mk Македонија
Login

Земја

МакедонијаМакедонија

Јазици

Macedonian
 • Macedonian
mk Македонија
Login

Он-лајн The Dog House Слот

Click here to play

The Dog House
The Dog House The Dog House

Бесплатно играјте The Dog House слотови од Pragmatic Play овде во macedonia-bonusesfinder.com. Бесплатно пробај ги The Dog House он-лајн слотовите преку играње на демо само за забава за да научите како се игра. Пронајдете го врвните Pragmatic Play казина соо најповолни почетни бонуси и играјте 3 линии/начини за добивка на ова слот казино со реални пари.

RTP

ВНИ (Враќање на Играч) за The Dog House слот машина е 96.51 %

Слободни Вртења

За да заработиш бесплатни вртења треба да бидеш доволно среќен да ги освоиш три распрснувачки симболи на некоја од ролните

Бонус-рунда

Пробај си ја среќата на The Dog House Слот! Врти и освој бонус рунда!

Каде Можеш Он-лине да Играш The Dog House за вистински пари? - The Dog House Листа на Казина:

The Dog House Слободни Вртења

Македонија
Cryptoleo Casino
Лиценца:
Curacao Curacao
Слободни Вртења: 50 FS
Мин Деп: EUR 20
Облогот: 40x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
Curacao Curacao
Мин Деп: EUR 20
Облогот: 40x

Карактеристики

 • Огромен Избор на Игри
 • Достапна Инстант Игра
 • Лесен за користење
 • Absolutely reliable and serious

Дозволени Игри

Македонија
Turbico Casino
17K играчи

Лиценца:
MGA MGA
Слободни Вртења: 164 FS
Мин Деп: EUR 10
Облогот:
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
MGA MGA
Мин Деп: EUR 10
Облогот:

Карактеристики

 • Премногу промотивни понуди
 • Отворено казино во живо
 • Дарежлив бонус за прв депозит
 • Many payment methods
Македонија
Will's Casino
5K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Преглед

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
Curacao Curacao
Мин Деп: EUR 40
Облогот: 0x

Карактеристики

 • Брза Исплата
 • Фантастично Казино во Живо
 • Достапна е телефонска корисничка поддршка
 • Пристојни добредојде-бонуси
 • Good casino games

Дозволени Игри

Македонија
Slotilda World Casino
Лиценца:
Curacao Curacao
Слободни Вртења: 100 FS
Преглед

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
Curacao Curacao
Мин Деп: EUR 100
Облогот: 0x

Карактеристики

 • Високи Лимити за Повлекување
 • Добри Бонуси
 • Лиценцирано и регулирано
 • Good casino games

Дозволени Игри

Finding the best results for you

The Dog House Добредојде Бонуси

Македонија
Win Legends Casino
Лиценца:
Curacao Curacao
Бонус за Добредојде: 450 FS до EUR 500
Преглед

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
Curacao Curacao
Мин Деп: EUR 25
Облогот:

Карактеристики

 • Голем Избор на Слотови
 • Лесна навигација на веб-страницата
 • Дарежлив добредојде-бонус
 • Дневни промоции
Македонија
IceBet Casino
9K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Бонус за Добредојде: 200% до EUR 1000 + 200 Free Spins on Book of Dead
Преглед

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
Curacao Curacao
Мин Деп: EUR 20
Облогот: 35x

Карактеристики

 • Кратко време на повлекување
 • Има достапност на редовни промоции
 • Отворено казино во живо
 • Голема безбедност
 • Одлична клиентска поддршка
Македонија
Winstoria Casino
7K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Бонус за Добредојде: 100% до EUR 300 + 100 Free Spins on The Dog House
Преглед

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
Curacao Curacao
Мин Деп: EUR 25
Облогот: 40x

Карактеристики

 • Добро казино во живо
 • Фантастично Казино во Живо
 • Игри прилагодени за мобилни телефони
 • Добар опсег на депозигтни опции
 • Атрактивен добредојде-бонус

Дозволени Игри

Македонија
Will's Casino
5K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Бонус за Добредојде: 100% до EUR 200 + 50 Free Spins on The Dog House
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
Curacao Curacao
Мин Деп: EUR 25
Облогот: 40x

Карактеристики

 • Големи добредојде-бонуси
 • Сигурна начини на плаќање
 • Премногу промотивни понуди
 • Огромна селекција на провајери на игри
 • Лесна за користење на мобилни уреди

Дозволени Игри

Finding the best results for you

The Dog House Депозитни Бонуси

Македонија
IceBet Casino
9K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Бонус за Втор Влог: 100% до EUR 1000 + 100 Free Spins on The Dog House
Мин Деп: EUR 20
Облогот: 35x
Преглед

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
Curacao Curacao
Мин Деп: EUR 20
Облогот: 35x

Карактеристики

 • Големи добредојде-бонуси
 • Дава многу начини за плаќање
 • Игри достапни во движење
 • Лесна за користење на мобилни уреди
 • Голем избор на бонуси секој ден во неделата
Македонија
Will's Casino
5K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Бонус за Втор Влог: 50% до EUR 150 + 50 Free Spins on The Dog House
Мин Деп: EUR 25
Облогот: 40x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
Curacao Curacao
Мин Деп: EUR 25
Облогот: 40x

Карактеристики

 • Веб-страницата има мобилна апликација
 • Платформа која е едноставна за употреба
 • Огромен добредојде-пакет за нови играчи
 • Голем избор на опции за плаќање
 • Одлична селекција на игри

Дозволени Игри

Македонија
Windetta Casino
Лиценца:
Curacao Curacao
2nd Deposit Bonus: 100 FS до EUR 500
Мин Деп: EUR 25
Облогот: 25x
Преглед

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
Curacao Curacao
Мин Деп: EUR 25
Облогот: 25x

Карактеристики

 • Голем Избор на Слотови
 • Достапна Инстант Игра
 • Дарежлив добредојде-бонус
 • Флексибилни опции за плаќање

Дозволени Игри

Македонија
Casino Buck
27K играчи

Лиценца:
MGA MGA
Thursday Deposit Bonus: 30 FS
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
MGA MGA
Мин Деп: € 30
Облогот: 40x

Карактеристики

 • Огромен Избор на Игри
 • 24/7 Поддршка за Играч
 • Целосно Инстант-игра Казино
 • Веб-Страница со Лесна Навигација
 • Многу Врвни Игри
 • Вклучено Мобилно Казино

Дозволени Игри

Sunpura Casino
22K играчи

Лиценца:
MGA MGA
Weekend Bonus: 250FS
Видови на Бонуси: Слободни Вртења
Мин Деп: EUR 20
Облогот: 30x
Преглед

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
MGA MGA
Мин Деп: EUR 20
Облогот: 30x

Карактеристики

 • Поддржува огромен број на валути/опции за плаќање
 • Мобилно Казино
 • Достапна Поддршка за разговор во Живо
 • Одлично сестрано казино
 • Одличен Бонус за Добредојде
 • Понудени Игри во Живо

Дозволени Игри

Spinurai Casino
Казиното е веќе затворено
Лиценца:
MGA MGA
Saturday Deposit Bonus: 50 до €50
Мин Деп: €20
Облогот: No
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
MGA MGA
Мин Деп: €20
Облогот: No

Карактеристики

 • Голем Избор на Слотови
 • ЕУ-базирани лиценци
 • Казино со Лесна Употреба
 • Врвно Мобилно Казино

Finding the best results for you

Слични места

Goldilocks with Achievements Engine Quickspin
Goldilocks with Achievements Engine

Finding the best results for you

Основач

Pragmatic Play

Информации за играта

RTP 96.51
Линии 3
Вртења 5
Тип На Игра Слотови

Бонус Kарактеристики

Слободни Вртења
Бонус-рунда
двоен круг

Подршани Платформи

Мобилен телефон
Таблет
Desktop

Тагови

Останати Слотови од Pragmatic Play

Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.

Бонусот е достапен само за регистрирани корисници

Најавете се на вашата сметка

Please enter your name
Please enter correct email
30 characters left Maximum number of characters: 1000 30 characters left Maximum number of characters: 1000

Оцени го овој bonus:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!