mk Македонија
Login

Земја

МакедонијаМакедонија

Јазици

Macedonian
  • Macedonian
mk Македонија
Login

Он-лајн Tiki Runner 2 Doublemax Слот

Click here to play

Tiki Runner 2 Doublemax
Tiki Runner 2 Doublemax Tiki Runner 2 Doublemax

Бесплатно играјте Tiki Runner 2 Doublemax слотови од Bulletproof Games овде во macedonia-bonusesfinder.com. Бесплатно пробај ги Tiki Runner 2 Doublemax он-лајн слотовите преку играње на демо само за забава за да научите како се игра. Пронајдете го врвните Bulletproof Games казина соо најповолни почетни бонуси и играјте 20 линии/начини за добивка на ова слот казино со реални пари.

RTP

ВНИ (Враќање на Играч) за Tiki Runner 2 Doublemax слот машина е 96.5 %

Достапно на Мобилен

Tiki Runner 2 Doublemax Слотови за мобилен телефон - ✅ Овозможено на сите мобилни апарати: iPhone / iPad / Андроид мобилен телефон и таблет

Слободни Вртења

За да заработиш бесплатни вртења треба да бидеш доволно среќен да ги освоиш три распрснувачки симболи на некоја од ролните

Подршани Платформи

Уживај на било која платформа, nнезависно дали се работи за десктоп, таблет или мобилен. Достапни се и пејзаш и портрет режими за таблет и за сите мобилни варијанти

Слични места

Основач

Bulletproof Games

Информации за играта

RTP 96.5
Линии 20
Вртења 5
Тип На Игра Слотови

Бонус Kарактеристики

Слободни Вртења
Бонус-рунда
двоен круг

Подршани Платформи

Мобилен телефон
Таблет
Desktop

Карактеристики

Тагови

Останати Слотови од Bulletproof Games

Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.

Бонусот е достапен само за регистрирани корисници

Најавете се на вашата сметка