mk Macedonia

Земја

MacedoniaMacedonia

Јазици

Macedonian
 • Macedonian

Он-лајн Hot Shot Blazing 7s Слот

Hot Shot Blazing 7s моментално е недостапно на нашиот сајт. Во меѓувреме ви нудиме да играте Hot Shot Blazing 7s во едно од казината подолу за реални пари.

Играј Вистински

Оценка на играта:

9/10
Hot Shot Blazing 7s Hot Shot Blazing 7s

Бесплатно играјте Hot Shot Blazing 7s слотови од Bally овде во macedonia-bonusesfinder.com. Бесплатно пробај ги Hot Shot Blazing 7s он-лајн слотовите преку играње на демо само за забава за да научите како се игра. Пронајдете го врвните Bally казина соо најповолни почетни бонуси и играјте 3 линии/начини за добивка на ова слот казино со реални пари.

RTP

ВНИ (Враќање на Играч) за Hot Shot Blazing 7s слот машина е 95.4 %

Каде Можеш Он-лине да Играш Hot Shot Blazing 7s за вистински пари? - Hot Shot Blazing 7s Листа на Казина:

Hot Shot Blazing 7s Бездепозитни бонуси

Cashable
£10 Без Бонус за Влог at Pink Casino
Cashable
Рејтинг: -/5
Македонија Достапно за играчи од Македонија
Без Бонус за Влог: £10 до £50 Pink Casino
Преглед
Бонус Код Не е потребен
No Мин Деп
50x Облогот
United Kingdom Лиценца

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Неограничени Повлекувања
 • Разни Софтвер Провајдери
 • Лиценца на ВБ
 • Веб-страница оптимизирана за мобилен
Cashable
USD 5 Без Бонус за Влог at Boo Casino
Cashable
Рејтинг: -/5
Македонија Достапно за играчи од Македонија
Без Бонус за Влог: USD 5 до € 100 Boo Casino
Преглед
Бонус Код Не е потребен
Не е потребен Мин Деп
60x Облогот
Malta Лиценца

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Support a huge number of currencies, payment options
 • Фантастичен пакет за добредојде
 • Ниски побарувања за обложување
 • Одличен Избор на Игри
 • Огромен Избор на Игри
 • Одлично сестрано казино
Cashable
2.50 €/£/CAD Без Бонус за Влог at GoldRun Casino
Cashable
Рејтинг: -/5
Македонија Достапно за играчи од Македонија
Без Бонус за Влог: 2.50 €/£/CAD до 50€/£/CAD GoldRun Casino
Преглед
Бонус Код Не е потребен
No Мин Деп
50x Облогот
Malta Gaming Authority, Curacao Лиценца

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Одличен Избор на Игри
 • Работи на прогресивни џекпотови!
 • 24/7 Поддршка за Играч

Hot Shot Blazing 7s Слободни Вртења

Cashable
50 Слободни Вртења at Fruity Casa Casino
Cashable
Рејтинг: -/5
Македонија Достапно за играчи од Македонија
Слободни Вртења: 50 до 50 Fruity Casa Casino
Преглед
Бонус Код Не е потребен
€20 Мин Деп
35x Облогот
Curacao, UK Gambling Commission Лиценца

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Повеќејазичен Разговор во Живо, Телефон и Е- пошта Отворени 24/7
 • Компатибилно за Мобилен
 • Без Лимит за Повлекување
 • Неверојатно казино за слот играчи
Cashable
40 Слободни Вртења at Fruity Casa Casino
Cashable
Рејтинг: -/5
Македонија Достапно за играчи од Македонија
Слободни Вртења: 40 до 40 Fruity Casa Casino
Преглед
Бонус Код Не е потребен
€50 Мин Деп
35x Облогот
Curacao, UK Gambling Commission Лиценца

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Казино без симннување, веднаш играј на Android и iOS уреди
 • 24/7 Поддршка за Играч
 • Играј повеќе за да ги намалиш обложувачките барања и освои бесплатни билети за неделни и месечни лотарии
 • Одлични Казино Игри
Cashable
30 Слободни Вртења at Fruity Casa Casino
Cashable
Рејтинг: -/5
Македонија Достапно за играчи од Македонија
Слободни Вртења: 30 до 30 Fruity Casa Casino
Преглед
Бонус Код Не е потребен
€20 Мин Деп
35x Облогот
Curacao, UK Gambling Commission Лиценца

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Компатибилен Дизајн за Мобилен
 • Познавачка Поддршка
 • Лесна за употреба
 • Повеќе од 600 игри за играње со вистински пари

Останати Слотови од Bally

Quick Hit Ultra Pays Sun Dragon Bally
Quick Hit Ultra Pays Sun Dragon
9/10
Quick Hit Platinum Triple Blazing 7s Bally
Quick Hit Platinum Triple Blazing 7s
9/10

Основач

Bally

Информации за играта

RTP 95.4
Линии 3
Вртења 5
Тип На Игра Слотови

Бонус Kарактеристики

Слободни Вртења
Бонус-рунда
двоен круг

Подршани Платформи

Мобилен телефон
Таблет
Desktop

Карактеристики

Тагови

Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.