Slots Village Казино Преглед

reviewSlots Village CasinoИграј сега
 • Mobile: yes
 • затворено: no
 • Blacklisted:
Казино Типови:
Лиценца:
Costa Rica
Јазици:
Методи на Повлекување:
Neteller Skrill Bank Wire Transfer EcoPayz Money Transfer
Времиња за исплата:
ewallets: 24-48 hours, credit / debit cards: Not offered, bank transfers: 10-12 days, cheques: 10-12 days, pending time: 72 hours
Максимално повлекување:
$1000-$35000 per week (depends on VIP level)
Утврден Датум:
2008
Сопственик:
Blacknote Entertainment Group Limited Casinos
Карактеристики:
 • Дарежлива наградна шема која дава бесплатни вртења + кеш
 • Обезбеден со Ssl енкрипција
 • Многу NetEnt Џекпотови (и локални и здружени)
 • 24/7 корисничка грижа
 • Уживај во неограниченото време на важење
 • Внеси го Бонус Кодот - добиј Бесплатни Вртења сега!
 • Достапни Допирни Слотови и Игри во Живо
 • Одлично мобилно казино (Android, iPhone/iPad)

Сите Можни Slots Village Casino Бонуси

 • Повеќејазичен Разговор во Живо, Телефон и Е- пошта Отворени 24/7
 • Неограничено Повлекување
 • Слотови со Прогресивни Џекпотови
 • Веб-страница оптимизирана за мобилен
Slots Village Casino
99xbОблогот
Не е потребенБонус Код
Не е потребенМаксимален Влог
 • Целосно Инстант-игра Казино
 • Достапно Мобилно Казино
 • Работи на секогаш популарниот Microgaming софтвер
 • Услуга Разговор во Живо
Slots Village Casino
25x(d+b)Облогот
Не е потребенБонус Код
$25Максимален Влог
 • Разновидни Методи на Влог
 • 24/7 кориснички сервис
 • Компатибилен Дизајн за Мобилен
 • Филтер алатка која овозможува селекција на Најдобри Софтверски слотови
Slots Village Casino
Облогот
ASKGAMBLERБонус Код
Не е потребенМаксимален Влог
 • Разновидни Методи на Влог
 • Модерно, мобилно и онлајн казино
 • Потребна е претплата
 • Огромна библиотека на игри
Slots Village Casino
35x(d+b)Облогот
Не е потребенБонус Код
$25Максимален Влог

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.