Starspins Казино Преглед

review
Starspins Casino
Играј сега
Веб-страница:
http://www.starspins.com
Е-пошта:
support mail: [email protected]
телефон:
Mobile: yes
затворено: no
Blacklisted:
Казино Софтвер: IGT (WagerWorks) WMS (Williams Interactive) Gamesys
Казино Типови: Instant Play Мобилни Казина
Валути: Euros British pounds sterling
Лиценца: Gibraltar Regulatory Authority, UK Gambling Commission
Јазици: English
Методи на Уплата: MasterCard Neteller Visa Debit Visa Electron Visa Paysafe Card Ukash Maestro PayPal
Методи на Повлекување: MasterCard Visa Debit Visa Bank Wire Transfer Paysafe Card Ukash PayPal
Времиња за исплата: ewallets: 0-24 hours, credit / debit cards: 1-5 days, bank transfers: 3-5 days, cheques: Not offered, pending time: 24-48 hours
Максимално повлекување: 20000 £/$/€ per withdrawal
Утврден Датум: 2013
Сопственик: Profitable Play Casinos
Карактеристики:
 • Одличен Избор на Игри
 • Казино без симннување, веднаш играј на Android и iOS уреди
 • Единствена понуда за добредојде која дозволува играчите 100 пати да го свртат NetEnt тркалото
 • Неколку здружени и локални џекпотови
 • Разговор во Живо и Интернационална Поддршка на Телефон Достапна во Повеќето Часови
 • Неколку јазици, валути и методи на плаќање
 • Без Лимит за Повлекување
 • Дарежлива Понуда за Добредојде

Запознај ја новата комарска ера - Сите омилени игри на твојот мобилен или таблет

Starspins Casino е основан во 2013

Достапно за играчи од United States

Темелно тестиран квалитет од casinobonusesfinder.com

Starspins Casino е вооружано со импресивна играчка библиотека од девелопери како IGT (WagerWorks), WMS (Williams Interactive), Gamesys. Одбери го твојот начи на игра на било која мобилна платформа или на твојот PC.

Сите Можни Starspins Casino Бонуси

 • Support a huge number of currencies, payment options
 • Најголемо Мобилно Казино
 • Брза Исплата
 • Игри со Грепки
Starspins Casino
Starspins CasinoКазино
Облогот
Не е потребенБонус Код
£10Максимален Влог
 • Повеќејазичен Разговор во Живо Отворен 24/7
 • Релативно ниски барања за обложување
 • Опција за Мобилно Играње
 • Има Игри во Казино во Живо
Starspins Casino
Starspins CasinoКазино
40x(d+b)Облогот
ASK10XSSБонус Код
£10Максимален Влог
 • 24/7 корисничка поддршка
 • Одлично Играње на Мобилен
 • Филтер алатка која овозможува селекција на Најдобри Софтверски слотови
 • Не е Потребна Регистрација
Starspins Casino
Starspins CasinoКазино
40x(d+b)Облогот
Не е потребенБонус Код
£10Максимален Влог
 • Повеќејазичен Разговор во Живо, Телефон и Е- пошта Отворени 24/7
 • Високи Лимити за Повлекување
 • Игри со Грепки
 • Компатибилен Дизајн за Мобилен
Starspins Casino
Starspins CasinoКазино
40x(d+b)Облогот
ASK10XSSБонус Код
£20Максимален Влог

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.