Он-лајн Jungle Land Слот

Click here to play

Jungle Land
Играј сега

ВНИ (Враќање на Играч) за Jungle Land слот машина е 95.26 %

За да заработиш бесплатни вртења треба да бидеш доволно среќен да ги освоиш три распрснувачки симболи на некоја од ролните

Пробај си ја среќата на Jungle Land Слот! Врти и освој бонус рунда!

Останати Слотови од Capecod Gaming

jungle-land-capecod-gaming
Jungle Land
9/10
Играј сега
🧑‍💻 Основач: Capecod Gaming
✔ Линии: 3
🎰 Вртења: 5
🎲 Тип На Игра: Слотови
✨ Карактеристики: Wild Free Spins Bonus Game
🆓 Слободни Вртења: Yes
🔥 Бонус-рунда: Yes
✨ двоен круг: No
🏷️Тагови: Spreading-Wilds
📱мобилни Слот: No
󠀥📈RTP: 95.26

Бесплатно играјте Jungle Land слотови од Capecod Gaming овде во macedonia-bonusesfinder.com. Бесплатно пробај ги Jungle Land он-лајн слотовите преку играње на демо само за забава за да научите како се игра. Пронајдете го врвните Capecod Gaming казина соо најповолни почетни бонуси и играјте 3 линии/начини за добивка на ова слот казино со реални пари.

Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.