mk Macedonia

Земја

MacedoniaMacedonia

Јазици

Macedonian
 • Macedonian
Внимание!

Во ова казино не се прифаќаат играчи од Македонија. Сепак, во 3 казина подолу сте добредојдени, со одлична понуда за бонус без депозити!

Погледнете други казина
BetRally Casino
BetRally Casino Повторен Бонус: $150
Земи Бонус
Mozzart Casino
Mozzart Casino Бонус за Добредојде: 100%
Земи Бонус
Sverige Casino
Sverige Casino Слободни Вртења: 500
Земи Бонус
Погледнете други казина

Whirlwind Slots Casino Преглед

Whirlwind Slots Casino review
Whirlwind Slots Casino
Казиното е веќе затворено

Казино Рејтинг

Whirlwind Slots Casino review
Whirlwind Slots Casino Казиното е веќе затворено Најново Ажурирање: 10/14/2020 0 Прегледи

Казино Рејтинг:

-/10

Мин Деп

2000 GBP per day

Максимално повлекување

Карактеристики

 • 24/7 Разговор во Живо
 • Оптимизиран за Мобилен
 • Веб-Страница со Лесна Навигација
 • Лукративна ВИП програма
 • Лиценца за обложување од ВБ
 • Илјадници слотови и сите најголеми џекпот слотови
 • Претежно поддржано од NetEnd
 • Омилено казино на обложувачите 20 години
Сопственик

Nektan Limited Casinos

Утврден Датум

2016

Лиценца

Gibraltar Regulatory Authority, UK Gambling Commission

Преглед

Whirlwind Slots Casino е вооружано со импресивна играчка библиотека од девелопери како IGT (WagerWorks), NetEnt, NextGen Gaming, Nektan. Одбери го твојот начи на игра на било која мобилна платформа или на твојот PC.

Крос-платформа

Запознај ја новата комарска ера - Сите омилени игри на твојот мобилен или таблет

Проверено

Темелно тестиран квалитет од casinobonusesfinder.com

Методи на Повлекување
 • Neteller
 • Visa Electron
 • Visa
 • Paysafe Card
 • Maestro
 • Skrill 1-Tap
 • Boku
Времиња за исплата

Е-паричници

24 hours

кредитни/дебитни картички

3-5 days

банкарски трансфери

Непонудено

чекови

Непонудено

Време на чекање

48-72 hours
Јазици
Казино Софтвер
Контакти

Веб-страница

http://casino.whirlwindslots.com

Е-пошта

support mail: [email protected]

Телефон

support phone: 020 3457 3259

Осврти на играчи од Whirlwind Slots Casino

(0 Прегледи)

Пишете преглед

Name Please enter your name
Email Please enter correct email
Total: Please enter your rating
150 characters left Maximum number of characters: 1000 Message 150 characters left Maximum number of characters: 1000

Your comment was sent successfully!

Licensing authorities

No license available No license available

Whirlwind Slots Casino Игри

 • Слотови
 • Рулет
 • Видео Покер
 • Бинго
 • Блекџек
 • Бакарат игра
 • Крепс игра (Зарови)
 • Кено игра
 • Грепки

Казино Типови

Подршани Платформи

 • Мобилен телефон
 • Таблет
 • Desktop

Без Бонус за Влог во Whirlwind Slots Casino

Cashable
£5 Без Бонус за Влог at Whirlwind Slots Casino
Cashable
Рејтинг: -/5
Македонија Достапно за играчи од Македонија
Без Бонус за Влог: £5 до £5 Whirlwind Slots Casino
Преглед
Бонус Код Не е потребен
Не е потребен Мин Деп
100xb Облогот
Gibraltar Regulatory Authority, UK Gambling Commission Лиценца

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Целосно Инстант-игра Казино
 • Над 10 Различни Јазици
 • Докажани Фер Игри
 • Веб-страница оптимизирана за мобилен

Бонус за Добредојде во Whirlwind Slots Casino

Cashable
£50 Бонус за Добредојде at Whirlwind Slots Casino
Cashable
Рејтинг: -/5
Македонија Достапно за играчи од Македонија
Бонус за Добредојде: £50 до 200% Whirlwind Slots Casino
Преглед
Бонус Код Не е потребен
£10 Мин Деп
30x(d+b) Облогот
Gibraltar Regulatory Authority, UK Gambling Commission Лиценца

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Веб-Страница со Лесна Навигација
 • Одлично за мобилно обложување
 • Слотови и Игри со Гребење
 • 24/7 Поддршка во Живо

Депозитни Бонуси во Whirlwind Slots Casino

Cashable
£250 Бонус за Трет Влог at Whirlwind Slots Casino
Cashable
Рејтинг: -/5
Македонија Достапно за играчи од Македонија
Бонус за Трет Влог: £250 до 50% Whirlwind Slots Casino
Преглед
Бонус Код Не е потребен
£10 Мин Деп
30x(d+b) Облогот
Gibraltar Regulatory Authority, UK Gambling Commission Лиценца

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Support a huge number of currencies, payment options
 • Казино без симннување, веднаш играј на Android и iOS уреди
 • Над 420 игри, сѐ од слот машини до блекџек, рулет
 • 0-24 Временска Рамка за Повлекување
Cashable
£200 Бонус за Втор Влог at Whirlwind Slots Casino
Cashable
Рејтинг: -/5
Македонија Достапно за играчи од Македонија
Бонус за Втор Влог: £200 до 100% Whirlwind Slots Casino
Преглед
Бонус Код Не е потребен
£10 Мин Деп
30x(d+b) Облогот
Gibraltar Regulatory Authority, UK Gambling Commission Лиценца

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Whirlwind Slots Casino казино на мобилен кое нуди NetEnt Touch
 • Услуга Разговор во Живо
 • Докажано дека е Фер преку Софтвер
 • Авантура казино со интересна приказна
Cashable
£100 Повторен Бонус at Whirlwind Slots Casino
Cashable
Рејтинг: -/5
Македонија Достапно за играчи од Македонија
Повторен Бонус: £100 до 25% Whirlwind Slots Casino
Преглед
Бонус Код Не е потребен
£10 Мин Деп
30xb Облогот
Gibraltar Regulatory Authority, UK Gambling Commission Лиценца

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Казино со Лесна Употреба
 • Понудени Игри во Живо
 • Пазговор за Поддршка во Живо
 • Веб-страница оптимизирана за мобилен
Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.