважечки
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Мин Деп: €15
  Облогот: 35x

  Карактеристики

  • Голем Избор на Слотови
  • Казино со Лесна Употреба
  • Разни Софтвер Провајдери
  Македонија
  OXI Casino
  8K играчи

  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Бонус за Втор Влог: 50% до EUR 200 + 50 Free Spins on John Hunter and the Book of Tut
  Мин Деп: EUR 20
  Облогот: 45x
  Преглед

  Кориснички повратни информации

  • Казиното не ми работеше
  • Бонусот не ми работеше
  • Бонусот не постои повеќе
  • Бонус-кодот беше неважечки
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Мин Деп: EUR 20
  Облогот: 45x

  Карактеристики

  • Разговор во живо отворен 24/7
  • Одлични промоции за нови играчи
  • Добар опсег на депозигтни опции
  • Целосно компатибилен со мобилен телефон

  Дозволени Игри

  Македонија
  Casiwave Casino
  Лиценца:
  Costa Rica License Costa Rica License
  Бонус за Втор Влог: 150% до EUR 1500 + 150 Free Spins on The Hand of Midas
  Мин Деп: EUR 25
  Облогот: 45x
  Преглед

  Кориснички повратни информации

  • Казиното не ми работеше
  • Бонусот не ми работеше
  • Бонусот не постои повеќе
  • Бонус-кодот беше неважечки
  Лиценца:
  Costa Rica License Costa Rica License
  Мин Деп: EUR 25
  Облогот: 45x

  Карактеристики

  • Понудува многу промоции
  • Неверојатни бонуси
  • Одлични Опции за Клиентска Поддршка
  • Multiple payment options
  • Quick registration
  Македонија
  IceBet Casino
  9K играчи

  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Weekly Deposit Bonus: 70% до EUR 300 + 200 Free Spins
  Мин Деп: EUR 25
  Облогот: 35x
  Преглед
  Бонус Код

  Кориснички повратни информации

  • Казиното не ми работеше
  • Бонусот не ми работеше
  • Бонусот не постои повеќе
  • Бонус-кодот беше неважечки
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Мин Деп: EUR 25
  Облогот: 35x

  Карактеристики

  • Големи добредојде-бонуси
  • Премногу промоции и бонуси
  • Фина веб-страница
  • Интересни факти
  • Огромна селекција на методи на плаќање

  Finding the best results for you

  We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.

  Бонусот е достапен само за регистрирани корисници

  Најавете се на вашата сметка

  Please enter your name
  Please enter correct email
  30 characters left Maximum number of characters: 1000 30 characters left Maximum number of characters: 1000

  Оцени го овој bonus:

  10 /10
  Please enter your rating

  Your comment was sent successfully!