SuperLenny Казино Преглед

review
SuperLenny Casino
Играј сега
Веб-страница:
http://superlenny.com
Е-пошта:
support mail: [email protected]
телефон: support phone: +44 8008085264
Mobile: yes
затворено: no
Blacklisted:
Казино Софтвер: Betsoft Microgaming NetEnt Nyx Interactive Play'n GO
Казино Типови: Instant Play Мобилни Казина
Валути: Euros British pounds sterling Swedish kronor US dollars Norwegian kroner
Лиценца: Malta Gaming Authority, Curacao, UK Gambling Commission
Јазици: English Finnish Swedish Norwegian
Методи на Уплата: MasterCard Neteller Visa Skrill Paysafe Card Maestro POLi iDEAL Sofortuberwaisung Euteller Trustly Skrill 1-Tap instaDebit PugglePay
Методи на Повлекување: Neteller Visa Skrill Bank Wire Transfer instaDebit
Времиња за исплата: ewallets: 24 hours, credit / debit cards: 3-4 days, bank transfers: 3-4 days, pending time: 0-24 hours
Максимално повлекување: 50 000 Euro per day
Утврден Датум: 2014
Сопственик: Betit Operations Ltd Casinos
Карактеристики:
 • Одлично сестрано казино
 • Обезбеден со Ssl енкрипција
 • 24/7 корисничка грижа
 • Понудена Шема за Лојалност со Моќни Поени
 • Скоро секој NetEnt играчки агол е покриен
 • Ново возбудливо играчко искуство кога играш во дуел наспроти други играчи
 • Веб-страница оптимизирана за мобилен
 • Одличен Слот Избор

Запознај ја новата комарска ера - Сите омилени игри на твојот мобилен или таблет

SuperLenny Casino е основан во 2014

Достапно за играчи од United States

Темелно тестиран квалитет од casinobonusesfinder.com

SuperLenny Casino е вооружано со импресивна играчка библиотека од девелопери како Betsoft, Microgaming, NetEnt, Nyx Interactive, Play'n GO. Одбери го твојот начи на игра на било која мобилна платформа или на твојот PC.

Сите Можни SuperLenny Casino Бонуси

 • Компатибилен Дизајн за Мобилен
 • Уникатен Избор на Казино Игри
 • Високи Лимити за Повлекување
 • 24/7 Поддршка во Живо
SuperLenny Casino
SuperLenny CasinoКазино
35xОблогот
Не е потребенБонус Код
€10Максимален Влог
 • Оптимизиран за Мобилен
 • Веб-Страница со Лесна Навигација
 • Пробај ги игрите бесплатно
 • Разговор во Живо и Интернационална Поддршка на Телефон Достапна во Повеќето Часови
SuperLenny Casino
SuperLenny CasinoКазино
60xbОблогот
Не е потребенБонус Код
€20Максимален Влог
 • $name ги отстрани во целост обложувачките барања, без лимит на добивка!
 • Без Лимит за Повлекување
 • Одлични Слотови
 • Одлично мобилно казино (Android, iPhone/iPad)
SuperLenny Casino
SuperLenny CasinoКазино
60xbОблогот
Не е потребенБонус Код
€20Максимален Влог
 • Достапна Поддршка за разговор во Живо
 • Игри со Грепки
 • Одлично Казино за Мобилен
 • Инстант Времиња на Процесирање на Повлекување
SuperLenny Casino
SuperLenny CasinoКазино
60xbОблогот
Не е потребенБонус Код
€20Максимален Влог
 • Разговор во Живо и Интернационална Поддршка на Телефон Достапна во Повеќето Часови
 • Компатибилно за Мобилен
 • Слотови, рулет, блекџек, видео покер, казино во живо
 • Авантура казино со интересна приказна
SuperLenny Casino
SuperLenny CasinoКазино
35xОблогот
Не е потребенБонус Код
€10Максимален Влог
 • Повеќејазичен Разговор во Живо, Телефон и Е- пошта Отворени 24/7
 • Казино Спремно за Мобилен
 • Разновидни Провајдери на Слотови
 • 0-24 Временска Рамка за Повлекување
SuperLenny Casino
SuperLenny CasinoКазино
35xОблогот
Не е потребенБонус Код
€20Максимален Влог
 • Компатибилно за Мобилен
 • 24/7 Поддршка во Живо
 • Новоматик Слотови
 • Понуден Инстант Игра Режим
SuperLenny Casino
SuperLenny CasinoКазино
35xОблогот
Не е потребенБонус Код
€10Максимален Влог
 • Има Пристојна Апликација
 • Пробај ги игрите бесплатно
 • Услуга Разговор во Живо
 • Ново возбудливо играчко искуство кога играш во дуел наспроти други играчи
SuperLenny Casino
SuperLenny CasinoКазино
40xbОблогот
Не е потребенБонус Код
$20Максимален Влог
 • Над 10 Различни Јазици
 • Разни Софтвер Провајдери
 • Не е Потребна Регистрација
 • Спремно за Мобилен
SuperLenny Casino
SuperLenny CasinoКазино
45xbОблогот
Не е потребенБонус Код
200 SEKМаксимален Влог
 • 24/7 корисничка поддршка
 • Ефикасна веб-страница лесна за употреба
 • Спремно за Мобилен
 • Огромна библиотека на слотови
SuperLenny Casino
SuperLenny CasinoКазино
45xbОблогот
Не е потребенБонус Код
200 SEKМаксимален Влог
 • Над 420 игри, сѐ од слот машини до блекџек, рулет
 • Целосен Инстант-игра Интерфејс
 • Разговор во Живо и Интернационална Поддршка на Телефон Достапна во Повеќето Часови
 • Казино Спремно за Мобилен
SuperLenny Casino
SuperLenny CasinoКазино
40xbОблогот
Не е потребенБонус Код
€20Максимален Влог
 • Услуга Разговор во Живо
 • Компатибилен Дизајн за Мобилен
 • Добар Избор на Слотови
 • Авантура казино со интересна приказна
SuperLenny Casino
SuperLenny CasinoКазино
50xОблогот
Не е потребенБонус Код
€20Максимален Влог
 • Модерно, мобилно и онлајн казино
 • 24/7 Поддршка во Живо
 • Фантастично Казино во Живо
 • Огромна библиотека на слотови
SuperLenny Casino
SuperLenny CasinoКазино
60xbОблогот
Не е потребенБонус Код
€20Максимален Влог
 • 24/7 кориснички сервис
 • Компатибилен Дизајн за Мобилен
 • Ниско побарување за обложување
 • Слотови во Вегас Стил
SuperLenny Casino
SuperLenny CasinoКазино
40xbОблогот
Не е потребенБонус Код
£20Максимален Влог

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.