mk Македонија
Login

Земја

МакедонијаМакедонија

Јазици

Macedonian
  • Macedonian
mk Македонија
Login

Он-лајн Pink Elephants 2 Слот

Click here to play

Pink Elephants 2
Pink Elephants 2 Pink Elephants 2

Бесплатно играјте Pink Elephants 2 слотови од Thunderkick овде во macedonia-bonusesfinder.com. Бесплатно пробај ги Pink Elephants 2 он-лајн слотовите преку играње на демо само за забава за да научите како се игра. Пронајдете го врвните Thunderkick казина соо најповолни почетни бонуси и играјте 4096 линии/начини за добивка на ова слот казино со реални пари.

RTP

ВНИ (Враќање на Играч) за Pink Elephants 2 слот машина е 96.13 %

Достапно на Мобилен

Pink Elephants 2 Слотови за мобилен телефон - ✅ Овозможено на сите мобилни апарати: iPhone / iPad / Андроид мобилен телефон и таблет

Слободни Вртења

За да заработиш бесплатни вртења треба да бидеш доволно среќен да ги освоиш три распрснувачки симболи на некоја од ролните

Подршани Платформи

Уживај на било која платформа, nнезависно дали се работи за десктоп, таблет или мобилен. Достапни се и пејзаш и портрет режими за таблет и за сите мобилни варијанти

Каде Можеш Он-лине да Играш Pink Elephants 2 за вистински пари? - Pink Elephants 2 Листа на Казина:

Pink Elephants 2 Слободни Вртења

Македонија
Mr Vegas Casino
7K играчи

Лиценца:
DGA DGA
MGA MGA
Преглед

Кориснички повратни информации

  • Казиното не ми работеше
  • Бонусот не ми работеше
  • Бонусот не постои повеќе
  • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
DGA DGA
MGA MGA
Облогот:

Карактеристики

  • Казино Игри во Живо
  • Кориснички прилагодена веб-страница
  • Добар опсег на депозигтни опции
  • Голем избор на бинго и казино игри

Дозволени Игри

Finding the best results for you

Слични места

Finding the best results for you

Основач

Thunderkick

Информации за играта

RTP 96.13
Линии 4096
Вртења 6
Тип На Игра Слотови

Бонус Kарактеристики

Слободни Вртења
Бонус-рунда
двоен круг

Подршани Платформи

Мобилен телефон
Таблет
Desktop

Карактеристики

Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.

Бонусот е достапен само за регистрирани корисници

Најавете се на вашата сметка

Please enter your name
Please enter correct email
30 characters left Maximum number of characters: 1000 30 characters left Maximum number of characters: 1000

Оцени го овој bonus:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!