mk Македонија

Земја

МакедонијаМакедонија

Јазици

Macedonian
 • Macedonian
Support Ukraine against Russian invasion
Внимание!

Во ова казино не се прифаќаат играчи од Македонија. Сепак, во 3 казина подолу сте добредојдени, со одлична понуда за бонус без депозити!

Погледнете други казина
Gslot Casino
Gslot Casino :
Земи Бонус
Casino Secret
Casino Secret :
Земи Бонус
Dream Vegas Casino
Dream Vegas Casino :
Земи Бонус
Погледнете други казина

Stan James Casino Преглед

Stan James Casino Преглед
Stan James Casino затворено
Editors' rating: We have not rated closed casinos
Users rating: - /10 Based on 0 reviews
6 Bonuses available in June 2022

затвореноIt’s no longe operates

Find Better Casino
Stan James Casino Преглед
Stan James Casino Најново Ажурирање: 04/27/2022 United StatesNot available anymore
Editors' rating: We have not rated closed casinos
Users rating: - /10 Based on 0 reviews

Мин Деп

No Limits

Максимално повлекување

Карактеристики

 • Достапна помош 24/7, дури и телефонска!
 • Сертифицирано казино од ВБ - доби лиценца од ВБКК
 • Модерно, мобилно и онлајн казино
 • Докажамо Казино
 • Сите NetEnt областе се опфатени
 • Систем за Лојалност и Награди
 • Не е Потребна Сметка за Играње во Казиното
 • Слотови, рулет, блекџек, видео покер, казино во живо
Сопственик

Stan James Ltd. Casinos

Утврден Датум

1997

Лиценца

Gibraltar Regulatory Authority, UK Gambling Commission

Преглед

Stan James Casino е вооружано со импресивна играчка библиотека од девелопери како Evolution Gaming, Microgaming, NetEnt, Novomatic, Nyx Interactive, Quickspin, WMS (Williams Interactive), 2 By 2 Gaming, Realistic Games, Amaya (Chartwell). Одбери го твојот начи на игра на било која мобилна платформа или на твојот PC.

Крос-платформа

Запознај ја новата комарска ера - Сите омилени игри на твојот мобилен или таблет

Проверено

Темелно тестиран квалитет од casinobonusesfinder.com

Методи на Уплата
 • MasterCard
 • Neteller
 • Visa Debit
 • Visa Electron
 • Visa
 • Skrill
 • Bank Wire Transfer
 • Paysafe Card
 • Solo
 • Maestro
 • PayPal
Методи на Повлекување
 • MasterCard
 • Neteller
 • Visa Debit
 • Visa Electron
 • Visa
 • Skrill
 • Bank Wire Transfer
 • Paysafe Card
 • Solo
 • Maestro
 • PayPal
Времиња за исплата

Е-паричници

0-24 hours

кредитни/дебитни картички

3-5 days

банкарски трансфери

3-5 days

чекови

2-5 days

Време на чекање

0-24 hours
Казино Софтвер
 • Evolution Gaming
 • Microgaming
 • NetEnt
 • Novomatic
 • Nyx Interactive
 • Quickspin
 • WMS (Williams Interactive)
 • 2 By 2 Gaming
 • Realistic Games
 • Amaya (Chartwell)
Контакти

Веб-страница

http://www.stanjames.com/casino

Е-пошта

support mail: [email protected]james.com

Телефон

support phone: 08000 35 11 38

Осврти на играчи од Stan James Casino

(0 Прегледи)

Пишете преглед

Name Please enter your name
Email Please enter correct email
Total: Please enter your rating
150 characters left Maximum number of characters: 1000 Message 150 characters left Maximum number of characters: 1000

Your comment was sent successfully!

Licensing authorities

No license available No license available

Stan James Casino Игри

 • Слотови
 • Рулет
 • Видео Покер
 • Бинго
 • Блекџек
 • Бакарат игра
 • Крепс игра (Зарови)
 • Кено игра
 • Грепки

Казино Типови

Подршани Платформи

 • Мобилен телефон
 • Таблет
 • Desktop

Бонус за Добредојде во Stan James Casino

Stan James Casino затворено

£100 Бонус за Добредојде at Stan James Casino

Stan James Casino затворено

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Бонус за Добредојде: £100 до 100% Stan James Casino
Преглед
Бонус Код Не е потребен
£20 Мин Деп
40x Облогот
No license available No license available Лиценца

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Лесно за обложување и лимит за влог
 • Одлично за мобилно обложување
 • Познавачка Поддршка
 • Огромна колекција на слотови - прогресивен џекпот и традиционални слотови

Stan James Casino затворено

£20 Бонус за Добредојде at Stan James Casino

Stan James Casino затворено

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Бонус за Добредојде: £20 Stan James Casino
Преглед
Бонус Код Не е потребен
£5 Мин Деп
20xb Облогот
No license available No license available Лиценца

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Над 10 999 Казино Игри
 • Разговор во Живо и Интернационална Поддршка на Телефон Достапна во Повеќето Часови
 • Stan James Casino казино на мобилен кое нуди NetEnt Touch
 • Авантура казино со интересна приказна

Stan James Casino затворено

£200 Бонус за Добредојде at Stan James Casino

Stan James Casino затворено

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Бонус за Добредојде: £200 до 100% Stan James Casino
Преглед
Бонус Код Не е потребен
£20 Мин Деп
40x(d+b) Облогот
No license available No license available Лиценца

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • 24/7 корисничка грижа
 • Мала котизација од €10 или повеќе
 • Слотови во Вегас Стил
 • Одлично мобилно казино (Android, iPhone/iPad)

Stan James Casino затворено

£200 Бонус за Добредојде at Stan James Casino

Stan James Casino затворено

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Бонус за Добредојде: £200 до 100% Stan James Casino
Преглед
Бонус Код Не е потребен
£20 Мин Деп
40x Облогот
No license available No license available Лиценца

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • 24/7 кориснички сервис
 • Модерно, мобилно и онлајн казино
 • Мала котизација од €10 или повеќе
 • Казино Игри во Живо

Stan James Casino затворено

£300 Бонус за Добредојде at Stan James Casino

Stan James Casino затворено

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Бонус за Добредојде: £300 до 30% Stan James Casino
Преглед
Бонус Код Не е потребен
£1000 Мин Деп
Облогот
No license available No license available Лиценца

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Услуга Разговор во Живо
 • Огромен Избор на Слотови
 • Супер-брзи исплати (процесирани за 2 часа!)
 • Одлично мобилно казино (Android, iPhone/iPad)

Депозитни Бонуси во Stan James Casino

Stan James Casino затворено

£10 Други Бонуси at Stan James Casino

Stan James Casino затворено

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Други Бонуси: £10 Stan James Casino
Преглед
Бонус Код Не е потребен
£50 Мин Деп
Облогот
No license available No license available Лиценца

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Најголемо Мобилно Казино
 • Слот Турнири
 • 24 Часовна Временска Рамка за Повлекување
 • 24/7 Поддршка во Живо
Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.