WinPalace Казино Преглед

review
WinPalace Casino
Играј сега
Веб-страница:
http://www.winpalace.im
Е-пошта:
support: [email protected]
телефон: usa toll free: 1-888-8359940
uk freephone: 080-823-436-19
germany toll free: 080-018-231-47
spain toll free: 900-951-558
france toll free: 080-091-1204
Mobile: yes
затворено: yes
Blacklisted:
Казино Софтвер: Real Time Gaming
Казино Типови: Instant Play Мобилни Казина Преземи Казина
Валути: US dollars
Лиценца: Curacao
Јазици: English Italian French German Spanish
Методи на Уплата: MasterCard Neteller Visa Electron Visa Skrill Paysafe Card Ukash ClickandBuy
Методи на Повлекување: Neteller Skrill Cheque ACH
Времиња за исплата: ewallets: 2-5 days, bank transfers: 5-10 days, cheques: 21-28 days, pending time: 5-10 days
Максимално повлекување: 3000 USD per week
Утврден Датум: 2009
Сопственик: Netad Management Casinos
Карактеристики:
 • Достапна помош 24/7, дури и телефонска!
 • Дарежлива наградна шема која дава бесплатни вртења + кеш
 • Rng Сертифициран
 • Одлично за мобилно обложување
 • Најди многу NetEnt џекпотови кои се тука за да целат кон големи исплати!
 • Супер-брзи исплати (процесирани за 2 часа!)
 • Редовни промоции кои вклучуваат вртења и одмори, како и ВИП
 • Огромна библиотека на слотови

Запознај ја новата комарска ера - Сите омилени игри на твојот мобилен или таблет

WinPalace Casino е основан во 2009

Достапно за играчи од United States

Темелно тестиран квалитет од casinobonusesfinder.com

WinPalace Casino е вооружано со импресивна играчка библиотека од девелопери како Real Time Gaming. Одбери го твојот начи на игра на било која мобилна платформа или на твојот PC.

Сите Можни WinPalace Casino Бонуси

 • Повеќејазичен Разговор во Живо Отворен 24/7
 • Веб-Страница со Лесна Навигација
 • Компатибилен Дизајн за Мобилен
 • Слотови со Прогресивни Џекпотови
WinPalace Casino
WinPalace CasinoКазино
30x(d+b)Облогот
ULTIMATEWINБонус Код
$750Максимален Влог
 • Повеќејазичен Разговор во Живо Отворен 24/7
 • Широк Избор на Казино Игри
 • Повеќе Методи за Повлекување
 • Казино Спремно за Мобилен
WinPalace Casino
WinPalace CasinoКазино
30x(d+b)Облогот
PALACEWELCOMEБонус Код
$21Максимален Влог
 • Достапна Поддршка за разговор во Живо
 • Одличнни игри и кориснички услуги, добри на мобилен - $name е казиното со кое се споредуваат другите
 • Супер-брзи исплати (процесирани за 2 часа!)
 • Казино Игри во Живо
WinPalace Casino
WinPalace CasinoКазино
40xОблогот
HALLOWEEN30Бонус Код
Не е потребенМаксимален Влог
 • Огромен Избор на Игри
 • 24/7 корисничка грижа
 • Компатибилен Дизајн за Мобилен
 • Без Лимит за Повлекување
WinPalace Casino
WinPalace CasinoКазино
30x(d+b)Облогот
PALACEWELCOMEБонус Код
$21Максимален Влог
 • 24/7 Поддршка за Играч
 • Пробај ги игрите бесплатно
 • Не е Потребна Сметка
 • Одличнни игри и кориснички услуги, добри на мобилен - $name е казиното со кое се споредуваат другите
WinPalace Casino
WinPalace CasinoКазино
35xОблогот
SANTA20Бонус Код
Не е потребенМаксимален Влог
 • Без Обложување на Бесплатни Вртења
 • Потребна е претплата
 • Спремно за Мобилен
 • Достапни Игри во Живо и Допирни слотови
WinPalace Casino
WinPalace CasinoКазино
35xОблогот
BLACKFRIDAYБонус Код
Не е потребенМаксимален Влог
 • Работи на секогаш популарниот Microgaming софтвер
 • Супер-брзи исплати (процесирани за 2 часа!)
 • Познавачка Поддршка
 • Казино Спремно за Мобилен
WinPalace Casino
WinPalace CasinoКазино
35xОблогот
SANTA20Бонус Код
Не е потребенМаксимален Влог
 • Релативно ниски барања за обложување
 • 24/7 корисничка поддршка
 • Работи на секогаш популарниот Microgaming софтвер
 • Одлично за мобилно обложување
WinPalace Casino
WinPalace CasinoКазино
25x(d+b)Облогот
WINSLOTSБонус Код
$21Максимален Влог
 • Достапен разговор во Живо 24/7
 • Одлично Играње на Мобилен
 • Добрар избор на игри за слотови и за играчи на казино во живо
 • Инстант Времиња на Процесирање на Повлекување
WinPalace Casino
WinPalace CasinoКазино
30x(d+b)Облогот
400SLOTSБонус Код
$21Максимален Влог
 • 24/7 кориснички сервис
 • Уникатен Избор на Казино Игри
 • Одличен на десктоп, подобар на мобилен
 • Високи Лимити за Повлекување
WinPalace Casino
WinPalace CasinoКазино
35xОблогот
TOUR400/WINTOURБонус Код
$21Максимален Влог
 • Врвно Мобилно Казино
 • Потребна е претплата
 • 24 Часовна Временска Рамка за Повлекување
 • Добрар избор на игри за слотови и за играчи на казино во живо
WinPalace Casino
WinPalace CasinoКазино
25x(d+b)Облогот
WINVPБонус Код
$21Максимален Влог
 • Повеќејазичен Разговор во Живо, Телефон и Е- пошта Отворени 24/7
 • Има Пристојна Апликација
 • Обложувачка веб-страница со најбрза исплата: исплатите се процесирани за 2 часа
 • Добрар избор на игри за слотови и за играчи на казино во живо
WinPalace Casino
WinPalace CasinoКазино
25x(d+b)Облогот
WINBJБонус Код
$21Максимален Влог
 • Повеќејазичен Разговор во Живо, Телефон и Е- пошта Отворени 24/7
 • Компатибилен Дизајн за Мобилен
 • Голем светски бренд со многу обложувачки места
 • Авантура казино со интересна приказна
WinPalace Casino
WinPalace CasinoКазино
45xbОблогот
ASKGAMBLERS75Бонус Код
Не е потребенМаксимален Влог
 • Најголемо Мобилно Казино
 • Лесно вложување директно од вашата банкарска сметка со инстант банкарство или Виза/Мастеркард
 • Разговор во Живо и Интернационална Поддршка на Телефон Достапна во Повеќето Часови
 • Голем светски бренд со многу обложувачки места
WinPalace Casino
WinPalace CasinoКазино
30xОблогот
USOPEN400 / USOPENБонус Код
$21Максимален Влог

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.