Slot MagiX Казино Преглед

review
Slot MagiX Casino
Играј сега
Веб-страница:
http://www.slotmagix.com
Е-пошта:
support mail: [email protected]
телефон:
Mobile: yes
затворено: no
Blacklisted:
Казино Софтвер: Cozy Games
Казино Типови: Instant Play Мобилни Казина
Валути: Euros British pounds sterling US dollars
Лиценца: Malta Gaming Authority
Јазици: English
Методи на Уплата: MasterCard Visa Electron Visa Paysafe Card Ukash Solo Switch Maestro
Методи на Повлекување: Visa Electron Visa Cheque
Времиња за исплата: credit / debit cards: 2-5 days, cheques: 7-14 days, pending time: 3-5 days
Максимално повлекување: 2500 EUR/GBP/USD per month
Утврден Датум: 2011
Сопственик: RASR Entertainment Limited Casinos
Карактеристики:
 • 24/7 Поддршка за Играч
 • Посветена страница за Промоции за да ги задоволи моменталните играчи
 • Лиценца за обложување од ВБ
 • Обложувај се со €5 по рунда
 • Најди многу NetEnt џекпотови кои се тука за да целат кон големи исплати!
 • Веб-страница оптимизирана за мобилен
 • Одличен Слот Избор
 • Дарежлива Понуда за Добредојде

Запознај ја новата комарска ера - Сите омилени игри на твојот мобилен или таблет

Slot MagiX Casino е основан во 2011

Достапно за играчи од United States

Темелно тестиран квалитет од casinobonusesfinder.com

Slot MagiX Casino е вооружано со импресивна играчка библиотека од девелопери како Cozy Games. Одбери го твојот начи на игра на било која мобилна платформа или на твојот PC.

Сите Можни Slot MagiX Casino Бонуси

 • Повеќејазичен Разговор во Живо Отворен 24/7
 • Одличен на десктоп, подобар на мобилен
 • Почнува од €10
 • Огромна библиотека на игри
Slot MagiX Casino
Slot MagiX CasinoКазино
Облогот
Не е потребенБонус Код
Не е потребенМаксимален Влог
 • Повеќејазичен Разговор во Живо Отворен 24/7
 • Над 10 $n Казино Игри
 • Казино Спремно за Мобилен
 • Ефикасна веб-страница лесна за употреба
Slot MagiX Casino
Slot MagiX CasinoКазино
30xbОблогот
Не е потребенБонус Код
£/$/€ 0Максимален Влог
 • Оптимизиран за Мобилен
 • Високи Лимити за Повлекување
 • Добар Избор на Казино Игри
 • 24/7 Поддршка во Живо
Slot MagiX Casino
Slot MagiX CasinoКазино
30x(d+b)Облогот
Не е потребенБонус Код
£10Максимален Влог
 • Support a huge number of currencies, payment options
 • Ниски побарувања за обложување
 • Опција за Мобилно Играње
 • Има Новоматикс
Slot MagiX Casino
Slot MagiX CasinoКазино
5xdОблогот
ASK25Бонус Код
£10Максимален Влог
 • Обезбеден со Ssl енкрипција
 • Многу NetEnt Џекпотови (и локални и здружени)
 • Понудена Шема за Лојалност со Моќни Поени
 • Услуга Разговор во Живо
 • Прогресивни Џекпотови
 • Не е Потребна Сметка за Играње во Казиното
 • Одличен Слот Избор
 • Спремно за Мобилен
Slot MagiX Casino
Slot MagiX CasinoКазино
30xbОблогот
Не е потребенБонус Код
£/$/€ 0Максимален Влог
 • мобилни Казино
 • Достапна Поддршка за разговор во Живо
 • Онлајн од $year
 • Лиценцирано од 2 респектирани играчки авторитети
 • Понудени Игри во Живо
 • Голем Бонус за Добредојде
 • Голем избор на NetEnt Џекпотови
 • Не е Потребна Регистрација
Slot MagiX Casino
Slot MagiX CasinoКазино
30x(d+b)Облогот
Не е потребенБонус Код
£10Максимален Влог
 • Достапна помош 24/7, дури и телефонска!
 • Лиценца за обложување од ВБ
 • NetEnt Казино во Живо
 • Казино Соба во Живо
 • Напојуван од Неколку Водечки Софтвер Производители
 • Одличнни игри и кориснички услуги, добри на мобилен - $name е казиното со кое се споредуваат другите
 • Докажано дека е Фер преку Софтвер
 • Дарежлив пакет за добредојде
Slot MagiX Casino
Slot MagiX CasinoКазино
5xdОблогот
Не е потребенБонус Код
£10Максимален Влог
 • Користи SSL енкрипција
 • Бесплатни Вртења и Други Промоции
 • Над 10 $n Казино Игри
 • Скоро сите NetEnt RNG игри
 • $name казино на мобилен кое нуди NetEnt Touch
 • Врвно $country-name Онлајн Казино
 • Лесно за обложување и лимит за влог
 • Познавачка Поддршка
Slot MagiX Casino
Slot MagiX CasinoКазино
Облогот
Не е потребенБонус Код
Не е потребенМаксимален Влог

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.