mk Македонија

Земја

МакедонијаМакедонија

Јазици

Macedonian
  • Macedonian
Support Ukraine against Russian invasion

Он-лајн Venice Carnival Слот

Click here to play

Venice Carnival
Играј Вистински

Оценка на играта:

9/10
Venice Carnival Venice Carnival

Бесплатно играјте Venice Carnival слотови од Join Games овде во macedonia-bonusesfinder.com. Бесплатно пробај ги Venice Carnival он-лајн слотовите преку играње на демо само за забава за да научите како се игра. Пронајдете го врвните Join Games казина соо најповолни почетни бонуси и играјте 3 линии/начини за добивка на ова слот казино со реални пари.

RTP

ВНИ (Враќање на Играч) за Venice Carnival слот машина е 96.06 %

Слободни Вртења

За да заработиш бесплатни вртења треба да бидеш доволно среќен да ги освоиш три распрснувачки симболи на некоја од ролните

Останати Слотови од Join Games

Основач

Join Games

Информации за играта

RTP 96.06
Линии 3
Вртења 5
Тип На Игра Слотови

Бонус Kарактеристики

Слободни Вртења
Бонус-рунда
двоен круг

Подршани Платформи

Мобилен телефон
Таблет
Desktop

Карактеристики

Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.