VegasPlay Казино Преглед

review
VegasPlay Casino
Играј сега
Веб-страница:
http://www.vegasplay.eu
Е-пошта:
support mail: [email protected]
телефон: support phone: +35620341513
Mobile: yes
затворено: no
Blacklisted:
Казино Софтвер: Wazdan
Казино Типови: Instant Play Мобилни Казина
Валути: Euros
Лиценца: Malta Gaming Authority
Јазици: English Italian German Polish Norwegian Czech Dutch
Методи на Уплата: MasterCard Neteller Visa Electron Visa Skrill Paysafe Card Ukash Direct Bank Transfer
Методи на Повлекување: MasterCard Neteller Visa Electron Visa Skrill Bank Wire Transfer Ukash ClickandBuy
Времиња за исплата: ewallets: 24-48 hours, credit / debit cards: 24-48 hours, bank transfers: 3-5 days, cheques: Not offered, pending time: 24-48 hours
Максимално повлекување: 2 withdrawals per month
Утврден Датум: 2015
Сопственик: Fair Play Bets Limited Casinos
Карактеристики:
 • Импресивен Спектар на Иновативни Слотови и Други Нетент Игри
 • Лиценца за обложување од ВБ
 • Потребна е претплата
 • Кул Онлајн Казино
 • Достапно Мобилно Казино
 • Илјадници слотови и сите најголеми џекпот слотови
 • Инстант Повлекување
 • Понуден Инстант Игра Режим

Запознај ја новата комарска ера - Сите омилени игри на твојот мобилен или таблет

VegasPlay Casino е основан во 2015

Достапно за играчи од United States

Темелно тестиран квалитет од casinobonusesfinder.com

VegasPlay Casino е вооружано со импресивна играчка библиотека од девелопери како Wazdan. Одбери го твојот начи на игра на било која мобилна платформа или на твојот PC.

Сите Можни VegasPlay Casino Бонуси

 • Разновидни Методи на Влог
 • $name ги отстрани во целост обложувачките барања, без лимит на добивка!
 • Разни Софтвер Провајдери
 • Вклучено Мобилно Казино
VegasPlay Casino
VegasPlay CasinoКазино
1xОблогот
ASKCASHБонус Код
Не е потребенМаксимален Влог
 • 24/7 кориснички сервис
 • Уникатен Избор на Казино Игри
 • Лесна навигација на веб-страницата
 • Чист мобилно-реагирачка веб-страница за iGaming на смарт телефони и таблети
VegasPlay Casino
VegasPlay CasinoКазино
100xОблогот
ASK10FSБонус Код
Не е потребенМаксимален Влог
 • Повеќејазичен Разговор во Живо, Телефон и Е- пошта Отворени 24/7
 • Компатибилен Дизајн за Мобилен
 • Кул Казино Игри
 • Лесно за обложување и лимит за влог
VegasPlay Casino
VegasPlay CasinoКазино
35xbОблогот
125ASKБонус Код
€10Максимален Влог
 • $name ги отстрани во целост обложувачките барања, без лимит на добивка!
 • Брза Исплата
 • Компатибилно за Мобилен
 • Игри во Живо Пренесувани од Портомасо Казино во Малта
VegasPlay Casino
VegasPlay CasinoКазино
25x(d+b)Облогот
Не е потребенБонус Код
€10Максимален Влог

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.