mk Македонија
Login

Земја

МакедонијаМакедонија

Јазици

Macedonian
 • Macedonian
mk Македонија
Login
Platin Casini Преглед
Platin Casino
4 Bonuses available in October 2023

Platin Casino Преглед

Обновено на: 08/26/2023
3.5M играчи
МакедонијаПрифатено Играчи од Македонија
Лиценца:
MGA MGA
Проверено

Темелно тестиран квалитет од macedonia-bonusesfinder.com

Сите Можни Platin Cassino Бонуси

Бонус за Добредојде во Platimcasino

Македонија
Бонус за Добредојде: 100% до €250
Мин Деп: €10
Облогот: 30x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Македонија
Бонус за Добредојде: 100 % до 25 GBP
Мин Деп: 10 GBP
Облогот: 35x
Преглед

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки

Депозитни Бонуси во Platin Casini

Македонија
Monday Bonus: 10 FS
Мин Деп: 10 GBP
Облогот: No wager
Преглед

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Македонија
Deposit Bonus: 5 GBP до 5 GBP
Видови на Бонуси: Deposit Bonus
Мин Деп: 10 GBP
Облогот:
Преглед

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки

Промо кодови

Достапни промотивни кодови

1 of 9

Platin Casino промотивни кодови

Преглед

Мин Деп

€10

Максимално повлекување

€10,000 Weekly

Карактеристики

 • Сите области од NetEnt играта се опфатени
 • Почни со мал билет од €10
 • 24/7 корисничка поддршка
 • Лиценца на ВБ
 • Директна Програма за Вражање Кеш со Едноставни услови
 • Внеси го Бонус Кодот - добиј Бесплатни Вртења сега!
 • Чист мобилно-реагирачка веб-страница за iGaming на смарт телефони и таблети
 • Исплата За 5 Минути

Казино Типови

Подршани Платформи

 • Мобилен телефон
 • Таблет
 • Desktop

Плаќања

Валути

Мин Исп

€10

Методи на Уплата

 • MasterCard
 • Neteller
 • Visa
 • Skrill
 • Paysafe Card
 • EcoPayz
 • Rapida
 • Trustly
 • PayPal
 • Sofort (by Skrill)

Методи на Повлекување

 • MasterCard
 • Neteller
 • Visa
 • Skrill
 • EcoPayz
 • Rapida
 • Trustly
 • PayPal
 • Bank transfer

Времиња за исплата

 • Е-паричници

  24-48 hours

 • кредитни/дебитни картички

  2-5 days

 • банкарски трансфери

  3-7 days

 • Време на чекање

  24-48 hours

Игри и софтвер

Казино Софтвер

 • Elk Studios
 • Endorphina
 • Evolution Gaming
 • iSoftBet
 • Microgaming
 • NetEnt
 • NextGen Gaming
 • Play'n GO
 • Playson
 • Pragmatic Play
 • Quickspin
 • Thunderkick
 • WMS (Williams Interactive)
 • Yggdrasil Gaming
 • Amatic Industries
 • Barcrest Games
 • Big Time Gaming
 • Gamomat
 • Oryx Gaming
 • PariPlay
 • Push Gaming
 • Red Tiger Gaming
 • Relax Gaming
 • Stakelogic
 • Bally Wulff
 • Kalamba Games

Повеќе за Platincasino

Преглед

Platincassino е вооружано со импресивна играчка библиотека од девелопери како Elk Studios, Endorphina, Evolution Gaming, iSoftBet, Microgaming, NetEnt, NextGen Gaming, Play'n GO, Playson, Pragmatic Play, Quickspin, Thunderkick, WMS (Williams Interactive), Yggdrasil Gaming, Amatic Industries, Barcrest Games, Big Time Gaming, Gamomat, Oryx Gaming, PariPlay, Push Gaming, Red Tiger Gaming, Relax Gaming, Stakelogic, Bally Wulff, Kalamba Games. Одбери го твојот начи на игра на било која мобилна платформа или на твојот PC.

Екран-снимки од Platin Cassino

 • Онлајн Казино Platin Casini
 • Земи Бонус Platin Casino
 • Најави се во Platimcasino казиното

Сопственик

Red Rhino Limited

Утврден Датум

2012

Игри во Живо

Одбери казино во Живо за да играш наспроти реални делачи и осети го духот на комарот во Platim Casino

Контакти

Прегледи

Platincasino Надворешни осврти

Просечна оцена
Просечна оцена

Осврти на играчи од Platincassino

(0 Прегледи)

Прв остави осврт

Сè уште никој не го прегледал овој казино

Споедели ни искуство за оваа понуда и помогни им на другите корисници да одлучат!

Пишете преглед

Please enter your name
Please enter correct email
100 characters left Maximum number of characters: 1000 100 characters left Maximum number of characters: 1000

Оцени го овој казино:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!

Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.

Бонусот е достапен само за регистрирани корисници

Најавете се на вашата сметка