mk Македонија
Login

Земја

МакедонијаМакедонија

Јазици

Macedonian
 • Macedonian
mk Македонија
Login
Richprize Casino Преглед
Rich Prize Casino
7 Bonuses available in February 2024

Richprize Casino Преглед

Обновено на: 02/21/2024
10K играчи
МакедонијаПрифатено Играчи од Македонија
Лиценца:
No license available
Проверено

Темелно тестиран квалитет од macedonia-bonusesfinder.com

Сите Можни Richprize Бонуси

Слободни Вртења во Richprize Casino

Македонија
Слободни Вртења: 80 FS
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Македонија
Слободни Вртења: 100 FS до EUR 500
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Македонија
Слободни Вртења: 50 FS
Преглед

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки

Бонус за Добредојде во Rich Prize Casino

Македонија
Бонус за Добредојде: 100 % до 500 EUR
Преглед

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки

Депозитни Бонуси во Richprize

Македонија
Бонус за Втор Влог: 75 % до 500 EUR
Мин Деп: 20 EUR
Облогот: 43x
Преглед

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Македонија
Бонус за Трет Влог: 50 % до 500 EUR
Мин Деп: 20 EUR
Облогот: 51x, 25x
Преглед

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Македонија
Готовински Бонус: 25 % до Not stated
Мин Деп: 5 EUR
Облогот: 1x
Преглед

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки

Промо кодови

Достапни промотивни кодови

2 of 14

Richprize Casino промотивни кодови

Преглед

Мин Деп

EUR 1

Максимално повлекување

No Limits

Карактеристики

 • Масивен избор на игри
 • Оптимизиран за Мобилен
 • 24/7 Поддршка за Играч

Казино Типови

Подршани Платформи

Запознај ја новата комарска ера - Сите омилени игри на твојот мобилен или таблет

 • Мобилен телефон
 • Таблет
 • Desktop

Плаќања

Мин Исп

EUR 1

Методи на Уплата

 • MasterCard
 • Visa
 • QIWI
 • Bitcoin
 • Payeer
 • Perfect Money
 • Megafone
 • Beeline
 • MTC
 • Ethereum
 • AdvCash
 • Piastrix

Методи на Повлекување

 • MasterCard
 • Visa
 • QIWI
 • Bitcoin
 • Payeer
 • Perfect Money
 • Megafone
 • Beeline
 • MTC
 • Ethereum
 • AdvCash
 • Piastrix

Времиња за исплата

 • 1 day usually

Игри и софтвер

Казино Софтвер

 • Aristocrat
 • IGT (WagerWorks)
 • Playson
 • Amatic Industries
 • EvoPlay
 • Igrosoft
 • Inbet Games
 • Belatra Games
 • Booongo
 • EGT
 • Spinomenal

Повеќе за Richprize Casino

Преглед

Rich Prize Casino е вооружано со импресивна играчка библиотека од девелопери како Aristocrat, IGT (WagerWorks), Playson, Amatic Industries, EvoPlay, Igrosoft, Inbet Games, Belatra Games, Booongo, EGT, Spinomenal. Одбери го твојот начи на игра на било која мобилна платформа или на твојот PC.

Екран-снимки од Richprize

 • Онлајн Казино Rich Prize Casino
 • Земи Бонус Richprize
 • Најави се во Richprize казиното

Сопственик

Freshharvest N.V.

Утврден Датум

2020

Контакти

Прегледи

Richprize Casino Надворешни осврти

Trustpilot просечна оцена 2023-12-26
Основано на 27 рецензии

Истражете што купците кажуваат за казиното на Трустпилот. Прочитајте рецензии

Осврти на играчи од Rich Prize Casino

(11 Прегледи)
 • Relevance
 • By date
Giles
10 /10
Guest user

Игрите и промоциите се убави, но казиното со лиценца е уште подобро. Rich Prize има лиценца Curacao, и од она што го видов, работи само со лиценциран софтвер и даватели на плаќања. Накратко, се чувствувам безбедно кога правам депозити овде.

Games and promotions are nice, but a casino with a license is even better. Rich Prize has a Curacao license, and from what I’ve seen, only works with licensed software and payment providers. In short, I feel safe when I make deposits here.

Прегледано: 2023-02-27

Automatically translated with Google Translate in Global. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Ella
10 /10
Guest user

Наидов на RichPrize пред неколку месеци и бев многу возбуден што го удвоив мојот прв депозит со барање на нивната понуда за добредојде. Направив сметка за само една минута и почнав да играм мегавеј игри, бидејќи тоа ми се допаѓа, но кога дојде до повлекување на моите добивки, казиното ме контактираше за да побара потврда. Иако беа корисни и брзи, банката ми ги испрати парите на сметка 2 дена подоцна.

I’ve come across RichPrize a few months ago, and was very excited to double my first deposit by claiming their Welcome offer. I’ve made an account in just a minute and started playing megaways games, because that’s what I like, but when it came to withdraw my winings, the casino contacted me to request some verification. Although they were helpful and fast, the bank sent the money into my account 2 days later.

Прегледано: 2023-03-01

Automatically translated with Google Translate in Global. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

mikhail
10 /10
Guest user

Така, играв за прв пат пред неколку недели и победив. На почетокот не бев сигурен дали е легитимно затоа што изгледаше премногу добро за да биде вистина. Го добив мејлот следниот петок како што кажаа и следниот ден имав е-пошта со и етрансфер. Сега им давам 100%. Сосема легитимни и тие ги даваат вашите пари. Силно се препорачува

So,I played for the first time couple weeks ago and won.I was unsure at first if it was legit cause it seemed too good to be true. I received the email on the following Friday like they said and the next day I had an email with and etransfer. I now give them 100%. Totally legit and they do give your money.Highly recommended

Прегледано: 2023-03-01

Automatically translated with Google Translate in Global. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Пишете преглед

Please enter your name
Please enter correct email
100 characters left Maximum number of characters: 1000 100 characters left Maximum number of characters: 1000

Оцени го овој казино:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!

Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.

Бонусот е достапен само за регистрирани корисници

Најавете се на вашата сметка

Please enter your name
Please enter correct email
30 characters left Maximum number of characters: 1000 30 characters left Maximum number of characters: 1000

Оцени го овој bonus:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!