mk Македонија

Земја

МакедонијаМакедонија

Јазици

Macedonian
 • Macedonian
Support Ukraine against Russian invasion
Внимание!

Во ова казино не се прифаќаат играчи од Македонија. Сепак, во 3 казина подолу сте добредојдени, со одлична понуда за бонус без депозити!

Погледнете други казина
All Star Slots Casino
All Star Slots Casino Weekend Deposit Bonus: 65% + 70%
Земи Бонус
Megapari Casino
Megapari Casino Deposit Bonus: 50%
Земи Бонус
888Starz Casino
888Starz Casino 4th Deposit Bonus: 25%
Земи Бонус
Погледнете други казина

Sapphire Rooms Преглед

Sapphire Rooms Преглед
Sapphire Rooms затворено
Editors' rating: We have not rated closed casinos
Users rating: - /10 Based on 0 reviews
5 Bonuses available in August 2022

затвореноIt’s no longe operates

Find Better Casino
Sapphire Rooms Преглед
Sapphire Rooms Најново Ажурирање: 06/02/2022 United StatesNot available anymore
Editors' rating: We have not rated closed casinos
Users rating: - /10 Based on 0 reviews
€/£10

Мин Деп

€/£2,000 Daily, €/£10,000 Monthly

Максимално повлекување

Карактеристики

 • Поддржува огромен број на валути/опции за плаќање
 • Сите области од NetEnt играта се опфатени
 • Обезбеден со Ssl енкрипција
 • Заработи до €100 дополнителни пари
 • Одличен на десктоп, подобар на мобилен
 • Слотови со Прогресивни Џекпотови
 • Напојуван од Неколку Водечки Софтвер Производители
 • Добро казино во живо

Екран-снимки од Sapphire Rooms

Онлајн Казино Sapphire Rooms
Сопственик

Grace Media Limited

Утврден Датум

2014

Лиценца

Gibraltar Regulatory Authority, UK Gambling Commission

Преглед

Sapphire Rooms е вооружано со импресивна играчка библиотека од девелопери како Blueprint Gaming, Elk Studios, Evolution Gaming, IGT (WagerWorks), Microgaming, NetEnt, NextGen Gaming, Nyx Interactive, Pragmatic Play, Yggdrasil Gaming, Big Time Gaming, Eyecon, Inspired, Lightning Box, Nektan, Realistic Games, Red Tiger Gaming, SG Gaming, The Games Company, Crazy Tooth Studio, Foxium, IronDog, JustForTheWin, Merkur, Skillzzgaming. Одбери го твојот начи на игра на било која мобилна платформа или на твојот PC.

Крос-платформа

Запознај ја новата комарска ера - Сите омилени игри на твојот мобилен или таблет

Проверено

Темелно тестиран квалитет од casinobonusesfinder.com

Методи на Уплата
 • MasterCard
 • Neteller
 • Visa Electron
 • Visa
 • Skrill
 • Paysafe Card
 • Maestro
 • GiroPay
 • EcoPayz
 • Trustly
 • Boku
 • PayPal
 • instaDebit
 • Sofort (by Skrill)
 • Zimpler
 • Citadel
Методи на Повлекување
 • Neteller
 • Visa
 • Skrill
 • Paysafe Card
 • Direct Bank Transfer
 • EcoPayz
 • Trustly
 • PayPal
 • instaDebit
Времиња за исплата

Е-паричници

24 hours

кредитни/дебитни картички

3-5 days

банкарски трансфери

not offered

чекови

not offered

Време на чекање

24-72 hours
Јазици
Мин Исп

£10/€20

Казино Софтвер
 • Blueprint Gaming
 • Elk Studios
 • Evolution Gaming
 • IGT (WagerWorks)
 • Microgaming
 • NetEnt
 • NextGen Gaming
 • Nyx Interactive
 • Pragmatic Play
 • Yggdrasil Gaming
 • Big Time Gaming
 • Eyecon
 • Inspired
 • Lightning Box
 • Nektan
 • Realistic Games
 • Red Tiger Gaming
 • SG Gaming
 • The Games Company
 • Crazy Tooth Studio
 • Foxium
 • IronDog
 • JustForTheWin
 • Merkur
 • Skillzzgaming
Контакти

Веб-страница

http://www.sapphirerooms.com

Е-пошта

support mail: [email protected]

Телефон

support phone: 020 3713 5110

Осврти на играчи од Sapphire Rooms

(0 Прегледи)

Пишете преглед

Name Please enter your name
Email Please enter correct email
Total: Please enter your rating
150 characters left Maximum number of characters: 1000 Message 150 characters left Maximum number of characters: 1000

Your comment was sent successfully!

Licensing authorities

UKGC UKGC
Gibraltar Gibraltar

Sapphire Rooms Игри

Казино Типови

Подршани Платформи

 • Мобилен телефон
 • Таблет
 • Desktop

Бонус за Добредојде во Sapphire Rooms

Sapphire Rooms затворено

£50 Бонус за Добредојде at Sapphire Rooms

Sapphire Rooms затворено

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Бонус за Добредојде: £50 до 200% Sapphire Rooms
Преглед
Бонус Код Не е потребен
£10 Мин Деп
40x(d+b) Облогот
UKGC UKGC Лиценца

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • 24/7 Поддршка за Играч
 • Компатибилен Дизајн за Мобилен
 • Мала котизација од €10 или повеќе
 • Илјадници слотови и сите најголеми џекпот слотови

Депозитни Бонуси во Sapphire Rooms

Sapphire Rooms затворено

£50 Бонус за Дуплирање Влог at Sapphire Rooms

Sapphire Rooms затворено

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Бонус за Дуплирање Влог: £50 до 25% Sapphire Rooms
Преглед
Бонус Код Не е потребен
£10 Мин Деп
40x(d+b) Облогот
UKGC UKGC Лиценца

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Повеќејазичен Разговор во Живо Отворен 24/7
 • Компатибилен Дизајн за Мобилен
 • Многу Врвни Игри
 • Високи Лимити за Повлекување

Sapphire Rooms затворено

£250 Бонус за Трет Влог at Sapphire Rooms

Sapphire Rooms затворено

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Бонус за Трет Влог: £250 до 50% Sapphire Rooms
Преглед
Бонус Код Не е потребен
£10 Мин Деп
40x(d+b) Облогот
UKGC UKGC Лиценца

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Повеќејазичен Разговор во Живо, Телефон и Е- пошта Отворени 24/7
 • Брза Исплата
 • Компатибилно за Мобилен
 • Добар Избор на Казино Игри

Sapphire Rooms затворено

£200 Бонус за Втор Влог at Sapphire Rooms

Sapphire Rooms затворено

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Бонус за Втор Влог: £200 до 100% Sapphire Rooms
Преглед
Бонус Код Не е потребен
£10 Мин Деп
40x(d+b) Облогот
UKGC UKGC Лиценца

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Масивен избор на игри
 • Спортско обложување и казино во едно
 • 24/7 Поддршка во Живо
 • Модерна веб-страница за играчи на десктоп и мобилен

Sapphire Rooms затворено

£100 Готовински Бонус at Sapphire Rooms

Sapphire Rooms затворено

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Готовински Бонус: £100 до 10% Sapphire Rooms
Преглед
Бонус Код Не е потребен
Мин Деп
40x(d+b) Облогот
UKGC UKGC Лиценца

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Разговор во Живо и Интернационална Поддршка на Телефон Достапна во Повеќето Часови
 • Вклучено Мобилно Казино
 • Брзи Времиња на Повлекување
 • Огромна библиотека на игри
Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.