mk Македонија

Земја

МакедонијаМакедонија

Јазици

Macedonian
 • Macedonian
Support Ukraine against Russian invasion

VAVADA Casino Преглед

VAVADA Casino Преглед
VAVADA Casino
Editors' rating: 5.62/10
Users rating: 9.5 /10 Based on 8 reviews
2 Bonuses available in September 2022
VAVADA Casino Преглед
VAVADA Casino Најново Ажурирање: 09/14/2022 8 Прегледи

Казино Рејтинг:

5.62/10
МакедонијаПрифатено Играчи од Македонија
€ 1

Мин Деп

50,000 RUB

Максимално повлекување

Карактеристики

 • Бесплатни Вртења и Други Промоции
 • Масивен избор на игри
 • Достапна Инстант Игра

Екран-снимки од VAVADA Casino

Онлајн Казино VAVADA Casino Земи Бонус VAVADA Casino Најави се во VAVADA казиното
Сопственик

Vavada B.V.

Утврден Датум

2017

Лиценца

Curacao

Преглед

VAVADA Casino е вооружано со импресивна играчка библиотека од девелопери како Betsoft, Blueprint Gaming, Elk Studios, Endorphina, Evolution Gaming, iSoftBet, Microgaming, NetEnt, Play'n GO, Playson, Playtech, Pragmatic Play, Quickspin, Thunderkick, Yggdrasil Gaming, Amatic Industries, Betgames, Gamomat, Habanero, Igrosoft, Nolimit City, PariPlay, Push Gaming, Red Tiger Gaming, Relax Gaming, Stakelogic, Tom Horn Gaming, VIVO Gaming, Belatra Games, Booongo, BTG, EGT, Fantasma Games, IronDog, Kalamba Games, Merkur, PG Soft, Spinomenal, Hacksaw Gaming, True Lab, ReelPlay. Одбери го твојот начи на игра на било која мобилна платформа или на твојот PC.

Крос-платформа

Запознај ја новата комарска ера - Сите омилени игри на твојот мобилен или таблет

Игри во Живо

Одбери казино во Живо за да играш наспроти реални делачи и осети го духот на комарот во VAVADA Casino

Проверено

Темелно тестиран квалитет од casinobonusesfinder.com

Методи на Уплата
 • MasterCard
 • Neteller
 • Visa
 • Skrill
 • WebMoney
 • Bitcoin
 • mobile payment
 • Piastrix
 • Apple Pay
 • Monetix
Методи на Повлекување
 • MasterCard
 • Neteller
 • Visa
 • Skrill
 • WebMoney
 • Bitcoin
 • mobile payment
 • Piastrix
 • Apple Pay
 • Monetix
Времиња за исплата

up to 24 hours from the moment of the withdrawal request

Јазици
Мин Исп

€ 15

Казино Софтвер
 • Betsoft
 • Blueprint Gaming
 • Elk Studios
 • Endorphina
 • Evolution Gaming
 • iSoftBet
 • Microgaming
 • NetEnt
 • Play'n GO
 • Playson
 • Playtech
 • Pragmatic Play
 • Quickspin
 • Thunderkick
 • Yggdrasil Gaming
 • Amatic Industries
 • Betgames
 • Gamomat
 • Habanero
 • Igrosoft
 • Nolimit City
 • PariPlay
 • Push Gaming
 • Red Tiger Gaming
 • Relax Gaming
 • Stakelogic
 • Tom Horn Gaming
 • VIVO Gaming
 • Belatra Games
 • Booongo
 • BTG
 • EGT
 • Fantasma Games
 • IronDog
 • Kalamba Games
 • Merkur
 • PG Soft
 • Spinomenal
 • Hacksaw Gaming
 • True Lab
 • ReelPlay
Контакти

Веб-страница

https://vavada.com/

Е-пошта

[email protected]

Телефон

Осврти на играчи од VAVADA Casino

(8 Прегледи)
Belgium Johan
4/5
Прегледано: 2022-05-11

Мое мислење за казиното Вавада? Тоа е убаво онлајн казино, кое може да понуди повеќе игри, но што е навистина идеално за почетници. Поминав одлично време овде.

Mijn mening over Vavada casino? Het is een leuk online casino, dat nog wel meer spellen aan kan bieden maar dat voor beginners echt ideaal is. Ik heb hier een geweldige tijd doorgebracht.

Automatically translated with Google Translate in Belgium. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Прочитај Цел Осврт
Switzerland ana
5/5
Прегледано: 2022-05-11

Ново казино за мене. Почнав да играм во Казино Вавада пред една недела, се е супер. Многу автомати, тука е навистина забавно.

Ein neues Casino für mich. Ich habe vor einer Woche angefangen, im Casino Vavada zu spielen, alles ist großartig. Viele Spielautomaten, es macht wirklich Spaß hier.

Automatically translated with Google Translate in Switzerland. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Прочитај Цел Осврт
BigSlottyFan
5/5
Прегледано: 2022-05-11

Вавада е како кул место ако сте љубител на слот. Имаат 100 бесплатни вртења - 100 ви се дадени само за регистрација, што е многу; може да искеширате добар износ на добивки и од FS.

Vavada is like a cool place if you are a slot fan. They have 100s of free spins – 100 are given to you for just registering, which is a lot; you can cash out a good amount of winnings off the FS too.

Automatically translated with Google Translate in Global. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Прочитај Цел Осврт
Kazakhstan Musinnn
5/5
Прегледано: 2022-05-11

Казиното Вавада е свет полн со адреналин и коцкање! Ми се допаѓа. Имам магична стратегија, одиграв соодветно и победив многу. Пристојно казино да се препорача.

Vavada казиносы адреналин мен құмар ойындарға толы әлем! Менің көңілімнен шығуда. Өзімнің бір сиқырлы стратегиям бар, соған сәйкес ойнап, біраз ұтысқа қол жеткіздім. Ұсынуға лайықты казино.

Automatically translated with Google Translate in Kazakhstan. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Прочитај Цел Осврт
Czechia triplekix
5/5
Прегледано: 2022-05-10

Одлично казино Вавада, многу брзи плаќања; брза регистрација и без верификација на документи. Го направив првиот депозит и за 2 часа веќе имав пари на сметката.

Vynikající kasino Vavada, velmi rychlé platby; rychlá registrace a bez ověřování dokumentů. Prvním vkladem jsem vydělal a za 2 hodiny už jsem měl peníze na svém učte.

Automatically translated with Google Translate in Czechia. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Прочитај Цел Осврт
Austria Tirol_Gaming
5/5
Прегледано: 2022-05-10

Изборот на различни слотови е навистина одличен. Многу развивачи на игри, а исто така и живи табели се нудат. Особено ако сакате рулет, дојдовте на вистинското место. Би го препорачал казиното Вавада на кој било играч.

Die Auswahl an verschiedenen Slots ist echt super. Viele Spielentwickler und auch Live Tische im Angebot. Gerade wenn man auf Roulette steht, ist man hier richtig. Ich würde das Vavada Casino jedem Spieler empfehlen.

Automatically translated with Google Translate in Austria. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Прочитај Цел Осврт
Poland mercurrry
4/5
Прегледано: 2022-05-10

Можам да го препорачам казиното Вавада со целосна одговорност. Ја регистрирав сметката за неколку минути, а повлекувањето траеше само неколку часа! Тоа е практично нечуено, па затоа сум многу задоволен. Понекогаш ми недостасуваат неколку програмери од кои многу ми се допаднаа игрите, но сепак Vavada е казино кое вреди да се препорача.

Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić kasyno Vavada. Konto zarejestrowałem w kilka minut a wyplata trwała zaledwie kilka godzin! To praktycznie nie spotykane, dlatego jestem bardzo zadowolony. Czasami brakuje mi kilku deweloperów od których gry bardzo lubiłem ale mimo wszystko Vavada to kasyno godne polecenia.

Automatically translated with Google Translate in Poland. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Прочитај Цел Осврт
Greece DragonRage_
5/5
Прегледано: 2022-05-10

Со снимка која траеше неколку минути можев директно да ги играм игрите што ги сакав. Казиното Вавада има и широк опсег на коцкање и најважните начини на плаќање.

Με εγγραφή που πήρε λίγα λεπτά μπόρεσα κατευθείαν να παίξω τα παιχνίδια που ήθελα. Το Vavada casino διαθέτει και μεγάλη γκάμα σε τυχερά παιχνίδια και τις σημαντικότερες μεθόδους πληρωμής.

Automatically translated with Google Translate in Greece. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Прочитај Цел Осврт

Пишете преглед

Name Please enter your name
Email Please enter correct email
Total: Please enter your rating
150 characters left Maximum number of characters: 1000 Message 150 characters left Maximum number of characters: 1000

Your comment was sent successfully!

Licensing authorities

Curacao Curacao

Казино Типови

Подршани Платформи

 • Мобилен телефон
 • Таблет
 • Desktop

Без Бонус за Влог во VAVADA Casino

100 FS Без Бонус за Влог at VAVADA Casino
Македонија
Cashable
VAVADA Casino
Editors' rating: 5.62/10
User reviews (8)
123K играчи

Лиценца: Curacao Curacao
Без Бонус за Влог: 100 FS
Преглед
Бонус Код Not required, just activate bonus in your casino account

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Масивен избор на игри
 • Оптимизиран за Мобилен
 • Достапна Поддршка за разговор во Живо

Дозволени Игри

Бонус за Добредојде во VAVADA Casino

100% Бонус за Добредојде at VAVADA Casino
Македонија
Cashable
VAVADA Casino
Editors' rating: 5.62/10
User reviews (8)
123K играчи

Лиценца: Curacao Curacao
Бонус за Добредојде: 100% до No Max
Видови на Бонуси: Бонус за Добредојде
Мин Деп: € 1
Облогот: 35x
Преглед
Бонус Код Not required, just activate bonus in your casino account

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Оптимизиран за Мобилен
 • Доволно време да се свртат добивките
 • Огромен Избор на Игри
Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.