mk Macedonia

Земја

MacedoniaMacedonia

Јазици

Macedonian
 • Macedonian
Внимание!

Во ова казино не се прифаќаат играчи од Македонија. Сепак, во 3 казина подолу сте добредојдени, со одлична понуда за бонус без депозити!

Погледнете други казина
Richprize Casino
Richprize Casino Бонус за Добредојде: 100%
Земи Бонус
Betser Casino
Betser Casino Бонус за Добредојде: 10
Земи Бонус
BetClic Casino
BetClic Casino Повторен Бонус: €50
Земи Бонус
Погледнете други казина

Windfall Casino Преглед

Windfall Casino review
Windfall Casino

Казино Рејтинг

Windfall Casino review
Windfall Casino Најново Ажурирање: 03/19/2021 0 Прегледи

Казино Рејтинг:

-/10
£10

Мин Деп

For UK players £10,000, for other players 5,000€ per month, 2,000€ per day

Максимално повлекување

Карактеристики

 • Support a huge number of currencies, payment options
 • Доволно време да се свртат добивките
 • Опција за Мобилно Играње
 • Обезбеден со Ssl енкрипција
 • Лукративна ВИП програма
 • Лесно вложување директно од вашата банкарска сметка со инстант банкарство или Виза/Мастеркард
 • Понудени Игри во Живо
 • Овозможена е целата NetEnt содржина!

Екран-снимки од Windfall Casino

Онлајн Казино Windfall Casino Земи Бонус Windfall Casino Најави се во Windfall казиното
Сопственик

Nektan Ltd.

Утврден Датум

2016

Лиценца

United Kingdom, Gibraltar

Преглед

Windfall Casino е вооружано со импресивна играчка библиотека од девелопери како Blueprint Gaming, Elk Studios, Microgaming, NetEnt, NextGen Gaming, Nyx Interactive, Pragmatic Play, Big Time Gaming, Eyecon, Habanero, Inspired, Lightning Box, Realistic Games, Red Tiger Gaming, SG Gaming, Crazy Tooth Studio, Foxium, IronDog, JustForTheWin, Merkur, Skillzzgaming, GAMES CO, 4the Player, Golden Rock, Instant Win Gaming, Matrix Studios, ReelFeel Gaming, Reel n Dice, Rising Entertainment, Rocksalt Interactive. Одбери го твојот начи на игра на било која мобилна платформа или на твојот PC.

Крос-платформа

Запознај ја новата комарска ера - Сите омилени игри на твојот мобилен или таблет

Игри во Живо

Одбери казино во Живо за да играш наспроти реални делачи и осети го духот на комарот во Windfall Casino

Проверено

Темелно тестиран квалитет од casinobonusesfinder.com

Методи на Повлекување
 • MasterCard
 • Neteller
 • Visa Electron
 • Visa
 • Solo
 • Switch
 • Maestro
Времиња за исплата

Е-паричници

24 hours

кредитни/дебитни картички

3-5 days

банкарски трансфери

3-7 days

чекови

Непонудено

Време на чекање

24-72 hours
Јазици
Валути
Мин Исп

For UK players £10, for other players €20

Контакти

Веб-страница

http://www.windfallcasino.co.uk

Е-пошта

support mail: [email protected]

Телефон

support phone: +44 (0)2036 081305

Осврти на играчи од Windfall Casino

(0 Прегледи)

Пишете преглед

Name Please enter your name
Email Please enter correct email
Total: Please enter your rating
150 characters left Maximum number of characters: 1000 Message 150 characters left Maximum number of characters: 1000

Your comment was sent successfully!

Licensing authorities

UKGC UKGC
Gibraltar Gibraltar

Казино Типови

Подршани Платформи

 • Мобилен телефон
 • Таблет
 • Desktop

Бонус за Добредојде во Windfall Casino

Cashable
100% Бонус за Добредојде at Windfall Casino
Cashable
Рејтинг: -/5
Македонија Достапно за играчи од Македонија
Бонус за Добредојде: 100% до 100% Windfall Casino
Преглед
Бонус Код Не е потребен
£10 Мин Деп
30x(d+b) Облогот
United Kingdom, Gibraltar Лиценца

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • 24/7 Поддршка за Играч
 • Разни Софтвер Провајдери
 • Достапно на Моибилен
 • 0-24 Временска Рамка за Повлекување

Депозитни Бонуси во Windfall Casino

Cashable
100% Готовински Бонус at Windfall Casino
Cashable
Рејтинг: -/5
Македонија Достапно за играчи од Македонија
Готовински Бонус: 100% до 100% Windfall Casino
Преглед
Бонус Код Не е потребен
£10 Мин Деп
30x(d+b) Облогот
United Kingdom, Gibraltar Лиценца

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Високи Лимити за Повлекување
 • Достапно Мобилно Казино
 • Услуга Разговор во Живо
 • Слотови со Прогресивни Џекпотови
Cashable
£50 Готовински Бонус at Windfall Casino
Cashable
Рејтинг: -/5
Македонија Достапно за играчи од Македонија
Готовински Бонус: £50 до £50 Windfall Casino
Преглед
Бонус Код Не е потребен
£10 Мин Деп
30x(d+b) Облогот
United Kingdom, Gibraltar Лиценца

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Оптимизиран за Мобилен
 • Повеќејазичен Разговор во Живо, Телефон и Е- пошта Отворени 24/7
 • Казино со Лесна Употреба
 • Огромен Избор на Слотови
Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.