Slots Heaven Казино Преглед

reviewSlots Heaven CasinoИграј сега
 • Mobile: no
 • затворено: no
 • Blacklisted:
Казино Софтвер:
Казино Типови:
Лиценца:
Gibraltar Regulatory Authority, UK Gambling Commission
Јазици:
Методи на Повлекување:
Neteller Visa Electron Visa Skrill Bank Wire Transfer WebMoney Bank Draft MyCitadel Cheque Envoy CFT(Card Funds Transfer)
Времиња за исплата:
ewallets: 24-48 hours, credit / debit cards: 3-5 days, bank transfers: 3-7 days, cheques: 21 days, pending time: 72 hours
Максимално повлекување:
20 000 USD/EUR/GBP per month
Утврден Датум:
2013
Сопственик:
Onisac Limited Casinos
Карактеристики:
 • ЕУ-базирани лиценци
 • Достапна Поддршка за разговор во Живо
 • Кратко време на повлекување
 • Неколку здружени и локални џекпотови
 • Уживај во неограниченото време на важење
 • Чист мобилно-реагирачка веб-страница за iGaming на смарт телефони и таблети
 • Веб-страница за инстант игра, играј игри во твојот пребарувач без да симнуваш нешто
 • Дарежлив пакет за добредојде

Сите Можни Slots Heaven Casino Бонуси

 • Над 10 Различни Јазици
 • 0-24 Временска Рамка за Повлекување
 • Разновидни Слот Провајдери
 • Спремно за Мобилен
Slots Heaven Casino
40x(d+b)Облогот
FIRST1Бонус Код
$25Максимален Влог
 • 24/7 кориснички сервис
 • Високи Лимити за Повлекување
 • $name казино на мобилен кое нуди NetEnt Touch
 • Избор на Игри на Маса во Казино во Живо
Slots Heaven Casino
40x(d+b)Облогот
Не е потребенБонус Код
$50Максимален Влог
 • Целосен Инстант-игра Интерфејс
 • 24/7 кориснички сервис
 • Модерно, мобилно и онлајн казино
 • Добрар избор на игри за слотови и за играчи на казино во живо
Slots Heaven Casino
40xbОблогот
Не е потребенБонус Код
£/$/€ 0Максимален Влог
 • Има Пристојна Апликација
 • Услуга Разговор во Живо
 • Слотови со Прогресивни Џекпотови
 • Не е Потребна Регистрација
Slots Heaven Casino
40xbОблогот
Не е потребенБонус Код
€20Максимален Влог
 • 24/7 Поддршка за Играч
 • Компатибилен Дизајн за Мобилен
 • Почни со мал билет од €10
 • Единствени и легендарни теми кои ќе ги задоволат глобалните музички фанови
Slots Heaven Casino
40xbОблогот
Не е потребенБонус Код
£20Максимален Влог

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.