Pamper Казино Преглед

reviewPamper CasinoИграј сега
 • Веб-страница:
  http://www.pampercasino.com
 • Е-пошта:
  customer support: [email protected]
 • телефон: toll free us/canada: 1-800-699-7213
  toll free uk: 0-808-234-1720
  toll free australia: 1-800-883-059
  toll free spain: 900-991723
  toll free mexico: 01-800-681-9583
  other countries toll free: +18006997213
  fax: +18668417072
 • Mobile: no
 • затворено: no
 • Blacklisted:
Казино Софтвер:
Казино Типови:
Лиценца:
Costa Rica
Методи на Повлекување:
MasterCard Neteller Visa Electron Visa Skrill Entropay Bitcoin Money Order
Времиња за исплата:
ewallets: 24-48 hours, credit / debit cards: 3-7 days, bank transfers: 7-12 days, pending time: 0-72 hours
Максимално повлекување:
2000 USD per withdrawal,if a bonus has been used
Утврден Датум:
2007
Сопственик:
Operia Corp Limited Casinos
Карактеристики:
 • Достапна помош 24/7, дури и телефонска!
 • Лиценцирано од 2 респектирани играчки авторитети
 • Компатибилен Дизајн за Мобилен
 • Заработи до €100 дополнителни пари
 • Овозможена е целата NetEnt содржина!
 • Илјадници слотови и сите најголеми џекпот слотови
 • Омилено казино на обложувачите 20 години
 • Инстант Времиња на Процесирање на Повлекување

Сите Можни Pamper Casino Бонуси

 • 24/7 Поддршка за Играч
 • Уникатен Избор на Казино Игри
 • Мала котизација од €10 или повеќе
 • Компатибилно за Мобилен
Pamper Casino
Pamper CasinoКазино
80x(d+b)Облогот
2000SLOTSБонус Код
$20Максимален Влог
 • Повеќејазичен Разговор во Живо, Телефон и Е- пошта Отворени 24/7
 • Одлично Играње на Мобилен
 • Лесна за употреба
 • Одличен Слот Избор
Pamper Casino
Pamper CasinoКазино
80x(d+b)Облогот
500VPБонус Код
$20Максимален Влог
 • Оптимизиран за Мобилен
 • Над 10 Различни Јазици
 • Брза Исплата
 • Огромна библиотека на слотови
Pamper Casino
Pamper CasinoКазино
80x(d+b)Облогот
100FREEБонус Код
Не е потребенМаксимален Влог
 • Скоро сите NetEnt RNG игри
 • Одличен на десктоп, подобар на мобилен
 • Сертификат за Доверба
 • Разговор во Живо и Интернационална Поддршка на Телефон Достапна во Повеќето Часови
 • Формирана во $year, $name е едно од најголемите и најпопуларните онлајн казина
 • Работи на секогаш популарниот Microgaming софтвер
 • Наградна ВИП Клуб програма за посветени играчи
 • Авантура казино со интересна приказна
Pamper Casino
Pamper CasinoКазино
80x(d+b)Облогот
Не е потребенБонус Код
Не е потребенМаксимален Влог
 • Врвно Мобилно Казино
 • Слотови со Прогресивни Џекпотови
 • Претежно поддржано од NetEnd
 • Неколку јазици, валути и методи на плаќање
 • Врвно $country-name Казино
 • ВИП лојалноста се наградува со посебни понуди и подароци
 • Познавачка Поддршка
 • Не е Потребна Регистрација
Pamper Casino
Pamper CasinoКазино
80x(d+b)Облогот
Не е потребенБонус Код
$20Максимален Влог
 • Бесплатни Вртења и Други Промоции
 • Сертифицирано казино од ВБ - доби лиценца од ВБКК
 • Повеќејазичен Разговор во Живо, Телефон и Е- пошта Отворени 24/7
 • Компатибилно за Мобилен
 • Скоро сите NetEnt RNG игри и видео слотови
 • Максимална конверзија £1,000.
 • Добро казино во живо
 • Докажани Фер Игри
Pamper Casino
Pamper CasinoКазино
80x(d+b)Облогот
Не е потребенБонус Код
$20Максимален Влог

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.