OrientXpress Казино Преглед

reviewOrientXpress CasinoИграј сега
 • Mobile: yes
 • затворено: no
 • Blacklisted:
Казино Типови:
Валути:
Лиценца:
Curacao
Методи на Повлекување:
MasterCard Neteller Visa Electron Visa Skrill Bank Wire Transfer Maestro EcoPayz Zimpler
Времиња за исплата:
ewallets: 3 days, credit / debit cards: 5 days, bank transfers: 5 days, cheques: Not offered, pending time: 0-24 hours
Максимално повлекување:
5000 EUR per month
Утврден Датум:
2017
Сопственик:
Equinox Dynamic N.V.
Карактеристики:
 • Многу валути, методи на исплата и флексибилност
 • Ново Казино во 2019
 • Скоро сите NetEnt RNG игри
 • Сертифицирано казино од ВБ - доби лиценца од ВБКК
 • Масивен избор на игри
 • Поени за лојалност
 • Повеќејазичен Разговор во Живо, Телефон и Е- пошта Отворени 24/7
 • Одлично Играње на Мобилен

Сите Можни OrientXpress Casino Бонуси

 • Само €20 се потребни за квалификација
 • 24/7 Поддршка за Играч
 • Чист мобилно-реагирачка веб-страница за iGaming на смарт телефони и таблети
 • Илјадници слотови и сите најголеми џекпот слотови
OrientXpress Casino
50x(d+b)Облогот
Не е потребенБонус Код
€20Максимален Влог
 • Разговор во Живо и Интернационална Поддршка на Телефон Достапна во Повеќето Часови
 • Компатибилно за Мобилен
 • Добар Избор на Слотови
 • Брзи Времиња на Повлекување
OrientXpress Casino
25x(d+b)Облогот
HAPPYHOURБонус Код
€10Максимален Влог
 • 24/7 Разговор во Живо
 • Над 420 игри, сѐ од слот машини до блекџек, рулет
 • Повеќе Методи за Повлекување
 • Чист мобилно-реагирачка веб-страница за iGaming на смарт телефони и таблети
OrientXpress Casino
25x(d+b)Облогот
ASK300Бонус Код
€10Максимален Влог
 • Ниски побарувања за обложување
 • мобилни Казино
 • $name ги отстрани во целост обложувачките барања, без лимит на добивка!
 • Одличен Слот Избор
OrientXpress Casino
25x(d+b)Облогот
ASK50Бонус Код
€10Максимален Влог
 • Компатибилен Дизајн за Мобилен
 • Многу Лесно за Навигација
 • 24/7 Поддршка во Живо
 • Разновидни Провајдери на Слотови
OrientXpress Casino
25x(d+b)Облогот
ASK100Бонус Код
€10Максимален Влог
 • Support a huge number of currencies, payment options
 • Казино со Лесна Употреба
 • Достапно Мобилно Казино
 • Добрар избор на игри за слотови и за играчи на казино во живо
OrientXpress Casino
50xbОблогот
ASK10Бонус Код
Не е потребенМаксимален Влог
 • 24/7 кориснички сервис
 • Компатибилен Дизајн за Мобилен
 • Без Обложување на Бесплатни Вртења
 • Има Новоматикс
OrientXpress Casino
30x(d+b)Облогот
Не е потребенБонус Код
€10Максимален Влог

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.