mk Македонија

Земја

МакедонијаМакедонија

Јазици

Macedonian
 • Macedonian
Support Ukraine against Russian invasion

Slots Capital Casino Преглед

Slots Capital Casino Преглед
Slots Capital Casino
Editors' rating: 5.62/10
Users rating: - /10 Based on 0 reviews
32 Bonuses available in September 2022
Slots Capital Casino Преглед
Slots Capital Casino Најново Ажурирање: 09/20/2022 0 Прегледи

Казино Рејтинг:

5.62/10
МакедонијаПрифатено Играчи од Македонија
$25

Мин Деп

$2,000 Weekly

Максимално повлекување

Карактеристики

 • Користи SSL енкрипција
 • Компатибилен Дизајн за Мобилен
 • Над 10 Различни Јазици
 • Брза Исплата
 • Кул Онлајн Казино
 • Овозможена е целата NetEnt содржина!
 • Постојан проток на понуди
 • Огромна библиотека на игри

Екран-снимки од Slots Capital Casino

Онлајн Казино Slots Capital Casino Земи Бонус Slots Capital Casino Најави се во Slots Capital казиното
Сопственик

Deckmedia N.V.

Утврден Датум

2012

Лиценца

Curacao

Преглед

Slots Capital Casino е вооружано со импресивна играчка библиотека од девелопери како Rival, Saucify. Одбери го твојот начи на игра на било која мобилна платформа или на твојот PC.

Крос-платформа

Запознај ја новата комарска ера - Сите омилени игри на твојот мобилен или таблет

Проверено

Темелно тестиран квалитет од casinobonusesfinder.com

Методи на Уплата
 • MasterCard
 • Neteller
 • Visa
 • Skrill
 • EcoPayz
 • Easy EFT
 • SID
Методи на Повлекување
 • Neteller
 • Skrill
 • EcoPayz
 • Cheque
 • Wire Transfer
 • Easy EFT
 • SID
Времиња за исплата

Е-паричници

24-72 hours

банкарски трансфери

3-7 days

чекови

14-28 days

Време на чекање

48-72 hours
Јазици
Мин Исп

$25 (Skrill), $195 (Wire Transfer)

Казино Софтвер
 • Rival
 • Saucify
Контакти

Веб-страница

http://www.slotscapital.lv

Е-пошта

support mail: [email protected]

Телефон

Осврти на играчи од Slots Capital Casino

(0 Прегледи)

Пишете преглед

Name Please enter your name
Email Please enter correct email
Total: Please enter your rating
150 characters left Maximum number of characters: 1000 Message 150 characters left Maximum number of characters: 1000

Your comment was sent successfully!

Licensing authorities

Curacao Curacao

Казино Типови

Подршани Платформи

 • Мобилен телефон
 • Таблет
 • Desktop

Без Бонус за Влог во Slots Capital Casino

$7 Без Бонус за Влог at Slots Capital Casino
Македонија
Slots Capital Casino
Editors' rating: 5.62/10
User reviews (0)
21K играчи

Лиценца: Curacao Curacao
Без Бонус за Влог: $7 до $7
Видови на Бонуси: Без Бонус за Влог
Мин Деп:
Облогот: 60x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Повеќејазичен Разговор во Живо Отворен 24/7
 • Најголемо Мобилно Казино
 • Слотови, рулет, блекџек, видео покер, казино во живо
 • Брзи Времиња на Повлекување
$7 Без Бонус за Влог at Slots Capital Casino
Македонија
Slots Capital Casino
Editors' rating: 5.62/10
User reviews (0)
21K играчи

Лиценца: Curacao Curacao
Без Бонус за Влог: $7
Видови на Бонуси: Без Бонус за Влог
Мин Деп: £/$/€ 0
Облогот: 40xb
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Поддржува огромен број на валути/опции за плаќање
 • Мобилно Казино
 • Почни со мал билет од €10
 • Достапни Допирни Слотови и Игри во Живо
$7 Без Бонус за Влог at Slots Capital Casino
Македонија
Slots Capital Casino
Editors' rating: 5.62/10
User reviews (0)
21K играчи

Лиценца: Curacao Curacao
Без Бонус за Влог: $7
Видови на Бонуси: Без Бонус за Влог
Мин Деп: £/$/€ 0
Облогот: 40xb
Преглед
Бонус Код Not required, just activate bonus in your casino account

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Скоро сите NetEnt RNG игри
 • Разни лиценци од најреспектираните тела
 • Единствени прилагодени бонуси за играчи
 • Исплата За 5 Минути
 • Лесна Навигација
 • Слотови, рулет, блекџек, видео покер, казино во живо
 • Модерна веб-страница за играчи на десктоп и мобилен

Бонус за Добредојде во Slots Capital Casino

$1000 Бонус за Добредојде at Slots Capital Casino
Македонија
Cashable
Slots Capital Casino
Editors' rating: 5.62/10
User reviews (0)
21K играчи

Лиценца: Curacao Curacao
Бонус за Добредојде: $1000 до 250%
Видови на Бонуси: Бонус за Добредојде
Мин Деп: $35
Облогот: 35xb
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • 24/7 Поддршка за Играч
 • Пробај ги игрите бесплатно
 • Slots Capital Casino казино на мобилен кое нуди NetEnt Touch
 • Ниско побарување за обложување
$1375 Бонус за Добредојде at Slots Capital Casino
Македонија
Cashable
Slots Capital Casino
Editors' rating: 5.62/10
User reviews (0)
21K играчи

Лиценца: Curacao Curacao
Бонус за Добредојде: $1375 до 275%
Видови на Бонуси: Бонус за Добредојде
Мин Деп: $20
Облогот: 30x(d+b)
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Достапна Поддршка за разговор во Живо
 • Компатибилен Дизајн за Мобилен
 • Џекпот Игри
 • Без Лимит за Повлекување
$2777 Бонус за Добредојде at Slots Capital Casino
Македонија
Cashable
Slots Capital Casino
Editors' rating: 5.62/10
User reviews (0)
21K играчи

Лиценца: Curacao Curacao
Бонус за Добредојде: $2777 до 277%
Видови на Бонуси: Бонус за Добредојде
Мин Деп: $20
Облогот: 30x(d+b)
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Поддржува огромен број на валути/опции за плаќање
 • Оптимизиран за Мобилен
 • Обложувај се со €5 по рунда
 • Врвни Tier Софтвер Провајдери
$2,777 Бонус за Добредојде at Slots Capital Casino
Македонија
Cashable
Slots Capital Casino
Editors' rating: 5.62/10
User reviews (0)
21K играчи

Лиценца: Curacao Curacao
Бонус за Добредојде: $2,777 до 277%
Видови на Бонуси: Бонус за Добредојде
Мин Деп: $20
Облогот: 30x(d+b)
Преглед
Бонус Код Not required, just activate bonus in your casino account

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Фантастичен пакет за добредојде
 • Достапна помош 24/7, дури и телефонска!
 • Вклучено NetEnt казино во живо
 • Кул Казино Игри
 • Достапно на Моибилен
 • Повеќе Методи за Повлекување
 • Врвно Македонија Онлајн Казино
 • Неколку јазици, валути и методи на плаќање
$4000 Бонус за Добредојде at Slots Capital Casino
Македонија
Cashable
Slots Capital Casino
Editors' rating: 5.62/10
User reviews (0)
21K играчи

Лиценца: Curacao Curacao
Бонус за Добредојде: $4000 до 400%
Видови на Бонуси: Бонус за Добредојде
Мин Деп: $25
Облогот: 40x(d+b)
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Одличен на десктоп, подобар на мобилен
 • Голем број на Слот Провајдери
 • Услуга Разговор во Живо
 • Не е Потребна Регистрација
$500 Бонус за Добредојде at Slots Capital Casino
Македонија
Cashable
Slots Capital Casino
Editors' rating: 5.62/10
User reviews (0)
21K играчи

Лиценца: Curacao Curacao
Бонус за Добредојде: $500 до 150%
Видови на Бонуси: Бонус за Добредојде
Мин Деп: $35
Облогот: 30x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • 24/7 Разговор во Живо
 • Неограничено Повлекување
 • Одлично за мобилно обложување
 • Огромна библиотека на слотови
1000 Бонус за Добредојде at Slots Capital Casino
Македонија
Slots Capital Casino
Editors' rating: 5.62/10
User reviews (0)
21K играчи

Лиценца: Curacao Curacao
Бонус за Добредојде: 1000 до 100%
Видови на Бонуси: Бонус за Добредојде
Мин Деп: 25
Облогот: 27x(d+b)
Преглед
Бонус Код Not required, just activate bonus in your casino account

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Одлично сестрано казино
 • Slots Capital Casino ги отстрани во целост обложувачките барања, без лимит на добивка!
 • Најголемо Мобилно Казино
 • Овозможена е целата NetEnt содржина!
 • Неколку јазици, валути и методи на плаќање
 • ВИП лојалноста се наградува со посебни понуди и подароци
 • Повеќе од 600 игри за играње со вистински пари
 • Понуден Инстант Игра Режим
€1 000 Бонус за Добредојде at Slots Capital Casino
Македонија
Slots Capital Casino
Editors' rating: 5.62/10
User reviews (0)
21K играчи

Лиценца: Curacao Curacao
Бонус за Добредојде: €1 000 до 100%
Видови на Бонуси: Бонус за Добредојде
Мин Деп: €25
Облогот: 27x(d+b)
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Достапна помош 24/7, дури и телефонска!
 • Игри со Грепки
 • Одлично за мобилно обложување
 • Без Лимит за Повлекување

Депозитни Бонуси во Slots Capital Casino

$10 Бесплатна Игра at Slots Capital Casino
Македонија
Slots Capital Casino
Editors' rating: 5.62/10
User reviews (0)
21K играчи

Лиценца: Curacao Curacao
Бесплатна Игра: $10 до $10
Видови на Бонуси: Бесплатна Игра
Мин Деп:
Облогот: 60x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • 24/7 корисничка грижа
 • Работи на секогаш популарниот Microgaming софтвер
 • Вклучено Мобилно Казино
 • Ниско побарување за обложување
$1550 Бонус за Дуплирање Влог at Slots Capital Casino
Македонија
Cashable
Slots Capital Casino
Editors' rating: 5.62/10
User reviews (0)
21K играчи

Лиценца: Curacao Curacao
Бонус за Дуплирање Влог: $1550 до 310%
Видови на Бонуси: Бонус за Дуплирање Влог
Мин Деп: $40
Облогот: 45x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Оптимизиран за Мобилен
 • 24/7 корисничка грижа
 • Високи Лимити за Повлекување
 • Слотови и Игри со Гребење
$1500 Бонус за Втор Влог at Slots Capital Casino
Македонија
Cashable
Slots Capital Casino
Editors' rating: 5.62/10
User reviews (0)
21K играчи

Лиценца: Curacao Curacao
Бонус за Втор Влог: $1500 до 250%
Видови на Бонуси: Бонус за Втор Влог
Мин Деп: $35
Облогот: 35xb
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Казино без симннување, веднаш играј на Android и iOS уреди
 • 24/7 корисничка поддршка
 • Добар Избор на Слотови
 • Супер-брзи исплати (процесирани за 2 часа!)
$1500 Бонус за Дуплирање Влог at Slots Capital Casino
Македонија
Cashable
Slots Capital Casino
Editors' rating: 5.62/10
User reviews (0)
21K играчи

Лиценца: Curacao Curacao
Бонус за Дуплирање Влог: $1500 до 300%
Видови на Бонуси: Бонус за Дуплирање Влог
Мин Деп: $35
Облогот: 40x(d+b)
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Достапна Инстант Игра
 • Широк Избор на Казино Игри
 • Slots Capital Casino ги отстрани во целост обложувачките барања, без лимит на добивка!
 • Модерна веб-страница за играчи на десктоп и мобилен
$1250 Бонус за Втор Влог at Slots Capital Casino
Македонија
Cashable
Slots Capital Casino
Editors' rating: 5.62/10
User reviews (0)
21K играчи

Лиценца: Curacao Curacao
Бонус за Втор Влог: $1250 до 250%
Видови на Бонуси: Бонус за Втор Влог
Мин Деп: $35
Облогот: 35xb
Преглед
Бонус Код Not required, just activate bonus in your casino account

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Повеќејазичен Разговор во Живо, Телефон и Е- пошта Отворени 24/7
 • Чист мобилно-реагирачка веб-страница за iGaming на смарт телефони и таблети
 • Почнува од €10
 • Слотови, рулет, блекџек, видео покер, казино во живо
$1000 Бонус за Втор Влог at Slots Capital Casino
Македонија
Cashable
Slots Capital Casino
Editors' rating: 5.62/10
User reviews (0)
21K играчи

Лиценца: Curacao Curacao
Бонус за Втор Влог: $1000 до 100%
Видови на Бонуси: Бонус за Втор Влог
Мин Деп:
Облогот: 30x(d+b)
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Slots Capital Casino ги отстрани во целост обложувачките барања, без лимит на добивка!
 • Без Обложување на Бесплатни Вртења
 • Компатибилен Дизајн за Мобилен
 • Достапни Игри во Живо и Допирни слотови
$1000 Бонус за Дуплирање Влог at Slots Capital Casino
Македонија
Slots Capital Casino
Editors' rating: 5.62/10
User reviews (0)
21K играчи

Лиценца: Curacao Curacao
Бонус за Дуплирање Влог: $1000 до 200%
Видови на Бонуси: Бонус за Дуплирање Влог
Мин Деп: $35
Облогот: 35xb
Преглед
Бонус Код Not required, just activate bonus in your casino account

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Многу валути, методи на исплата и флексибилност
 • Мобилно Казино
 • 24/7 корисничка грижа
 • Веб-страница за инстант игра, играј игри во твојот пребарувач без да симнуваш нешто
$1000 Бонус за Дуплирање Влог at Slots Capital Casino
Македонија
Cashable
Slots Capital Casino
Editors' rating: 5.62/10
User reviews (0)
21K играчи

Лиценца: Curacao Curacao
Бонус за Дуплирање Влог: $1000 до 300%
Видови на Бонуси: Бонус за Дуплирање Влог
Мин Деп: $30
Облогот: 40x(d+b)
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Над 10 999 Казино Игри
 • Најголемо Мобилно Казино
 • Услуга Разговор во Живо
 • Лесна Навигација
$1000 Бонус за Дуплирање Влог at Slots Capital Casino
Македонија
Cashable
Slots Capital Casino
Editors' rating: 5.62/10
User reviews (0)
21K играчи

Лиценца: Curacao Curacao
Бонус за Дуплирање Влог: $1000 до 333%
Видови на Бонуси: Бонус за Дуплирање Влог
Мин Деп: $30
Облогот: 45x(d+b)
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Достапен разговор во Живо 24/7
 • Вклучено Мобилно Казино
 • Почнува од €10
 • Добар Избор на Слотови
150% Бонус за Втор Влог at Slots Capital Casino
Македонија
Cashable
Slots Capital Casino
Editors' rating: 5.62/10
User reviews (0)
21K играчи

Лиценца: Curacao Curacao
Бонус за Втор Влог: 150% до 150%
Видови на Бонуси: Бонус за Втор Влог
Мин Деп: $35
Облогот: 30x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Многу валути, методи на исплата и флексибилност
 • Одличен Избор на Слотови
 • Одлично за мобилно обложување
 • 24/7 Поддршка во Живо
250% Бонус за Трет Влог at Slots Capital Casino
Македонија
Cashable
Slots Capital Casino
Editors' rating: 5.62/10
User reviews (0)
21K играчи

Лиценца: Curacao Curacao
Бонус за Трет Влог: 250% до 250%
Видови на Бонуси: Бонус за Трет Влог
Мин Деп: $50
Облогот: 35x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Одличнни игри и кориснички услуги, добри на мобилен - Slots Capital Casino е казиното со кое се споредуваат другите
 • Познавачка Поддршка
 • Врвни Tier Софтвер Провајдери
 • Понуден Инстант Игра Режим
300% Бонус за Дуплирање Влог at Slots Capital Casino
Македонија
Cashable
Slots Capital Casino
Editors' rating: 5.62/10
User reviews (0)
21K играчи

Лиценца: Curacao Curacao
Бонус за Дуплирање Влог: 300% до 300%
Видови на Бонуси: Бонус за Дуплирање Влог
Мин Деп: $30
Облогот: 40x(d+b)
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • 24/7 Разговор во Живо
 • Достапно Мобилно Казино
 • Докажани Фер Игри
 • Брзи Времиња на Повлекување
300% Бонус за Дуплирање Влог at Slots Capital Casino
Македонија
Cashable
Slots Capital Casino
Editors' rating: 5.62/10
User reviews (0)
21K играчи

Лиценца: Curacao Curacao
Бонус за Дуплирање Влог: 300% до 300%
Видови на Бонуси: Бонус за Дуплирање Влог
Мин Деп: $30
Облогот: 40x(d+b)
Преглед
Бонус Код Not required, just activate bonus in your casino account

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Компатибилен Дизајн за Мобилен
 • Мала котизација од €10 или повеќе
 • Слот Турнири
 • 24/7 Поддршка во Живо
€1 777 Бонус за Дуплирање Влог at Slots Capital Casino
Македонија
Cashable
Slots Capital Casino
Editors' rating: 5.62/10
User reviews (0)
21K играчи

Лиценца: Curacao Curacao
Бонус за Дуплирање Влог: €1 777 до 100%
Видови на Бонуси: Бонус за Дуплирање Влог
Мин Деп: €25
Облогот: 27x(d+b)
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Казино без симннување, веднаш играј на Android и iOS уреди
 • Повеќејазичен Разговор во Живо, Телефон и Е- пошта Отворени 24/7
 • Кул Казино Игри
 • Лесна за употреба
200% Tuesday Deposit Bonus at Slots Capital Casino
Македонија
Cashable
Slots Capital Casino
Editors' rating: 5.62/10
User reviews (0)
21K играчи

Лиценца: Curacao Curacao
Tuesday Deposit Bonus: 200%
Мин Деп: $35
Облогот: 30x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • 24/7 Поддршка за Играч
 • Неограничени Повлекувања
 • Многу Лесно за Навигација
250% Saturday Deposit Bonus at Slots Capital Casino
Македонија
Cashable
Slots Capital Casino
Editors' rating: 5.62/10
User reviews (0)
21K играчи

Лиценца: Curacao Curacao
Saturday Deposit Bonus: 250%
Мин Деп: $35
Облогот: 45x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Оптимизиран за Мобилен
 • Огромен Избор на Игри
 • Многу Промоции
300% Monday Deposit Bonus at Slots Capital Casino
Македонија
Cashable
Slots Capital Casino
Editors' rating: 5.62/10
User reviews (0)
21K играчи

Лиценца: Curacao Curacao
Monday Deposit Bonus: 300%
Мин Деп: $25
Облогот: 60x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Огромен Избор на Игри
 • 24/7 Поддршка за Играч
 • Достапна Инстант Игра
100% Sunday Deposit Bonus at Slots Capital Casino
Македонија
Cashable
Slots Capital Casino
Editors' rating: 5.62/10
User reviews (0)
21K играчи

Лиценца: Curacao Curacao
Sunday Deposit Bonus: 100%
Мин Деп:
Облогот: 20x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Оптимизиран за Мобилен
 • Огромен Избор на Игри
 • 24/7 Поддршка за Играч
200% Wednesday Deposit Bonus at Slots Capital Casino
Македонија
Cashable
Slots Capital Casino
Editors' rating: 5.62/10
User reviews (0)
21K играчи

Лиценца: Curacao Curacao
Wednesday Deposit Bonus: 200% до $ 99
Мин Деп: $50
Облогот: 30x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Огромен Избор на Игри
 • Разумен број на NetEnt игри
 • 24/7 Поддршка за Играч
100% Friday Deposit Bonus at Slots Capital Casino
Македонија
Cashable
Slots Capital Casino
Editors' rating: 5.62/10
User reviews (0)
21K играчи

Лиценца: Curacao Curacao
Friday Deposit Bonus: 100%
Мин Деп: $40
Облогот: 30x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Масивен избор на игри
 • Оптимизиран за Мобилен
 • Бонусните вртења важат за одредени слотови
150% Deposit Bonus at Slots Capital Casino
Македонија
Cashable
Slots Capital Casino
Editors' rating: 5.62/10
User reviews (0)
21K играчи

Лиценца: Curacao Curacao
Deposit Bonus: 150%
Мин Деп:
Облогот: 30x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Огромен Избор на Игри
 • 24/7 Поддршка за Играч
 • Целосен Инстант-игра Интерфејс
Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.