mk Македонија

Земја

МакедонијаМакедонија

Јазици

Macedonian
 • Macedonian
Support Ukraine against Russian invasion

Slottica Casino Преглед

Slottica Casino Преглед
Slottica Casino
Editors' rating: 5.99/10
Users rating: 9.34 /10 Based on 3 reviews
4 Bonuses available in September 2022
Slottica Casino Преглед
Slottica Casino Најново Ажурирање: 09/14/2022 3 Прегледи

Казино Рејтинг:

5.99/10
МакедонијаПрифатено Играчи од Македонија
€10

Мин Деп

The monthly withdrawal limit is 40 000 USD/EUR

Максимално повлекување

Карактеристики

 • Мобилно Казино
 • Огромен Избор на Игри
 • 24/7 Поддршка за Играч
 • Казино со Лесна Употреба
 • Многу Промоции
 • Услуга Разговор во Живо

Екран-снимки од Slottica Casino

Онлајн Казино Slottica Casino Земи Бонус Slottica Casino Најави се во Slottica казиното

Slottica Casino Партнерски Веб-страници

Сопственик

Atlantic Management B.V.

Утврден Датум

2019

Лиценца

Curacao

Преглед

Slottica Casino е вооружано со импресивна играчка библиотека од девелопери како 1x2Gaming, Betsoft, Blueprint Gaming, Elk Studios, Endorphina, Evolution Gaming, Ezugi, GameArt, iSoftBet, Leander Games, Microgaming, NetEnt, Play'n GO, Playson, Pragmatic Play, Real Time Gaming, Thunderkick, WMS (Williams Interactive), Yggdrasil Gaming, Amatic Industries, Asia Gaming, BF Games, Booming Games, EvoPlay, Habanero, Igrosoft, Lightning Box, LuckyStreak, Mr. Slotty, Noble Gaming, Nolimit City, OMI Gaming, PariPlay, Push Gaming, Red Rake Gaming, Red Tiger Gaming, Stakelogic, Tom Horn Gaming, VIVO Gaming, Wazdan, Apollo Games, August Gaming, Betixon, BGAMING, Booongo, BTG, Chance Interactive, Fugaso, GamesLab, Gamshy, Ganapati, IronDog, Kalamba Games, Merkur, Mobilots, OneTouch, Platipus, ReelNRG, SA Gaming, Spinmatic, Spinomenal, Hacksaw Gaming, Leap Gaming, Gamefish, Charismatic Slots, True Lab, Authentic Gaming, Kiron, Netgame, Bet2tech, Cyber Slot, Betradar, GoldenRace, Splitrock Gaming, bb_games, CT Gaming (ex. Casino Technology), TripleCherry, ProGaming, Slotmill, Streambet. Одбери го твојот начи на игра на било која мобилна платформа или на твојот PC.

Крос-платформа

Запознај ја новата комарска ера - Сите омилени игри на твојот мобилен или таблет

Игри во Живо

Одбери казино во Живо за да играш наспроти реални делачи и осети го духот на комарот во Slottica Casino

Проверено

Темелно тестиран квалитет од casinobonusesfinder.com

Методи на Уплата
 • MasterCard
 • Neteller
 • Visa
 • Skrill
 • Paysafe Card
 • WebMoney
 • EcoPayz
 • Rapida
 • Nordea
 • QIWI
 • AstroPay Card
 • Bitcoin
 • Yandex Money
 • Payeer
 • Perfect Money
 • Megafone
 • Tele2
 • Garanti
 • Zimpler
 • CEP Bank
 • Easy EFT
 • Beeline
 • MTC
 • Jeton Wallet
 • Paygiga
 • Community Banking
 • MIR
 • Banka Havalesi
 • Hizli QR
Методи на Повлекување
 • MasterCard
 • Visa
 • Skrill
 • EcoPayz
 • QIWI
 • Yandex Money
 • Payeer
 • Perfect Money
 • Megafone
 • Tele2
 • Beeline
 • MTC
 • Jeton Wallet
 • Paygiga
 • MIR
Времиња за исплата

up to 72 hours

Казино Софтвер
 • 1x2Gaming
 • Betsoft
 • Blueprint Gaming
 • Elk Studios
 • Endorphina
 • Evolution Gaming
 • Ezugi
 • GameArt
 • iSoftBet
 • Leander Games
 • Microgaming
 • NetEnt
 • Play'n GO
 • Playson
 • Pragmatic Play
 • Real Time Gaming
 • Thunderkick
 • WMS (Williams Interactive)
 • Yggdrasil Gaming
 • Amatic Industries
 • Asia Gaming
 • BF Games
 • Booming Games
 • EvoPlay
 • Habanero
 • Igrosoft
 • Lightning Box
 • LuckyStreak
 • Mr. Slotty
 • Noble Gaming
 • Nolimit City
 • OMI Gaming
 • PariPlay
 • Push Gaming
 • Red Rake Gaming
 • Red Tiger Gaming
 • Stakelogic
 • Tom Horn Gaming
 • VIVO Gaming
 • Wazdan
 • Apollo Games
 • August Gaming
 • Betixon
 • BGAMING
 • Booongo
 • BTG
 • Chance Interactive
 • Fugaso
 • GamesLab
 • Gamshy
 • Ganapati
 • IronDog
 • Kalamba Games
 • Merkur
 • Mobilots
 • OneTouch
 • Platipus
 • ReelNRG
 • SA Gaming
 • Spinmatic
 • Spinomenal
 • Hacksaw Gaming
 • Leap Gaming
 • Gamefish
 • Charismatic Slots
 • True Lab
 • Authentic Gaming
 • Kiron
 • Netgame
 • Bet2tech
 • Cyber Slot
 • Betradar
 • GoldenRace
 • Splitrock Gaming
 • bb_games
 • CT Gaming (ex. Casino Technology)
 • TripleCherry
 • ProGaming
 • Slotmill
 • Streambet
Контакти

Веб-страница

https://slottica.com/

Е-пошта

[email protected]

Телефон

Осврти на играчи од Slottica Casino

(3 Прегледи)
Ukraine Alex
4/5
Прегледано: 2022-05-11

Casino Slottica е добра локација, добро дизајнирана, доволно игри. Имаше некои потешкотии со верификацијата, благодарение на поддршката, тие го средија доволно брзо. Турнирите се сериозно примамливи, иако јас лично немав среќа.

Казино Slottica неплохой сайт, хорошо оформлен, достаточно игр. Были некие трудности с верификацией, спасибо саппорту, разобрались достаточно быстро. Турниры завлекают серьезно, хотя мне лично не посчастливилось.

Automatically translated with Google Translate in Ukraine. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Прочитај Цел Осврт
Poland MKL
5/5
Прегледано: 2022-05-11

Долго време играм во казиното Slottica и сè уште не ми е досадно да бидам овде. Ова е можеби најголемата препорака. Опсегот на игри е огромен и верификацијата на сметката не трае повеќе од 30 секунди.

Gram w kasynie Slottica od dawna i w dalszym ciągu przebywanie tutaj jeszcze mi się nie znudziło. To chyba największa rekomendacja. Przekrój gier jest olbrzymi a weryfikacja konta nie zajmuje więcej niż 30 sekund.

Automatically translated with Google Translate in Poland. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Прочитај Цел Осврт
Czechia Mr.Dead
5/5
Прегледано: 2022-05-10

Многу провајдери и игри имаат веб-страница за казино Slottica која е погодна за корисниците. Можете да освоите џекпот или многу високи добивки, регистрацијата е лесна, можете да ги додадете вашите омилени игри итн. Исплатите се брзи ако сметката е потврдена

Mnoho poskytovatelů a her, uživatelsky přívětivá webová stránka kasina Slottica. Můžete vyhrát jackpoty nebo velmi vysoké výhry, registrace je snadná, můžete přidat své oblíbené hry atd. Vyplaceni jsou rychlé, pokud je účet ověřen

Automatically translated with Google Translate in Czechia. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Прочитај Цел Осврт

Пишете преглед

Name Please enter your name
Email Please enter correct email
Total: Please enter your rating
150 characters left Maximum number of characters: 1000 Message 150 characters left Maximum number of characters: 1000

Your comment was sent successfully!

Licensing authorities

Curacao Curacao

Казино Типови

Подршани Платформи

 • Мобилен телефон
 • Таблет
 • Desktop

Слободни Вртења во Slottica Casino

30FS Слободни Вртења at Slottica Casino
Македонија
Cashable
Slottica Casino
Editors' rating: 5.99/10
User reviews (4)
46K играчи

Лиценца: Curacao Curacao
Слободни Вртења: 30FS
Мин Деп: 40 EUR
Облогот: 45x
Преглед
Бонус Код Not required, just activate bonus in your casino account

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Оптимизиран за Мобилен
 • Огромен Избор на Игри
 • 24/7 Поддршка за Играч

Дозволени Игри

Бонус за Добредојде во Slottica Casino

200% Бонус за Добредојде at Slottica Casino
Македонија
Cashable
Slottica Casino
Editors' rating: 5.99/10
User reviews (4)
46K играчи

Лиценца: Curacao Curacao
Бонус за Добредојде: 200% до PLN 700
Видови на Бонуси: Бонус за Добредојде
Мин Деп: PLN 70
Облогот: 45x
Преглед
Бонус Код Not required, just activate bonus in your casino account

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • 24/7 Разговор во Живо
 • Достапна Поддршка за разговор во Живо
 • Огромен Избор на Игри

Депозитни Бонуси во Slottica Casino

100% 3rd Deposit Bonus at Slottica Casino
Македонија
Cashable
Slottica Casino
Editors' rating: 5.99/10
User reviews (4)
46K играчи

Лиценца: Curacao Curacao
3rd Deposit Bonus: 100% до PLN 700
Мин Деп: PLN 350
Облогот: 45x
Преглед
Бонус Код Not required, just activate bonus in your casino account

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Огромен Избор на Игри
 • 24/7 Поддршка за Играч
 • Целосно Инстант-игра Казино
30 Бонус за Втор Влог at Slottica Casino
Македонија
Cashable
Slottica Casino
Editors' rating: 5.99/10
User reviews (4)
46K играчи

Лиценца: Curacao Curacao
Бонус за Втор Влог: 30 до 30 FS
Видови на Бонуси: Бонус за Втор Влог
Мин Деп: €40
Облогот: 45x
Преглед
Бонус Код Not required, just activate bonus in your casino account

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Голем Избор на Слотови
 • Фантастичен пакет за добредојде
 • Разни Софтвер Провајдери

Дозволени Игри

Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.