mk Македонија

Земја

МакедонијаМакедонија

Јазици

Macedonian
 • Macedonian
Support Ukraine against Russian invasion
Внимание!

Во ова казино не се прифаќаат играчи од Македонија. Сепак, во 3 казина подолу сте добредојдени, со одлична понуда за бонус без депозити!

Погледнете други казина
Rizk Casino
Rizk Casino Бонус за Добредојде: €100
Земи Бонус
NetBet Casino
NetBet Casino Бонус за Добредојде: 100%
Земи Бонус
Helabet Casino
Helabet Casino Бонус за Добредојде: 100%
Земи Бонус
Погледнете други казина

Slingo Casino Преглед

Slingo Casino Преглед
Slingo Casino е на црна листа
Editors' rating: We have not rated closed casinos
Users rating: - /10 Based on 0 reviews
1 Bonuses available in August 2022

BlacklistedOur affiliate partnership has been terminated

Find Better Casino
Slingo Casino Преглед
Slingo Casino Најново Ажурирање: 04/27/2022 МакедонијаДостапно за играчи од Македонија
Editors' rating: We have not rated closed casinos
Users rating: - /10 Based on 0 reviews
£10

Мин Деп

£5,000

Максимално повлекување

Карактеристики

 • Повеќејазичен Разговор во Живо Отворен 24/7
 • Сертификат за Доверба
 • Одлично Играње на Мобилен
 • Сите NetEnt областе се опфатени
 • Одлични Слот Игри
 • Ниско побарување за обложување
 • Инстант Повлекување
 • Врвни Tier Софтвер Провајдери

Екран-снимки од Slingo Casino

Онлајн Казино Slingo Casino Најави се во Slingo казиното
Сопственик

Skill On Net Limited

Утврден Датум

2015

Лиценца

Alderney Gambling Control Commission, UK Gambling Commission

Преглед

Slingo Casino е вооружано со импресивна играчка библиотека од девелопери како 1x2Gaming, Blueprint Gaming, Elk Studios, IGT (WagerWorks), Leander Games, Microgaming, NetEnt, NextGen Gaming, Play'n GO, Pragmatic Play, Quickspin, Thunderkick, WMS (Williams Interactive), Yggdrasil Gaming, 2 By 2 Gaming, Bally, Barcrest Games, Big Time Gaming, Cayetano Gaming, Gamomat, High5Games, Lightning Box, Oryx Gaming, Rabcat, Realistic Games, Red Rake Gaming, Red Tiger Gaming, Reel Time Gaming, Relax Gaming, SG Gaming, Sidecity, SkillOnNet, Stakelogic, Wazdan, Amaya (Chartwell), Bally Wulff, Crazy Tooth Studio, EGT, Foxium, Ganapati, JustForTheWin, Kalamba Games, Merkur, Northern Lights Gaming, Slingshot Studios, Sthlm Gaming, Triple Edge Studios. Одбери го твојот начи на игра на било која мобилна платформа или на твојот PC.

Крос-платформа

Запознај ја новата комарска ера - Сите омилени игри на твојот мобилен или таблет

Проверено

Темелно тестиран квалитет од casinobonusesfinder.com

Методи на Уплата
 • MasterCard
 • Visa
 • Skrill
 • Paysafe Card
 • Fast Bank Transfer
 • EcoPayz
 • Trustly
 • PayPal
 • Sofort (by Skrill)
Методи на Повлекување
 • MasterCard
 • Visa Debit
 • Visa
 • Bank Wire Transfer
 • Paysafe Card
 • EcoPayz
 • PayPal
Времиња за исплата

Е-паричници

not offered

кредитни/дебитни картички

3-5 days

банкарски трансфери

3-7 days

чекови

not offered

Време на чекање

24-48 hours
Казино Софтвер
 • 1x2Gaming
 • Blueprint Gaming
 • Elk Studios
 • IGT (WagerWorks)
 • Leander Games
 • Microgaming
 • NetEnt
 • NextGen Gaming
 • Play'n GO
 • Pragmatic Play
 • Quickspin
 • Thunderkick
 • WMS (Williams Interactive)
 • Yggdrasil Gaming
 • 2 By 2 Gaming
 • Bally
 • Barcrest Games
 • Big Time Gaming
 • Cayetano Gaming
 • Gamomat
 • High5Games
 • Lightning Box
 • Oryx Gaming
 • Rabcat
 • Realistic Games
 • Red Rake Gaming
 • Red Tiger Gaming
 • Reel Time Gaming
 • Relax Gaming
 • SG Gaming
 • Sidecity
 • SkillOnNet
 • Stakelogic
 • Wazdan
 • Amaya (Chartwell)
 • Bally Wulff
 • Crazy Tooth Studio
 • EGT
 • Foxium
 • Ganapati
 • JustForTheWin
 • Kalamba Games
 • Merkur
 • Northern Lights Gaming
 • Slingshot Studios
 • Sthlm Gaming
 • Triple Edge Studios
Контакти

Веб-страница

http://www.slingo.com

Е-пошта

support mail: [email protected]

Телефон

Осврти на играчи од Slingo Casino

(0 Прегледи)

Пишете преглед

Name Please enter your name
Email Please enter correct email
Total: Please enter your rating
150 characters left Maximum number of characters: 1000 Message 150 characters left Maximum number of characters: 1000

Your comment was sent successfully!

Licensing authorities

UKGC UKGC
Alderney Alderney

Slingo Casino Игри

Казино Типови

Подршани Платформи

 • Мобилен телефон
 • Таблет
 • Desktop

Бонус за Добредојде во Slingo Casino

Slingo Casino е на црна листа

100% Бонус за Добредојде at Slingo Casino

Slingo Casino е на црна листа

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Бонус за Добредојде: 100% до €100 Slingo Casino
Преглед
Бонус Код Не е потребен
€20 Мин Деп
30x Облогот
UKGC UKGC Лиценца

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Поддржува огромен број на валути/опции за плаќање
 • Одлично за мобилно обложување
 • Ефикасна веб-страница лесна за употреба
 • Повеќе од 600 игри за играње со вистински пари
Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.