Wizbet Казино Преглед

review
Wizbet Casino
Играј сега
Веб-страница:
http://www.wizbet.com
Е-пошта:
support mail: [email protected]
телефон: toll free phone: 877.244.0845
Mobile: yes
затворено: no
Blacklisted:
Казино Софтвер: Saucify (BetOnSoft)
Казино Типови: Instant Play Мобилни Казина Преземи Казина
Валути: Euros Canadian dollars British pounds sterling Swedish kronor US dollars Denmark kroner Norwegian kroner
Лиценца: Curacao
Јазици: English Swedish Norwegian
Методи на Уплата: MasterCard Neteller Visa Debit Visa Skrill Bank Wire Transfer Ukash EcoCard GiroPay iDEAL
Методи на Повлекување: Neteller Visa Skrill Bank Wire Transfer Cheque ECO Card
Времиња за исплата: ewallets: 24-48 hours, credit / debit cards: 7-10 days, bank transfers: 7-10 days, cheques: 5-21 days, pending time: 48 hours
Максимално повлекување: 1500 USD per week
Утврден Датум: 2009
Сопственик: Genesys Technology Group Casinos
Карактеристики:
 • Играј на NetEnt слотовите, игрите на маса, казино во живо и џекпотови!
 • Разни лиценци од најреспектираните тела
 • Лесно вложување директно од вашата банкарска сметка со инстант банкарство или Виза/Мастеркард
 • Работи на секогаш популарниот Microgaming софтвер
 • Одлично за мобилно обложување
 • Одлични Покер Турнири
 • Пазговор за Поддршка во Живо
 • Инстант Повлекување

Запознај ја новата комарска ера - Сите омилени игри на твојот мобилен или таблет

Wizbet Casino е основан во 2009

Достапно за играчи од United States

Темелно тестиран квалитет од casinobonusesfinder.com

Wizbet Casino е вооружано со импресивна играчка библиотека од девелопери како Saucify (BetOnSoft). Одбери го твојот начи на игра на било која мобилна платформа или на твојот PC.

Сите Можни Wizbet Casino Бонуси

 • Достапно Мобилно Казино
 • Разговор во Живо и Интернационална Поддршка на Телефон Достапна во Повеќето Часови
 • Играј повеќе за да ги намалиш обложувачките барања и освои бесплатни билети за неделни и месечни лотарии
 • Одличен Слот Избор
Wizbet Casino
Wizbet CasinoКазино
40xОблогот
87OSCARSБонус Код
Не е потребенМаксимален Влог
 • мобилни Казино
 • Уживај во неограниченото време на важење
 • Услуга Разговор во Живо
 • Достапни Допирни Слотови и Игри во Живо
Wizbet Casino
Wizbet CasinoКазино
40xОблогот
PLAY77Бонус Код
$20Максимален Влог
 • Кул Казино Игри
 • Играј повеќе за да ги намалиш обложувачките барања и освои бесплатни билети за неделни и месечни лотарии
 • Чист мобилно-реагирачка веб-страница за iGaming на смарт телефони и таблети
 • Пазговор за Поддршка во Живо
Wizbet Casino
Wizbet CasinoКазино
40xОблогот
PLAY70Бонус Код
$20Максимален Влог
 • Разновидни Методи на Влог
 • Над 10 Различни Јазици
 • Одличнни игри и кориснички услуги, добри на мобилен - $name е казиното со кое се споредуваат другите
 • Слотови во Вегас Стил
Wizbet Casino
Wizbet CasinoКазино
40xОблогот
CHEER99Бонус Код
$20Максимален Влог
 • 24/7 корисничка поддршка
 • Почнува од €10
 • Слотови, рулет, блекџек, видео покер, казино во живо
 • Спремно за Мобилен
Wizbet Casino
Wizbet CasinoКазино
40xОблогот
SUGARPLUM90Бонус Код
$20Максимален Влог
 • Има Пристојна Апликација
 • Добар Избор на Казино Игри
 • 24/7 Поддршка во Живо
 • Фантастично Казино во Живо
Wizbet Casino
Wizbet CasinoКазино
40xОблогот
FESTIVE88Бонус Код
$20Максимален Влог
 • Достапна помош 24/7, дури и телефонска!
 • Компатибилен Дизајн за Мобилен
 • Напојуван од Неколку Водечки Софтвер Производители
 • Новоматик Слотови
Wizbet Casino
Wizbet CasinoКазино
40xОблогот
LUCK2018Бонус Код
$20Максимален Влог
 • Широк Избор на Казино Игри
 • 24/7 кориснички сервис
 • Компатибилен Дизајн за Мобилен
 • Лесна Навигација
Wizbet Casino
Wizbet CasinoКазино
40xОблогот
GENTUEБонус Код
Не е потребенМаксимален Влог
 • Без Обложување на Бесплатни Вртења
 • Услуга Разговор во Живо
 • Компатибилен Дизајн за Мобилен
 • Слотови во Вегас Стил
Wizbet Casino
Wizbet CasinoКазино
40xОблогот
HOLIDAY77Бонус Код
$20Максимален Влог
 • 24/7 корисничка поддршка
 • Илјадници слотови и сите најголеми џекпот слотови
 • Модерна веб-страница за играчи на десктоп и мобилен
 • Брзи Исплати
Wizbet Casino
Wizbet CasinoКазино
40xОблогот
PLAY107Бонус Код
$20Максимален Влог
 • Казино без симннување, веднаш играј на Android и iOS уреди
 • Пробај ги игрите бесплатно
 • $name ги отстрани во целост обложувачките барања, без лимит на добивка!
 • Не е Потребна Сметка
Wizbet Casino
Wizbet CasinoКазино
40xОблогот
TIMETOPARTYБонус Код
$20Максимален Влог
 • мобилни Казино
 • 24/7 Поддршка во Живо
 • Одличен Слот Избор
 • Не е Потребна Регистрација
Wizbet Casino
Wizbet CasinoКазино
40xОблогот
77SEVENSБонус Код
$77Максимален Влог
 • Над 420 игри, сѐ од слот машини до блекџек, рулет
 • Врвно Мобилно Казино
 • Разговор во Живо и Интернационална Поддршка на Телефон Достапна во Повеќето Часови
 • Рашно Преместување
Wizbet Casino
Wizbet CasinoКазино
40xОблогот
49SEVENSБонус Код
$49Максимален Влог
 • Најголемо Мобилно Казино
 • Над 10 Различни Јазици
 • Казино за Инстант Игра - не е потребно превземање, играј во твојот пребарувач
 • Разновидни Слот Провајдери
Wizbet Casino
Wizbet CasinoКазино
40xОблогот
SNOWBALL35Бонус Код
Не е потребенМаксимален Влог
 • Опција за Мобилно Играње
 • Високи Лимити за Повлекување
 • Достапен разговор во Живо 24/7
 • Разновидни Слот Провајдери
Wizbet Casino
Wizbet CasinoКазино
40xОблогот
LUCK18Бонус Код
$20Максимален Влог
 • Над 10 $n Казино Игри
 • Одлично Играње на Мобилен
 • Разговор во Живо и Интернационална Поддршка на Телефон Достапна во Повеќето Часови
 • Понуден Инстант Игра Режим
Wizbet Casino
Wizbet CasinoКазино
40xОблогот
COSMO16Бонус Код
Не е потребенМаксимален Влог
 • Достапна Поддршка за разговор во Живо
 • Врвно Мобилно Казино
 • Пробај ги игрите бесплатно
 • Брзи Исплати
Wizbet Casino
Wizbet CasinoКазино
40xОблогот
HOHOHOБонус Код
Не е потребенМаксимален Влог
 • Одличен Избор на Игри
 • Услуга Разговор во Живо
 • Веб-страница оптимизирана за мобилен
 • Авантура казино со интересна приказна
Wizbet Casino
Wizbet CasinoКазино
40xbОблогот
5TULIPSБонус Код
Не е потребенМаксимален Влог
 • Рашно Преместување
 • 24/7 Поддршка во Живо
 • Работи на популарниот Microgaming казино софтвер
 • Спремно за Мобилен
Wizbet Casino
Wizbet CasinoКазино
40xbОблогот
50TULIPSБонус Код
$20Максимален Влог
 • Компатибилен Дизајн за Мобилен
 • Одлични Слотови
 • Познавачка Поддршка
 • Фантастично Казино во Живо
Wizbet Casino
Wizbet CasinoКазино
40xОблогот
OSCARS2015Бонус Код
$20Максимален Влог
 • Казино без симннување, веднаш играј на Android и iOS уреди
 • Достапна Инстант Игра
 • Обезбеден со Ssl енкрипција
 • Над 10 Различни Јазици
 • Формирана во $year, $name е едно од најголемите и најпопуларните онлајн казина
 • Фер избор на NetEnt RNG игри
 • Огромна колекција на слотови - прогресивен џекпот и традиционални слотови
 • Добри Бонуси
Wizbet Casino
Wizbet CasinoКазино
40xОблогот
Не е потребенБонус Код
$20Максимален Влог
 • Support a huge number of currencies, payment options
 • мобилни Казино
 • Без Обложување на Бесплатни Вртења
 • Добар избор на игри
Wizbet Casino
Wizbet CasinoКазино
40xОблогот
7FREE7Бонус Код
Не е потребенМаксимален Влог
 • Повеќејазичен Разговор во Живо Отворен 24/7
 • Најголемо Мобилно Казино
 • Џекпот Игри
 • Не е Потребна Сметка
Wizbet Casino
Wizbet CasinoКазино
40xbОблогот
200BUNNIESБонус Код
$20Максимален Влог
 • Достапен разговор во Живо 24/7
 • Компатибилен Дизајн за Мобилен
 • Обложувај се со €5 по рунда
 • Добар избор на игри
Wizbet Casino
Wizbet CasinoКазино
40xОблогот
FREEAWARD/OSCARS2015Бонус Код
Не е потребенМаксимален Влог
 • Релативно ниски барања за обложување
 • Огромен Избор на Игри
 • Разговор во Живо и Интернационална Поддршка на Телефон Достапна во Повеќето Часови
 • Вклучено Мобилно Казино
Wizbet Casino
Wizbet CasinoКазино
40xbОблогот
WBWODBБонус Код
$20Максимален Влог

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.