mk Македонија

Земја

МакедонијаМакедонија

Јазици

Macedonian
 • Macedonian
Support Ukraine against Russian invasion

PokerStars Casino Преглед

PokerStars Casino Преглед
PokerStars Casino
Editors' rating: 6.08/10
Users rating: 10 /10 Based on 1 reviews
15 Bonuses available in September 2022
PokerStars Casino Преглед
PokerStars Casino Најново Ажурирање: 09/14/2022 1 Прегледи

Казино Рејтинг:

6.08/10
МакедонијаПрифатено Играчи од Македонија

Претставено во:

£25

Мин Деп

Not Stated

Максимално повлекување

Карактеристики

 • Над 10 999 Казино Игри
 • Онлајн од 2015
 • 24/7 корисничка грижа
 • Сертификат за Доверба
 • Програма за Лојалност
 • Максимална конверзија £1,000.
 • PokerStars Casino понуди на мобилен за NetEnt Touch игри
 • Веб-страница оптимизирана за мобилен

Екран-снимки од PokerStars Casino

Онлајн Казино PokerStars Casino Земи Бонус PokerStars Casino Најави се во PokerStars казиното
Сопственик

TSG Interactive Gaming Europe Limited

Утврден Датум

2015

Лиценца

Isle of Man Gambling Supervision Commission

Преглед

PokerStars Casino е вооружано со импресивна играчка библиотека од девелопери како Blueprint Gaming, iSoftBet, Leander Games, NetEnt, Nyx Interactive, Playson, Playtech, Quickspin, 2 By 2 Gaming, Big Time Gaming, Games Warehouse, High5Games, Push Gaming, Red Tiger Gaming, The Games Company. Одбери го твојот начи на игра на било која мобилна платформа или на твојот PC.

Крос-платформа

Запознај ја новата комарска ера - Сите омилени игри на твојот мобилен или таблет

Проверено

Темелно тестиран квалитет од casinobonusesfinder.com

Методи на Уплата
 • MasterCard
 • Visa
 • EcoPayz
 • Neosurf
 • Trustly
Методи на Повлекување
 • Visa
 • Direct Bank Transfer
 • EcoPayz
Времиња за исплата

Е-паричници

24 hours

кредитни/дебитни картички

3-5 days

банкарски трансфери

3-7 days

чекови

7-15 days

Време на чекање

24-48 hours
Валути
Мин Исп

£25

Казино Софтвер
 • Blueprint Gaming
 • iSoftBet
 • Leander Games
 • NetEnt
 • Nyx Interactive
 • Playson
 • Playtech
 • Quickspin
 • 2 By 2 Gaming
 • Big Time Gaming
 • Games Warehouse
 • High5Games
 • Push Gaming
 • Red Tiger Gaming
 • The Games Company
Контакти

Веб-страница

https://www.pokerstars.com/

Е-пошта

support mail: [email protected]

Телефон

Осврти на играчи од PokerStars Casino

(1 Прегледи)
Greece mariofan
5/5
Прегледано: 2022-05-11

Фактот дека сега можете да комбинирате преку платформата на Pokerstars и покерот, но и да играте коцкање, како што се слотови и рулет, е одличен.

Το ότι πλέον μπορείς να συνδιάσεις μέσα από την πλατφόρμα της Pokerstars και το πόκερ αλλά και να παίξεις τυχερά παιχνίδια όπως φρουτάκια και ρουλέτα είναι τρομερό.

Automatically translated with Google Translate in Greece. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Прочитај Цел Осврт

Пишете преглед

Name Please enter your name
Email Please enter correct email
Total: Please enter your rating
150 characters left Maximum number of characters: 1000 Message 150 characters left Maximum number of characters: 1000

Your comment was sent successfully!

Licensing authorities

Isle of Man Isle of Man

PokerStars Casino Игри

Казино Типови

Подршани Платформи

 • Мобилен телефон
 • Таблет
 • Desktop

Бонус за Добредојде во PokerStars Casino

$300 Бонус за Добредојде at PokerStars Casino
Македонија
Cashable
PokerStars Casino
Editors' rating: 6.08/10
User reviews (1)
1.3M играчи

Лиценца: Isle of Man Isle of Man
Бонус за Добредојде: $300 до 100%
Видови на Бонуси: Бонус за Добредојде
Мин Деп: $10
Облогот:
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Достапна помош 24/7, дури и телефонска!
 • Оптимизиран за Мобилен
 • Игри во Живо Пренесувани од Портомасо Казино во Малта
 • Не е Потребна Регистрација
$400 Бонус за Добредојде at PokerStars Casino
Македонија
Cashable
PokerStars Casino
Editors' rating: 6.08/10
User reviews (1)
1.3M играчи

Лиценца: Isle of Man Isle of Man
Бонус за Добредојде: $400 до 100%
Видови на Бонуси: Бонус за Добредојде
Мин Деп: $10
Облогот: 18xb
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Без Лимит за Повлекување
 • Пазговор за Поддршка во Живо
 • Филтер алатка која овозможува селекција на Најдобри Софтверски слотови
 • Модерна веб-страница за играчи на десктоп и мобилен
$400 Бонус за Добредојде at PokerStars Casino
Македонија
Cashable
PokerStars Casino
Editors' rating: 6.08/10
User reviews (1)
1.3M играчи

Лиценца: Isle of Man Isle of Man
Бонус за Добредојде: $400 до 200%
Видови на Бонуси: Бонус за Добредојде
Мин Деп: $10
Облогот:
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • 24/7 корисничка поддршка
 • Одличнни игри и кориснички услуги, добри на мобилен - PokerStars Casino е казиното со кое се споредуваат другите
 • Без Лимит за Повлекување
 • Филтер алатка која овозможува селекција на Најдобри Софтверски слотови
$500 Бонус за Добредојде at PokerStars Casino
Македонија
Cashable
PokerStars Casino
Editors' rating: 6.08/10
User reviews (1)
1.3M играчи

Лиценца: Isle of Man Isle of Man
Бонус за Добредојде: $500 до 100%
Видови на Бонуси: Бонус за Добредојде
Мин Деп: $50
Облогот: 18xb
Преглед
Бонус Код Not required, just activate bonus in your casino account

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Над 10 Различни Јазици
 • Одличен на десктоп, подобар на мобилен
 • Игри во Живо Пренесувани од Портомасо Казино во Малта
 • Ново возбудливо играчко искуство кога играш во дуел наспроти други играчи
$500 Бонус за Добредојде at PokerStars Casino
Македонија
Cashable
PokerStars Casino
Editors' rating: 6.08/10
User reviews (1)
1.3M играчи

Лиценца: Isle of Man Isle of Man
Бонус за Добредојде: $500 до 100%
Видови на Бонуси: Бонус за Добредојде
Мин Деп: $50
Облогот: 18xb
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • 24/7 Разговор во Живо
 • Компатибилен Дизајн за Мобилен
 • Докажани Фер Игри
 • Брзи Времиња на Повлекување
$500 Бонус за Добредојде at PokerStars Casino
Македонија
Cashable
PokerStars Casino
Editors' rating: 6.08/10
User reviews (1)
1.3M играчи

Лиценца: Isle of Man Isle of Man
Бонус за Добредојде: $500 до 200%
Видови на Бонуси: Бонус за Добредојде
Мин Деп: $10
Облогот:
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Огромен Избор на Игри
 • Достапен разговор во Живо 24/7
 • Одлично Играње на Мобилен
 • Супер-брзи исплати (процесирани за 2 часа!)
$500 Бонус за Добредојде at PokerStars Casino
Македонија
Cashable
PokerStars Casino
Editors' rating: 6.08/10
User reviews (1)
1.3M играчи

Лиценца: Isle of Man Isle of Man
Бонус за Добредојде: $500 до 100%
Видови на Бонуси: Бонус за Добредојде
Мин Деп: $25
Облогот:
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Врвно Мобилно Казино
 • Брза Исплата
 • Достапен разговор во Живо 24/7
 • Работи на популарниот Microgaming казино софтвер
$600 Бонус за Добредојде at PokerStars Casino
Македонија
Cashable
PokerStars Casino
Editors' rating: 6.08/10
User reviews (1)
1.3M играчи

Лиценца: Isle of Man Isle of Man
Бонус за Добредојде: $600 до 100%
Видови на Бонуси: Бонус за Добредојде
Мин Деп: $10
Облогот: 20x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Поддржува огромен број на валути/опции за плаќање
 • Компатибилен Дизајн за Мобилен
 • Слот Турнири
 • Лесно за обложување и лимит за влог

Депозитни Бонуси во PokerStars Casino

$500 Бонус за Дуплирање Влог at PokerStars Casino
Македонија
Cashable
PokerStars Casino
Editors' rating: 6.08/10
User reviews (1)
1.3M играчи

Лиценца: Isle of Man Isle of Man
Бонус за Дуплирање Влог: $500 до 20%
Видови на Бонуси: Бонус за Дуплирање Влог
Мин Деп: $10
Облогот: 20x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Достапна Поддршка за разговор во Живо
 • Одличнни игри и кориснички услуги, добри на мобилен - PokerStars Casino е казиното со кое се споредуваат другите
 • Авантура казино со интересна приказна
 • Огромна библиотека на слотови
$500 Готовински Бонус at PokerStars Casino
Македонија
Cashable
PokerStars Casino
Editors' rating: 6.08/10
User reviews (1)
1.3M играчи

Лиценца: Isle of Man Isle of Man
Готовински Бонус: $500 до 20%
Видови на Бонуси: Готовински Бонус
Мин Деп: $10
Облогот: 20x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Голем Избор на Слотови
 • Повеќејазичен Разговор во Живо Отворен 24/7
 • Брзи исплати за неколку минути
 • Чист мобилно-реагирачка веб-страница за iGaming на смарт телефони и таблети
$500 Готовински Бонус at PokerStars Casino
Македонија
Cashable
PokerStars Casino
Editors' rating: 6.08/10
User reviews (1)
1.3M играчи

Лиценца: Isle of Man Isle of Man
Готовински Бонус: $500 до 20%
Видови на Бонуси: Готовински Бонус
Мин Деп: $10
Облогот: 20x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Повеќејазичен Разговор во Живо Отворен 24/7
 • Единствен дизајн и тема - со повеќе можни региони за придружување!
 • Обложувај се со €5 по рунда
 • Веб-страница оптимизирана за мобилен
$200 Бонус за Дуплирање Влог at PokerStars Casino
Македонија
Cashable
PokerStars Casino
Editors' rating: 6.08/10
User reviews (1)
1.3M играчи

Лиценца: Isle of Man Isle of Man
Бонус за Дуплирање Влог: $200 до 100%
Видови на Бонуси: Бонус за Дуплирање Влог
Мин Деп: $10
Облогот:
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Има Пристојна Апликација
 • PokerStars Casino ги отстрани во целост обложувачките барања, без лимит на добивка!
 • Добар Избор на Слотови
 • Ново возбудливо играчко искуство кога играш во дуел наспроти други играчи
$30 Други Бонуси at PokerStars Casino
Македонија
Cashable
PokerStars Casino
Editors' rating: 6.08/10
User reviews (1)
1.3M играчи

Лиценца: Isle of Man Isle of Man
Други Бонуси: $30 до $30
Видови на Бонуси: Други Бонуси
Мин Деп: $20
Облогот:
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Повеќејазичен Разговор во Живо Отворен 24/7
 • Мобилно Казино
 • Добар избор на игри
 • Без Лимит за Повлекување
$250 Бонус за Трет Влог at PokerStars Casino
Македонија
Cashable
PokerStars Casino
Editors' rating: 6.08/10
User reviews (1)
1.3M играчи

Лиценца: Isle of Man Isle of Man
Бонус за Трет Влог: $250 до 25%
Видови на Бонуси: Бонус за Трет Влог
Мин Деп: $25
Облогот:
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Релативно ниски барања за обложување
 • Компатибилно за Мобилен
 • Добар избор на игри
 • Познавачка Поддршка
$250 Бонус за Втор Влог at PokerStars Casino
Македонија
Cashable
PokerStars Casino
Editors' rating: 6.08/10
User reviews (1)
1.3M играчи

Лиценца: Isle of Man Isle of Man
Бонус за Втор Влог: $250 до 25%
Видови на Бонуси: Бонус за Втор Влог
Мин Деп: $25
Облогот:
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • 24/7 Разговор во Живо
 • Одличен на десктоп, подобар на мобилен
 • Високи Лимити за Повлекување
 • Слотови, рулет, блекџек, видео покер, казино во живо
Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.