mk Македонија
Login

Земја

МакедонијаМакедонија

Јазици

Macedonian
 • Macedonian
mk Македонија
Login
Casino Wild Преглед
Wild Cadino
10 Bonuses available in September 2023

Wild Casino Преглед

Обновено на: 08/26/2023
305K играчи
МакедонијаПрифатено Играчи од Македонија
Лиценца:
Panama Panama
Проверено

Темелно тестиран квалитет од macedonia-bonusesfinder.com

Сите Можни Wild Cadino Бонуси

Бонус за Добредојде во Wild Casino

Македонија
Бонус за Добредојде: 250% до $ 1000
Мин Деп: $ 20
Облогот: 30x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки

Депозитни Бонуси во Wildcasino

Македонија
Бонус за Втор Влог: 100% до $ 1000
Видови на Бонуси: Бонус за Втор Влог
Мин Деп: $ 20
Облогот: 30x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Македонија
Бонус за Трет Влог: 100% до $ 1000
Видови на Бонуси: Бонус за Трет Влог
Мин Деп: $ 20
Облогот: 30x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Македонија
4th Deposit Bonus: 100% до $ 1000
Мин Деп: $ 20
Облогот: 30x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Македонија
5th Deposit Bonus: 100% до $ 1000
Мин Деп: $ 20
Облогот: 30x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Македонија
Sunday Deposit Bonus: 50% до $ 500
Мин Деп: $ 20
Облогот: 20x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Македонија
Wednesday Bonus: 25% до $ 250
Видови на Бонуси: За регистрирани играчи
Мин Деп: $ 30
Облогот: 15x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Македонија
Wednesday Bonus: 50% до $ 250
Видови на Бонуси: За регистрирани играчи
Мин Деп: $ 150
Облогот: 20x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Македонија
Tuesday Deposit Bonus: 50 EUR до 50 EUR
Видови на Бонуси: За регистрирани играчи
Мин Деп: 50 EUR
Облогот: 45x
Преглед

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Македонија
Match bonus: 260% до USD 1000
Мин Деп: USD 30
Облогот: 35x(D+B)
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки

Промо кодови

Достапни промотивни кодови

9 of 13

Wild Casino промотивни кодови

Преглед

Мин Деп

$ 20

Максимално повлекување

$ 10000 per month, $25000 per week

Карактеристики

 • Огромен Избор на Игри
 • 24/7 Поддршка за Играч
 • Достапна Инстант Игра
 • Одличен Бонус за Добредојде

Казино Типови

Подршани Платформи

Запознај ја новата комарска ера - Сите омилени игри на твојот мобилен или таблет

 • Мобилен телефон
 • Таблет
 • Desktop

Плаќања

Мин Исп

$ 20

Методи на Уплата

 • MasterCard
 • Visa
 • Bank Wire Transfer
 • Bitcoin
 • Litecoin
 • Money Order
 • Person to Person
 • Discover
 • Check
 • Ethereum
 • Ripple
 • Bitcoin Cash
 • Stellar
 • AMEX

Методи на Повлекување

 • Bank Wire Transfer
 • Bitcoin
 • Litecoin
 • Person to Person
 • Check
 • Ethereum
 • Ripple
 • Bitcoin Cash
 • Stellar

Времиња за исплата

 • 24-48 hours

Игри и софтвер

Казино Софтвер

 • Betsoft
 • Visionary iGaming
 • Concept Gaming
 • Dragoon
 • Nucleus
 • PureRNG
 • Fresh Deck

Повеќе за Casino Wild

Преглед

Wild Cadino е вооружано со импресивна играчка библиотека од девелопери како Betsoft, Visionary iGaming, Concept Gaming, Dragoon, Nucleus, PureRNG, Fresh Deck. Одбери го твојот начи на игра на било која мобилна платформа или на твојот PC.

Екран-снимки од Wild Casino

 • Онлајн Казино Casino Wild
 • Најави се во Wildcasino казиното

Сопственик

BOL-SB House S.A

Утврден Датум

2017

Контакти

Прегледи

Wild Cadino Надворешни осврти

Просечна оцена

Осврти на играчи од Wild Casino

(0 Прегледи)

Прв остави осврт

Сè уште никој не го прегледал овој казино

Споедели ни искуство за оваа понуда и помогни им на другите корисници да одлучат!

Пишете преглед

Please enter your name
Please enter correct email
100 characters left Maximum number of characters: 1000 100 characters left Maximum number of characters: 1000

Оцени го овој казино:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!

Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.

Бонусот е достапен само за регистрирани корисници

Најавете се на вашата сметка