mk Македонија
Login

Земја

МакедонијаМакедонија

Јазици

Macedonian
  • Macedonian
mk Македонија
Login

Он-лајн African Fortune Слот

Click here to play

African Fortune
African Fortune African Fortune

Бесплатно играјте African Fortune слотови од Spinomenal овде во macedonia-bonusesfinder.com. Бесплатно пробај ги African Fortune он-лајн слотовите преку играње на демо само за забава за да научите како се игра. Пронајдете го врвните Spinomenal казина соо најповолни почетни бонуси и играјте 100 линии/начини за добивка на ова слот казино со реални пари.

RTP

ВНИ (Враќање на Играч) за African Fortune слот машина е 95.8 %

Достапно на Мобилен

African Fortune Слотови за мобилен телефон - ✅ Овозможено на сите мобилни апарати: iPhone / iPad / Андроид мобилен телефон и таблет

Слободни Вртења

За да заработиш бесплатни вртења треба да бидеш доволно среќен да ги освоиш три распрснувачки симболи на некоја од ролните

Подршани Платформи

Уживај на било која платформа, nнезависно дали се работи за десктоп, таблет или мобилен. Достапни се и пејзаш и портрет режими за таблет и за сите мобилни варијанти

Слични места

Основач

Spinomenal

Информации за играта

RTP 95.8
Линии 100
Вртења 5
Тип На Игра Слотови

Бонус Kарактеристики

Слободни Вртења
Бонус-рунда
двоен круг

Подршани Платформи

Мобилен телефон
Таблет
Desktop

Карактеристики

Тагови

Останати Слотови од Spinomenal

Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.

Бонусот е достапен само за регистрирани корисници

Најавете се на вашата сметка