mk Македонија
Login

Земја

МакедонијаМакедонија

Јазици

Macedonian
 • Macedonian
mk Македонија
Login

Он-лајн Starburst Слот

Click here to play

Starburst
Starburst Starburst

Бесплатно играјте Starburst слотови од NetEnt овде во macedonia-bonusesfinder.com. Бесплатно пробај ги Starburst он-лајн слотовите преку играње на демо само за забава за да научите како се игра. Пронајдете го врвните NetEnt казина соо најповолни почетни бонуси и играјте 3 линии/начини за добивка на ова слот казино со реални пари.

RTP

ВНИ (Враќање на Играч) за Starburst слот машина е 96.1 %

Достапно на Мобилен

Starburst Слотови за мобилен телефон - ✅ Овозможено на сите мобилни апарати: iPhone / iPad / Андроид мобилен телефон и таблет

Подршани Платформи

Уживај на било која платформа, nнезависно дали се работи за десктоп, таблет или мобилен. Достапни се и пејзаш и портрет режими за таблет и за сите мобилни варијанти

Каде Можеш Он-лине да Играш Starburst за вистински пари? - Starburst Листа на Казина:

Starburst Бездепозитни бонуси

Joker Casino
84K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Без Бонус за Влог: 20 FS до 20 FS
Преглед

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
Curacao Curacao
Мин Деп: No
Облогот: No

Карактеристики

 • Голем Избор на Слотови
 • Оптимизиран за Мобилен
 • Казино со Лесна Употреба
 • Лиценца за обложување од ВБ

Finding the best results for you

Starburst Слободни Вртења

Македонија
Lucky Days Casino
258K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Kahnawake Kahnawake
Слободни Вртења: 100 FS
Мин Деп: € 20
Облогот: 25x
Преглед

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
Curacao Curacao
Kahnawake Kahnawake
Мин Деп: € 20
Облогот: 25x

Карактеристики

 • Оптимизиран за Мобилен
 • Достапна Поддршка за разговор во Живо
 • Огромен Избор на Игри

Дозволени Игри

Македонија
Verde Casino
Лиценца:
Curacao Curacao
Слободни Вртења: 220 FS
Мин Деп: EUR 50
Облогот: 30x
Преглед

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
Curacao Curacao
Мин Деп: EUR 50
Облогот: 30x

Карактеристики

 • Вклучено Мобилно Казино
 • Ефикасна веб-страница лесна за употреба
 • Неделни Повторни Бонуси
 • Пристојни добредојде-бонуси
 • Easy navigation

Finding the best results for you

Starburst Добредојде Бонуси

Македонија
Hello! Casino
55K играчи

Лиценца:
UKGC UKGC
Curacao Curacao
Бонус за Добредојде: 100 EUR до 100 EUR
Мин Деп: 10 EUR
Облогот: 35x(d+b)
Преглед

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
UKGC UKGC
Curacao Curacao
Мин Деп: 10 EUR
Облогот: 35x(d+b)

Карактеристики

 • Повеќејазичен Разговор во Живо, Телефон и Е- пошта Отворени 24/7
 • Уживај во неограниченото време на важење
 • Одлично за мобилно обложување
 • Веб-страница за инстант игра, играј игри во твојот пребарувач без да симнуваш нешто

Дозволени Игри

Македонија
Omni Slots Casino
3K играчи

Лиценца:
MGA MGA
Бонус за Добредојде: 100 % до 300 USD + 50 Free Spins
Мин Деп: 10 USD
Облогот: 45x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
MGA MGA
Мин Деп: 10 USD
Облогот: 45x

Карактеристики

 • 100% Баланс Засилувач
 • Достапни Игри во Живо и Допирни слотови
 • Екстра бесплатни вртења
 • Одлични промоции
 • Easy navigation

Дозволени Игри

Македонија
Vinneri Casino
9K играчи

Лиценца:
MGA MGA
Бонус за Добредојде: 100 до €100
Видови на Бонуси: Бонус за Добредојде
Мин Деп: €1
Облогот: 35x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
MGA MGA
Мин Деп: €1
Облогот: 35x

Карактеристики

 • Голем Избор на Слотови
 • ЕУ-базирани лиценци
 • Компатибилен Дизајн за Мобилен
 • Врвни Провајдери на Игри

Дозволени Игри

Македонија
Gate777 Casino
18K играчи

Лиценца:
MGA MGA
Бонус за Добредојде: 100% до €200
Преглед

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
MGA MGA
Мин Деп: €20
Облогот: 35x

Карактеристики

 • Голем Избор на Слотови
 • Веб-Страница со Лесна Навигација
 • Разни Софтвер Провајдери

Дозволени Игри

Македонија
Skol Casino
56K играчи

Лиценца:
MGA MGA
UKGC UKGC
Бонус за Добредојде: 100% до £300
Мин Деп: £10
Облогот: 35x
Преглед

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
MGA MGA
UKGC UKGC
Мин Деп: £10
Облогот: 35x

Карактеристики

 • Голем Избор на Слотови
 • Фантастичен пакет за добредојде
 • Бесплатни Вртења и Други Промоции

Дозволени Игри

Македонија
Nopeampi Casino
36K играчи

Лиценца:
MGA MGA
Бонус за Добредојде: 100 FS
Преглед

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
MGA MGA
Мин Деп: EUR 10
Облогот: 0x

Карактеристики

 • Многу Лесно за Навигација
 • Многу промоции и бонуси
 • Многу сигурни начини на плаќање
 • Variety of games
Македонија
Playzee Casino
66K играчи

Лиценца:
SE license SE license
MGA MGA
UKGC UKGC
Бонус за Добредојде: 100% до €300
Мин Деп: €20
Облогот: 35x
Преглед

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
SE license SE license
MGA MGA
UKGC UKGC
Мин Деп: €20
Облогот: 35x

Карактеристики

 • Голем Избор на Слотови
 • Поддржува огромен број на валути/опции за плаќање
 • Разни Софтвер Провајдери
 • Веб-страница оптимизирана за мобилен

Дозволени Игри

Македонија
Fortune Jackpots Casino
1K играчи

Лиценца:
MGA MGA
UKGC UKGC
Бонус за Добредојде: 100% до £100
Мин Деп: £20
Облогот: 35x
Преглед

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
MGA MGA
UKGC UKGC
Мин Деп: £20
Облогот: 35x

Карактеристики

 • Голем Избор на Слотови
 • Казино со Лесна Употреба
 • Понудени Игри во Живо
Македонија
Bonzo Spins Casino
Лиценца:
UKGC UKGC
Gibraltar Gibraltar
Бонус за Добредојде: 100% до £100
Мин Деп: £10
Облогот: 30x
Преглед

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
UKGC UKGC
Gibraltar Gibraltar
Мин Деп: £10
Облогот: 30x

Карактеристики

 • Голем Избор на Слотови
 • Казино со Лесна Употреба
 • Разни Софтвер Провајдери
Македонија
Betchaser Casino
1K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Бонус за Добредојде: 100% до €100
Преглед

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
Curacao Curacao
Мин Деп: €10
Облогот: 35x

Карактеристики

 • Голем Избор на Слотови
 • Казино со Лесна Употреба
 • Разни Софтвер Провајдери

Дозволени Игри

Spela Casino
61K играчи

Лиценца:
SE license SE license
MGA MGA
Бонус за Добредојде: 100% до $200
Мин Деп: $10
Облогот: 40x
Преглед

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
SE license SE license
MGA MGA
Мин Деп: $10
Облогот: 40x

Карактеристики

 • Голем Избор на Слотови
 • Одличен Избор на Игри
 • Разни Софтвер Провајдери
 • Веб-страница оптимизирана за мобилен

Дозволени Игри

Joker Casino
84K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Бонус за Добредојде: 100% до 40 FS
Мин Деп: £10
Облогот: 40x
Преглед

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
Curacao Curacao
Мин Деп: £10
Облогот: 40x

Карактеристики

 • Голем Избор на Слотови
 • Казино со Лесна Употреба
 • Разни Софтвер Провајдери
 • Модерна веб-страница за играчи на десктоп и мобилен
Kassu Casino
75K играчи

Лиценца:
MGA MGA
UKGC UKGC
Бонус за Добредојде: 100% до £100
Мин Деп: £10
Облогот: 40x
Преглед

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
MGA MGA
UKGC UKGC
Мин Деп: £10
Облогот: 40x

Карактеристики

 • ЕУ-базирани лиценци
 • Компатибилен Дизајн за Мобилен
 • Врвни Провајдери на Игри
 • Неколку јазици, валути и методи на плаќање
Бонус за Добредојде: 100% до £100+100FS
Мин Деп: £10
Облогот: 40x
Преглед
Мин Деп: £10
Облогот: 40x

Карактеристики

 • Оптимизиран за Мобилен
 • Веб-Страница со Лесна Навигација
 • 24/7 корисничка поддршка
 • Казино Соба во Живо

Дозволени Игри

Бонус за Добредојде: 100% до $200
Мин Деп: $10
Облогот: 40x
Преглед
Мин Деп: $10
Облогот: 40x

Карактеристики

 • Голем Избор на Слотови
 • ЕУ-базирани лиценци
 • Одличен Избор на Игри
 • Оптимизиран за Мобилен
Winners Club Casino
Казиното е веќе затворено
Бонус за Добредојде: 100% до £100
Мин Деп: £10
Облогот: 30x
Преглед
Мин Деп: £10
Облогот: 30x

Карактеристики

 • Голем Избор на Слотови
 • Оптимизиран за Мобилен
 • Казино со Лесна Употреба
Бонус за Добредојде: 100% до £100
Мин Деп: £10
Облогот: 30x
Преглед
Мин Деп: £10
Облогот: 30x

Карактеристики

 • Голем Избор на Слотови
 • Оптимизиран за Мобилен
 • Понудени Игри во Живо
Jackpot Jones Casino
Казиното е веќе затворено
Бонус за Добредојде: 75 до 75 FS
Видови на Бонуси: Бонус за Добредојде
Мин Деп: £25
Облогот: 1x
Преглед
Мин Деп: £25
Облогот: 1x

Карактеристики

 • Голем Избор на Слотови
 • Бесплатни Вртења и Други Промоции
 • Лиценца за обложување од ВБ

Finding the best results for you

Starburst Депозитни Бонуси

Македонија
Hello! Casino
55K играчи

Лиценца:
UKGC UKGC
Curacao Curacao
Бонус за Трет Влог: 150 EUR до 150 EUR
Видови на Бонуси: Бонус за Трет Влог
Мин Деп: 10 EUR
Облогот: 35x(d+b)
Преглед

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
UKGC UKGC
Curacao Curacao
Мин Деп: 10 EUR
Облогот: 35x(d+b)

Карактеристики

 • 24/7 Разговор во Живо
 • Компатибилен Дизајн за Мобилен
 • Добар Избор на Казино Игри
 • Без Лимит за Повлекување

Дозволени Игри

Македонија
Skol Casino
56K играчи

Лиценца:
MGA MGA
UKGC UKGC
Бонус за Трет Влог: 75% до £300
Видови на Бонуси: Бонус за Трет Влог
Мин Деп: £10
Облогот: 35x
Преглед

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
MGA MGA
UKGC UKGC
Мин Деп: £10
Облогот: 35x

Карактеристики

 • Голем Избор на Слотови
 • Веб-Страница со Лесна Навигација
 • Компатибилен Дизајн за Мобилен

Дозволени Игри

Македонија
Barz Casino
44K играчи

Лиценца:
MGA MGA
Бонус за Трет Влог: 60% до €500 + 50 Free Spins on Starburst
Мин Деп: €20
Облогот: 40x
Преглед

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
MGA MGA
Мин Деп: €20
Облогот: 40x

Карактеристики

 • Фантастичен пакет за добредојде
 • Масивен избор на игри
 • Лиценцирано од 2 респектирани играчки авторитети

Дозволени Игри

Македонија
Billion Casino
52K играчи

Лиценца:
MGA MGA
UKGC UKGC
Бонус за Трет Влог: 40 FS до EUR 200
Мин Деп: EUR 10
Облогот: 35x
Преглед

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
MGA MGA
UKGC UKGC
Мин Деп: EUR 10
Облогот: 35x

Карактеристики

 • Дарежлив добредојде-бонус
 • Опсег на опции за плаќање
 • Лесна за користење на мобилни уреди
 • Лесен пристап до контакт

Дозволени Игри

Македонија
Hello! Casino
55K играчи

Лиценца:
UKGC UKGC
Curacao Curacao
Бонус за Втор Влог: 250 EUR до 250 EUR
Мин Деп: 10 EUR
Облогот: 35x(d+b)
Преглед

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
UKGC UKGC
Curacao Curacao
Мин Деп: 10 EUR
Облогот: 35x(d+b)

Карактеристики

 • 24/7 Разговор во Живо
 • Има Пристојна Апликација
 • Кул Казино Игри
 • Не е Потребна Регистрација

Дозволени Игри

Македонија
Skol Casino
56K играчи

Лиценца:
MGA MGA
UKGC UKGC
Бонус за Втор Влог: 75% до £300
Видови на Бонуси: Бонус за Втор Влог
Мин Деп: £10
Облогот: 35x
Преглед

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
MGA MGA
UKGC UKGC
Мин Деп: £10
Облогот: 35x

Карактеристики

 • Голем Избор на Слотови
 • Казино со Лесна Употреба
 • Разни Софтвер Провајдери

Дозволени Игри

Македонија
Chanz Casino
79K играчи

Лиценца:
EE License EE License
4th Deposit Bonus: 150 FS
Мин Деп: EUR 20
Облогот: 35x
Преглед

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
EE License EE License
Мин Деп: EUR 20
Облогот: 35x

Карактеристики

 • Поени за лојалност
 • 24/7 Поддршка за Играч
 • Достапна Инстант Игра

Дозволени Игри

Македонија
Bluefox Casino
Лиценца:
MGA MGA
UKGC UKGC
5th Deposit Bonus: 50 FS
Мин Деп: EUR 10
Облогот: 50x
Преглед

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
MGA MGA
UKGC UKGC
Мин Деп: EUR 10
Облогот: 50x

Карактеристики

 • Достапна Инстант Игра
 • Врвно Мобилно Казино
 • Услуга Разговор во Живо
 • Добар бонус за добредојде

Дозволени Игри

Македонија
Skol Casino
56K играчи

Лиценца:
MGA MGA
UKGC UKGC
4th Deposit Bonus: 25% до £300
Мин Деп: £10
Облогот: 35x
Преглед

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
MGA MGA
UKGC UKGC
Мин Деп: £10
Облогот: 35x

Карактеристики

 • Голем Избор на Слотови
 • Казино со Лесна Употреба
 • Разни Софтвер Провајдери

Дозволени Игри

Македонија
Whamoo Casino
16K играчи

Лиценца:
MGA MGA
Бонус за Трет Влог: 75% до €200
Видови на Бонуси: Бонус за Трет Влог
Мин Деп: €20
Облогот: 40x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
MGA MGA
Мин Деп: €20
Облогот: 40x

Карактеристики

 • Голем Избор на Слотови
 • Казино со Лесна Употреба
 • Разни Софтвер Провајдери

Дозволени Игри

Македонија
Bonzo Spins Casino
Лиценца:
UKGC UKGC
Gibraltar Gibraltar
Бонус за Трет Влог: 50% до £300
Видови на Бонуси: Бонус за Трет Влог
Мин Деп: £10
Облогот: 30x
Преглед

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
UKGC UKGC
Gibraltar Gibraltar
Мин Деп: £10
Облогот: 30x

Карактеристики

 • Голем Избор на Слотови
 • Врвно Мобилно Казино
 • Понудени Игри во Живо
Македонија
HighBet Casino
Лиценца:
MGA MGA
UKGC UKGC
Бонус за Трет Влог: 50 FS
Мин Деп: EUR 10
Облогот: 35x
Преглед

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
MGA MGA
UKGC UKGC
Мин Деп: EUR 10
Облогот: 35x

Карактеристики

 • Поддржува многу методи на плаќање
 • Премногу слотови
 • Достапна Мобилна Апликација
 • Голема безбедност
 • Одлична селекција на игри

Дозволени Игри

Македонија
Bonzo Spins Casino
Лиценца:
UKGC UKGC
Gibraltar Gibraltar
Бонус за Втор Влог: 50% до £100
Видови на Бонуси: Бонус за Втор Влог
Мин Деп: £10
Облогот: 30x
Преглед

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
UKGC UKGC
Gibraltar Gibraltar
Мин Деп: £10
Облогот: 30x

Карактеристики

 • Голем Избор на Слотови
 • Масивен избор на игри
 • Понудени Игри во Живо
Македонија
HighBet Casino
Лиценца:
MGA MGA
UKGC UKGC
Бонус за Втор Влог: 50 FS
Мин Деп: EUR 10
Облогот: 35x
Преглед

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
MGA MGA
UKGC UKGC
Мин Деп: EUR 10
Облогот: 35x

Карактеристики

 • Понуда за добредојде
 • Премногу начини за контакт
 • Прифатени се многу методи на плаќање
 • Лиценцирано и регулирано
 • Достапно на веб и на мобилен телефон

Дозволени Игри

Maximal Wins Casino
10K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Бонус за Втор Влог: 200% до € 1000
Видови на Бонуси: Бонус за Втор Влог
Мин Деп: € 20
Облогот: 50x
Преглед

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
Curacao Curacao
Мин Деп: € 20
Облогот: 50x

Карактеристики

 • Мобилно Казино
 • Огромен Избор на Игри
 • Достапна Инстант Игра

Дозволени Игри

IceCasino
IceCasino е на црна листа
208K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Бонус за Втор Влог: 200% до EUR 700 + 100 Free Spins on Starburst
Мин Деп: EUR 50
Облогот: 40x
Преглед

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
Curacao Curacao
Мин Деп: EUR 50
Облогот: 40x

Карактеристики

 • Голема разновидност на игри и облози
 • Добредојде-бонус со добри обложувачки барања
 • Фина веб-страница
 • Голем Опсег на Промоции

Дозволени Игри

CasinoWin
CasinoWin е на црна листа
24K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Бонус за Втор Влог: 200% до €1000
Видови на Бонуси: Бонус за Втор Влог
Мин Деп: €20
Облогот: 50x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
Curacao Curacao
Мин Деп: €20
Облогот: 50x

Карактеристики

 • Веб-Страница со Лесна Навигација
 • Понудени Игри во Живо
 • Врвни Провајдери на Игри

Дозволени Игри

Winners Club Casino
Казиното е веќе затворено
Бонус за Втор Влог: 50% до £100
Видови на Бонуси: Бонус за Втор Влог
Мин Деп: £10
Облогот: 30x
Преглед
Мин Деп: £10
Облогот: 30x

Карактеристики

 • Голем Избор на Слотови
 • Казино со Лесна Употреба
 • Лиценца за обложување од ВБ
Winners Club Casino
Казиното е веќе затворено
Бонус за Трет Влог: 50% до £300
Видови на Бонуси: Бонус за Трет Влог
Мин Деп: £10
Облогот: 30x
Преглед
Мин Деп: £10
Облогот: 30x

Карактеристики

 • Голем Избор на Слотови
 • Веб-Страница со Лесна Навигација
 • Лиценца за обложување од ВБ
Бонус за Втор Влог: 50% до £100
Видови на Бонуси: Бонус за Втор Влог
Мин Деп: £10
Облогот: 30x
Преглед
Мин Деп: £10
Облогот: 30x

Карактеристики

 • Голем Избор на Слотови
 • Оптимизиран за Мобилен
 • Казино со Лесна Употреба
Бонус за Трет Влог: 50% до £300
Видови на Бонуси: Бонус за Трет Влог
Мин Деп: £10
Облогот: 30x
Преглед
Мин Деп: £10
Облогот: 30x

Карактеристики

 • Мобилно Казино
 • Веб-Страница со Лесна Навигација
 • Понудени Игри во Живо
Jackpot Jones Casino
Казиното е веќе затворено
Бонус за Втор Влог: 100 до 100 FS
Видови на Бонуси: Бонус за Втор Влог
Мин Деп: £50
Облогот: 1x
Преглед
Мин Деп: £50
Облогот: 1x

Карактеристики

 • Голем Избор на Слотови
 • Лиценцирано од 2 респектирани играчки авторитети
 • Компатибилен Дизајн за Мобилен
Jackpot Jones Casino
Казиното е веќе затворено
Бонус за Трет Влог: 75 до 75 FS
Видови на Бонуси: Бонус за Трет Влог
Мин Деп: £25
Облогот: 1x
Преглед
Мин Деп: £25
Облогот: 1x

Карактеристики

 • Голем Избор на Слотови
 • Компатибилен Дизајн за Мобилен
 • Лиценца на ВБ
Weekly Deposit Bonus: 25% до $100
Мин Деп: $10
Облогот: 40x
Преглед
Мин Деп: $10
Облогот: 40x

Карактеристики

 • Голем Избор на Слотови
 • Одличен Избор на Игри
 • Веб-Страница со Лесна Навигација
 • Разни Софтвер Провајдери

Finding the best results for you

Слични места

Finding the best results for you

Основач

NetEnt

Информации за играта

RTP 96.1
Линии 3
Вртења 5
Тип На Игра Слотови

Бонус Kарактеристики

Слободни Вртења
Бонус-рунда
двоен круг

Подршани Платформи

Мобилен телефон
Таблет
Desktop

Карактеристики

Тагови

Останати Слотови од NetEnt

Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.

Бонусот е достапен само за регистрирани корисници

Најавете се на вашата сметка

Please enter your name
Please enter correct email
30 characters left Maximum number of characters: 1000 30 characters left Maximum number of characters: 1000

Оцени го овој bonus:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!