mk Macedonia

Земја

MacedoniaMacedonia

Јазици

Macedonian
 • Macedonian

Он-лајн Legend of Atlantis Слот

Click here to play

Legend of Atlantis
Играј Вистински

Оценка на играта:

9/10
Legend of Atlantis Legend of Atlantis

Бесплатно играјте Legend of Atlantis слотови од Platipus овде во macedonia-bonusesfinder.com. Бесплатно пробај ги Legend of Atlantis он-лајн слотовите преку играње на демо само за забава за да научите како се игра. Пронајдете го врвните Platipus казина соо најповолни почетни бонуси и играјте 3 линии/начини за добивка на ова слот казино со реални пари.

RTP

ВНИ (Враќање на Играч) за Legend of Atlantis слот машина е 94 %

Слободни Вртења

За да заработиш бесплатни вртења треба да бидеш доволно среќен да ги освоиш три распрснувачки симболи на некоја од ролните

Каде Можеш Он-лине да Играш Legend of Atlantis за вистински пари? - Legend of Atlantis Листа на Казина:

Legend of Atlantis Бездепозитни бонуси

Exclusive for CBF users Cashable
15 FS Слободни Вртења at National Casino
Exclusive for CBF users Cashable
Рејтинг: -/5
Македонија Достапно за играчи од Македонија
Слободни Вртења: 15 FS до EUR 50 National Casino
Преглед
Бонус Код Не е потребен
Не е потребен Мин Деп
40x Облогот
Curacao Лиценца

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Достапни се игри со дилери во живо
 • Фина веб-страница
 • Многу опции за избор за плаќање
 • Низок минимален депозит
 • Казина за инстант-игра

Дозволени Игри

Mechanical Clover BGAMING
Cashable
20 FS Без Бонус за Влог at Candy Casino
Cashable
Рејтинг: -/5
Македонија Достапно за играчи од Македонија
Без Бонус за Влог: 20 FS Candy Casino
Преглед
Бонус Код Не е потребен
Не е потребен Мин Деп
20x Облогот
Curacao Лиценца

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Ниски побарувања за обложување
 • Одличен Избор на Игри
 • Мобилно Казино
 • Голем Бонус за Добредојде
 • Добри Бонуси
Cashable
100 FS Без Бонус за Влог at BitDice Casino
Cashable
Рејтинг: -/5
Македонија Достапно за играчи од Македонија
Без Бонус за Влог: 100 FS BitDice Casino
Преглед
Бонус Код Не е потребен
Не е потребен Мин Деп
25 Облогот
Curacao Лиценца

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Поддржува огромен број на валути/опции за плаќање
 • Голем Бонус за Добредојде
 • Врвно Онлајн Казино
 • Инстант Повлекување
 • Вредни Промоции

Legend of Atlantis Слободни Вртења

Cashable
20 Слободни Вртења at BitStarz Casino
Cashable
Рејтинг: -/5
Македонија Достапно за играчи од Македонија
Слободни Вртења: 20 BitStarz Casino
Преглед
Бонус Код Не е потребен
€30 Мин Деп
40x Облогот
Curacao Лиценца

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • 24/7 кориснички сервис
 • Многу Промоции
 • Неограничени Повлекувања
Cashable
100 Слободни Вртења at Playamo Casino
Cashable
Рејтинг: -/5
Македонија Достапно за играчи од Македонија
Слободни Вртења: 100 до 100 Playamo Casino
Преглед
Бонус Код Не е потребен
€20 Мин Деп
50x Облогот
Curacao Лиценца

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Компатибилен Дизајн за Мобилен
 • 24/7 корисничка поддршка
 • Максимална конверзија £1,000.
 • Докажани Фер Игри
Cashable
250 Слободни Вртења at Pin Up Casino
Cashable
Рејтинг: -/5
Македонија Достапно за играчи од Македонија
Слободни Вртења: 250 Pin Up Casino
Преглед
Бонус Код Не е потребен
€ 50 Мин Деп
50x Облогот
Curaçao Лиценца

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Огромен Избор на Игри
 • Достапна Инстант Игра
 • 24/7 кориснички сервис

Останати Слотови од Platipus

Основач

Platipus

Информации за играта

RTP 94
Линии 3
Вртења 5
Тип На Игра Слотови

Бонус Kарактеристики

Слободни Вртења
Бонус-рунда
двоен круг

Подршани Платформи

Мобилен телефон
Таблет
Desktop

Карактеристики

Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.