Prime Scratch Cards Казино Преглед

review
Prime Scratch Cards Casino
Играј сега
Веб-страница:
http://www.primescratchcards.com
Е-пошта:
support mail: [email protected]
телефон: uk support phone: 02075721215
canada support phone: +356-2258-5000
germany support phone: 4969257377491
spain support phone: +356-2258-5010
italy support phone: 390683364641
sweden support phone: +356-2258-5011
Mobile: yes
затворено: no
Blacklisted:
Казино Софтвер: NetEnt NeoGames Amaya (Chartwell)
Казино Типови: Instant Play Мобилни Казина
Валути: Euros Australian dollars Canadian dollars British pounds sterling Swedish kronor US dollars Denmark kroner Norwegian kroner Brazilian reals
Лиценца: Malta Gaming Authority, UK Gambling Commission
Јазици: English Finnish French German Swedish Norwegian Russian
Методи на Уплата: MasterCard Neteller Visa Skrill Bank Wire Transfer Paysafe Card Ukash Fast Bank Transfer Entropay Boleto Transferencia Bancaria Local Maestro POLi GiroPay ClickandBuy EcoPayz iDEAL Sofortuberwaisung Nordea EPS Ticket Premium Trustly Skrill 1-Tap instaDebit UseMyFunds FundSend Bancontact/Mister Cash EnterCash Siru Mobile
Методи на Повлекување: MasterCard Visa Skrill Bank Wire Transfer Entropay ClickandBuy EcoPayz Skrill 1-Tap instaDebit
Времиња за исплата: ewallets: 24 hours, credit / debit cards: 3-5 days, bank transfers: 3-7 days, cheques: Not offered, pending time: 48 hours
Максимално повлекување: 10 000 EUR per month
Утврден Датум: 2005
Сопственик: Prime-net holdings LTD Casinos
Карактеристики:
 • Бесплатни Вртења и Други Промоции
 • мобилни Казино
 • Обезбеден со Ssl енкрипција
 • Многу NetEnt Џекпотови (и локални и здружени)
 • 24/7 корисничка грижа
 • Разни Софтвер Провајдери
 • Врвно Macedonia Онлајн Казино
 • Понуден Инстант Игра Режим

Запознај ја новата комарска ера - Сите омилени игри на твојот мобилен или таблет

Prime Scratch Cards Casino е основан во 2005

Достапно за играчи од United States

Темелно тестиран квалитет од casinobonusesfinder.com

Prime Scratch Cards Casino е вооружано со импресивна играчка библиотека од девелопери како NetEnt, NeoGames, Amaya (Chartwell). Одбери го твојот начи на игра на било која мобилна платформа или на твојот PC.

Сите Можни Prime Scratch Cards Casino Бонуси

 • Игри со Грепки
 • Достапно Мобилно Казино
 • Мала котизација од €10 или повеќе
 • 24/7 Поддршка во Живо
Prime Scratch Cards Casino
35xbОблогот
Не е потребенБонус Код
€10Максимален Влог
 • Одличен Избор на Игри
 • Достапен разговор во Живо 24/7
 • Уживај во неограниченото време на важење
 • Модерна веб-страница за играчи на десктоп и мобилен
Prime Scratch Cards Casino
50xОблогот
Не е потребенБонус Код
£10Максимален Влог

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.