mk Македонија

Земја

МакедонијаМакедонија

Јазици

Macedonian
  • Macedonian
Support Ukraine against Russian invasion

Он-лајн Anubix Слот

Anubix моментално е недостапно на нашиот сајт. Во меѓувреме ви нудиме да играте Anubix во едно од казината подолу за реални пари.

Играј Вистински

Оценка на играта:

9/10
Anubix Anubix

Бесплатно играјте Anubix слотови од Igaming2go овде во macedonia-bonusesfinder.com. Бесплатно пробај ги Anubix он-лајн слотовите преку играње на демо само за забава за да научите како се игра. Пронајдете го врвните Igaming2go казина соо најповолни почетни бонуси и играјте 3 линии/начини за добивка на ова слот казино со реални пари.

RTP

ВНИ (Враќање на Играч) за Anubix слот машина е 94.03 %

Достапно на Мобилен

Anubix Слотови за мобилен телефон - ✅ Овозможено на сите мобилни апарати: iPhone / iPad / Андроид мобилен телефон и таблет

Слободни Вртења

За да заработиш бесплатни вртења треба да бидеш доволно среќен да ги освоиш три распрснувачки симболи на некоја од ролните

Подршани Платформи

Уживај на било која платформа, nнезависно дали се работи за десктоп, таблет или мобилен. Достапни се и пејзаш и портрет режими за таблет и за сите мобилни варијанти

Останати Слотови од Igaming2go

Основач

Igaming2go

Информации за играта

RTP 94.03
Линии 3
Вртења 5
Тип На Игра Слотови

Бонус Kарактеристики

Слободни Вртења
Бонус-рунда
двоен круг

Подршани Платформи

Мобилен телефон
Таблет
Desktop

Карактеристики

Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.