mk Macedonia

Земја

MacedoniaMacedonia

Јазици

Macedonian
 • Macedonian

Sverige Casino Преглед

Sverige Casino review
Sverige Casino
Казиното е веќе затворено

Казино Рејтинг

Sverige Casino review
Sverige Casino Казиното е веќе затворено Најново Ажурирање: 05/05/2021 0 Прегледи

Казино Рејтинг:

-/10

Мин Деп

50 000 Kr per month

Максимално повлекување

Карактеристики

 • Голем Избор на Слотови
 • Достапен разговор во Живо 24/7
 • Формирана во 2015, Sverige Casino е едно од најголемите и најпопуларните онлајн казина
 • Компатибилно за Мобилен
 • Обложувај се со €5 по рунда
 • Скоро сите NetEnt RNG игри и видео слотови
 • Неколку јазици, валути и методи на плаќање
 • Систем за Лојалност и Награди

Екран-снимки од Sverige Casino

Онлајн Казино Sverige Casino Земи Бонус Sverige Casino

Sverige Casino Партнерски Веб-страници

Сопственик

World Class Entertainment Limited N.V. Casinos

Утврден Датум

2015

Лиценца

Curacao

Преглед

Sverige Casino е вооружано со импресивна играчка библиотека од девелопери како Microgaming, NetEnt, NextGen Gaming, Play'n GO, Quickspin, Rabcat. Одбери го твојот начи на игра на било која мобилна платформа или на твојот PC.

Проверено

Темелно тестиран квалитет од casinobonusesfinder.com

Методи на Повлекување
 • Neteller
 • Skrill
 • Bank Wire Transfer
 • Trustly
Времиња за исплата

Е-паричници

24-48 hours

кредитни/дебитни картички

Непонудено

банкарски трансфери

24-48 hours

чекови

Непонудено

Време на чекање

24 hours
Јазици
Валути
Мин Исп

Казино Софтвер
Контакти

Веб-страница

http://www.sverigecasino.com

Е-пошта

support mail: [email protected]

Телефон

Осврти на играчи од Sverige Casino

(0 Прегледи)

Пишете преглед

Name Please enter your name
Email Please enter correct email
Total: Please enter your rating
150 characters left Maximum number of characters: 1000 Message 150 characters left Maximum number of characters: 1000

Your comment was sent successfully!

Licensing authorities

No license available No license available

Sverige Casino Игри

 • Слотови
 • Рулет
 • Видео Покер
 • Бинго
 • Блекџек
 • Бакарат игра
 • Крепс игра (Зарови)
 • Кено игра
 • Грепки

Казино Типови

 • Казина за Инстант Игра
 • Мобилни Казина
 • Преземи Казина
 • Сајтови за Бинго
 • Казина во Живо
 • Сајтови за Билтени
 • Покер Казина
 • Казино кое не бара отворање на сметка
 • Нови казина

Подршани Платформи

 • Мобилен телефон
 • Таблет
 • Desktop

Слободни Вртења во Sverige Casino

500 Слободни Вртења at Sverige Casino
Рејтинг: -/5
Македонија Достапно за играчи од Македонија
Слободни Вртења: 500 до 500 Sverige Casino
Преглед
Бонус Код Не е потребен
1000 SEK Мин Деп
40x Облогот
Curacao Лиценца

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • 24/7 Разговор во Живо
 • Широк Избор на Казино Игри
 • Компатибилен Дизајн за Мобилен
 • Неограничено Повлекување
200 Слободни Вртења at Sverige Casino
Рејтинг: -/5
Македонија Достапно за играчи од Македонија
Слободни Вртења: 200 до 200 Sverige Casino
Преглед
Бонус Код Не е потребен
500 SEK Мин Деп
40x Облогот
Curacao Лиценца

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Казино без симннување, веднаш играј на Android и iOS уреди
 • Достапна помош 24/7, дури и телефонска!
 • 0-24 Временска Рамка за Повлекување
 • Огромна библиотека на игри
100 Слободни Вртења at Sverige Casino
Рејтинг: -/5
Македонија Достапно за играчи од Македонија
Слободни Вртења: 100 до 100 Sverige Casino
Преглед
Бонус Код Не е потребен
Не е потребен Мин Деп
40x Облогот
Curacao Лиценца

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Релативно ниски барања за обложување
 • 24/7 Поддршка во Живо
 • Слотови, рулет, блекџек, видео покер, казино во живо
 • Одлично мобилно казино (Android, iPhone/iPad)
Cashable
75 Слободни Вртења at Sverige Casino
Cashable
Рејтинг: -/5
Македонија Достапно за играчи од Македонија
Слободни Вртења: 75 до 75 Sverige Casino
Преглед
Бонус Код Не е потребен
100 SEK Мин Деп
40xb Облогот
Curacao Лиценца

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Одлично за мобилно обложување
 • 24 Часовна Временска Рамка за Повлекување
 • Има Игри во Казино во Живо
 • Познавачка Поддршка

Бонус за Добредојде во Sverige Casino

Cashable
2000sek Бонус за Добредојде at Sverige Casino
Cashable
Рејтинг: -/5
Македонија Достапно за играчи од Македонија
Бонус за Добредојде: 2000sek до 200% Sverige Casino
Преглед
Бонус Код Не е потребен
100 SEK Мин Деп
40xb Облогот
Curacao Лиценца

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Достапна помош 24/7, дури и телефонска!
 • Разни Софтвер Провајдери
 • Високи Лимити за Повлекување
 • Компатибилен Дизајн за Мобилен
Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.